Market İş İlanları

Onur Market İş İlanları ve Onur Market İş Başvurusu Formu 2022

Onur Market iş ilanları yayınlandı! 2022 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Onur Market insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Onur Market 2022 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Onur Market iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Onur Market personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

Onur Market Personel İlımı
Onur Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Marmara Bölgesi ve özellikle İstanbul da 160 şubesi bulunan Onur Market, yayınladığı iş ilanlarıyla; kasiyer, satış danışmanı, mağaza görevlisi, şarküteri görevlisi ve depo elemanı alımı yapacaktır. Onur Market iş ilanlarıyla ilgili bilgiler sunduğumuz yazımızda;

 • Kimler başvurabilir?
 • Personel maaşları ne kadar?
 • İş başvuru formu nasıl doldurulur?
 • İş başvurusu sayfası nerede?
 • Personel alımı yapan şubeler hangileri?
 • Pozisyon tanımları nedir?

gibi birçok soruyu sizler için cevaplandırmaya çalıştık.

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2022

Onur Market İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Türkiye genelindeki şubelerine personel ve alımlarına hız kesmeden devam eden firma, çeşitli kariyer sitelerinde ve kendi resmi internet sayfasında 2022 Onur Market İş Başvuru Formu ile yapılan iş başvurularını almaya devam etmektedir.  Onur Market iş ilanlarında şarküteri sorumlusundan mağaza görevlisine, kasaptan manav görevlisine kadar, insan kaynaklarına iletilecek iş başvurularını değerlendirmeye almaktadır. Kendilerine iletilen iş başvurularını personel havuzlarında toplayan yetkililer, ihtiyaç duyulması halinde başvuru sahipleriyle iletişime geçmektedirler. 

Aday Kriterleri

 • Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 • En Az İlk Öğretim (Mezun)
 • Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 • İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 • Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf [/alert-announce]

Onur Market Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Onur Market iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Onur Market ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Onur Market Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Onur Market İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

Onur Market Açık İş Pozisyonları

Müşterilerine her zaman güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla yaklaşan onur market, hizmet kalitesini arttırmak adına yayınladığı Onur Market iş ilanlarında personel alımı yapacağı açık iş pozisyonlarını yayınlamıştır. Yayınlanan duyurularda onur market kasiyer iş ilanları, mağaza görevlisi iş ilanları ve depo görevlisi iş ilanları ilk göze çarpan eleman ilanları olsa da; onur market ofislerinde görevlendirmek üzere stajyer,engelli personel ve idari personel ilanları da bulunmaktadır. Onur market iş ilanları ve eleman alımları yaptığı pozisyonlarla ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki tabloda incelebilirsiniz.7

Onur Market – Depo Elemanı

İş Açıklaması

Emin ve Onur’lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Esenyurt- Hadımköy bölgesinde bulunan Lojistik Merkezinde, sipariş verilen ürünlerin hazırlanması ve sevkiyatlarının yapılması sürecinde aktif görev alacak ”Depo Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Fiziksel olarak çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
 • 20-40 yaş aralığında,
 • El Terminali kullanabilecek,
 • Gece çalışabilece,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış veya min. 2 yıl tecilli,
 • Arnavutköy, Küçükçekmece ve Esenyurt bölgesinde ikamet eden,

Çalışma Saatleri : 00:00-08:00

İş Başvurusu

Onur Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Onur Market iş ilanlarına başvuru yapmak için kullanabileceğiniz birçok interaktif iş arama sitesi yer almaktadır. Bilindiği üzere kariyer.net gibi internet siteleri üzerinden hergün binlerce iş ilanları yayınlanıp, personel alımı gerçekleştirilmektedir. Onur market iş ilanları da kariyer.net gibi iş arama siteleri üzerinde yayınlanmaktadır. Güncel olarak personel – eleman alımı yapılan pozisyon ve şubeleri burada yayınlayan Onur Market, yapılan iş başvurularına bu platformlar üzerinden geri dönüş sağlamaktadır.

Onur Market iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz bir diğer kaynakta firmanın insan kaynakları sitesi. 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2022 Onur Market İş Başvuru Formunu da www.onurmarket.com üzerinden yayınlayan firma, bu platform üzerinden yapılan iş başvurularına belirtmiş olduğunuz iletişim adreslerinden geri dönüş sağlamaktadır. 

ONUR MARKET İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

Onur Market Personel Maaşları 2022

Onur Market personel maaşları, 2020 yılında olduğu gibi 2022 yılında da en fazla merak edilen konuların başında gelmektedir. Onur Market personel maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Part time ve stajyer maaşları yasalar doğrultusunda düzenlenmektedir. Firma da personel maaşları çalışılan süre ve pozisyona göre değişmekte olup, mağaza satış hedeflerinin tutturulması durumunda prim ödemesi yapılmaktadır.

Onur Market personel maaşlarının iş pozisyonuna göre değiştiğinden bahsetmiştik. Bu sebeple Onur market maaşları içerisinde en fazla merak edilen konuların başında da müdür maaşları gelmektedir. Onur Market müdür maaşları asgari ücretin 4 katının üstüne çıkmakla birlikte, çalışılan Onur Market şubesine göre değişebilmektedir.

Boş Cv Örneği Doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında, düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

Onur Market İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

İş başvurunuz olumlu sonuçlanıp mülakatlardan başarılı bir şekilde ayrılmışsanız eğer, personel kayıtlarınızın yapılabilmesi için sizden bir takım belgeler istenilmektedir. Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu evrakların geneli e-devlet sisteminden ulaşılabilmektedir. İş başvurusunda istenilen belgelerin bazıları şunlardır.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Onur Market Güncel İş İlanları

Satın Alma Yöneticisi İş İlanları

Kurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Satın Alma Yöneticisi arıyoruz.

 • Lisans mezunu, tercihen Gıda Mühendisliği,Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • En az 1-2 yıllık sektör tecrübesine sahip,
 • Microsoft Office programlarını kullanabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Araştırmacı, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • Aktif araç kullanabilen.
 • Alanya veya çevre ilçelerde ikamet eden ya da edebilecek olan.

İŞ TANIMI

 • Talep edilen meyve sebze ürünlerinin kalite, fiyat, teslimat standartları göz önünde bulundurularak zamanında temininin sağlanması,
 • Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi, mevcut ve yeni alımlar için tedarikçi araştırmalarının düzenli olarak yapılması,
 • Bütçelenen marj ve ciro hedefini yakalamak için tedarikçilerle görüşüp uygun şartların oluşturulması,
 • Satınalma taleplerinin SAP sistemi üzerinden takibinin ve raporlamasının yapılması,
 • Tedarikçi firmaların geliştirilmesi için sistemli olarak performanslarının ölçülerek geri bildirimlerde bulunulması,
 • Piyasa araştırmaları yapılması ve rekabetçi fiyatlar oluşturmaktan sorumludur.
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 – 3 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Satın alma
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

ONUR Market Hakkında

Özen Grup, 40 yıla yakın  gıda perakendeciliği tecrübesiyle, ilk süpermarket formatındaki mağazasını 1996 yılında İstanbul’da Onur adı ile açmıştır. Bugün İstanbul,Trakya ve Kuzey Marmara’da 160’a yaklaşan Onur mağazası ile yılda 70.000.000 müşteriye 104.000 metrekare net satış alanı ile hizmet veriyoruz.

18.000 metrekarelik Hadımköy ve 9.500 metrekarelik Bademli lojistik merkezleri ve tüm diğer lojistik alanlarımız ile 40.200 metrekare lojistik alanına ulaşmış durumdayız. Filoport markamızın lojistik ağı, siz değerli alışverişçilerimize ,tarladan taze toplanan meyve ve sebzeleri en geç 18 saatte ulaştırma hedefimizin güvencesi.

Türkiye istihdamına  toplam 5000’e yakın personeli ile katkıda bulunan, Perakende sektörünün “Öncüsü ve Sözcüsü” olmayı hedefleyen Onur Market, her gün ilk günkü heyecanla  Türkiye’nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor ve tüm alışverişçilerimize, arkasında durmak için azami ÖZEN gösterdiğimiz ALIŞVERİŞTE ONUR SÖZÜNÜ VERİYORUZ…

Onur Market Güncel İş İlanları

Kurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Satın Alma Yöneticisi arıyoruz.
 • Lisans mezunu, tercihen Gıda Mühendisliği,Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • En az 1-2 yıllık sektör tecrübesine sahip,
 • Microsoft Office programlarını kullanabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Araştırmacı, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • Aktif araç kullanabilen.
 • Alanya veya çevre ilçelerde ikamet eden ya da edebilecek olan.
İŞ TANIMI
 • Talep edilen meyve sebze ürünlerinin kalite, fiyat, teslimat standartları göz önünde bulundurularak zamanında temininin sağlanması,
 • Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi, mevcut ve yeni alımlar için tedarikçi araştırmalarının düzenli olarak yapılması,
 • Bütçelenen marj ve ciro hedefini yakalamak için tedarikçilerle görüşüp uygun şartların oluşturulması,
 • Satınalma taleplerinin SAP sistemi üzerinden takibinin ve raporlamasının yapılması,
 • Tedarikçi firmaların geliştirilmesi için sistemli olarak performanslarının ölçülerek geri bildirimlerde bulunulması,
 • Piyasa araştırmaları yapılması ve rekabetçi fiyatlar oluşturmaktan sorumludur.
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 3 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Satın alma
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Onur Market - Depo Elemanı

İş Açıklaması

Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Esenyurt- Hadımköy bölgesinde bulunan Lojistik Merkezinde, sipariş verilen ürünlerin hazırlanması ve sevkiyatlarının yapılması sürecinde aktif görev alacak ''Depo Görevlisi'' arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Fiziksel olarak çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
 • 20-40 yaş aralığında,
 • El Terminali kullanabilecek,
 • Gece çalışabilece,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış veya min. 2 yıl tecilli,
 • Arnavutköy, Küçükçekmece ve Esenyurt bölgesinde ikamet eden,
Çalışma Saatleri : 00:00-08:00
İş Başvurusu
Emin ve Onur'lu adımlarla perakende, tarım, üretim, inşaat alanlarına 5 ilde 4000’i aşkın personeliyle ilerleyen markamızın Avrupa Konutları'nda yer alan mağazamızda ''Reyon Görevlisi'' pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda;
 • Mağazanın reyon düzen ve temizliğini sağlamak,
 • Müşterilere ürünler ve satışlar hakkında danışmanlık yapmak,
 • Reyondaki ürünlerin SKT ve stok kontrolünü yapmak,
 • İndirim ve promosyonlara uygun teşhir yapmak ve devamlılığını sağlamak,
Genel Nitelikler
 • Lise tercihen Ön lisans mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe tecrübeli,
 • Dinamik, takipçi, çözüm ve sonuç odaklı, sorumluluk bilinci yüksek,
 • Temsil yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 3 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Departman: Mağaza
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

ONUR Market İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:11 Özen İş Merkezi  Sefaköy / İstanbul

 + 90 (212) 411 15 60

 + 90 (212) 599 15 95

 [email protected]

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Ben daha önce onur markette çalıştım ve kendi isteğimle ayrıldım tekrar çalışmamız mümkün mü acaba

  1. Bursa Seyhanlar markette 5 yıl çalıştım müşteri servis şoförlüğü mal kabul ve yönetici yardımcılığı yaptım. Daha sonra Özhan markette 4 yıl müşteri seviş şofölüğü ve manav görevlisi olarak çalıştım. Emekliyim dincim ve çalışmak istiyorum. Bursa mudanyada ikamet ediyorum. Mudanya şubelerinde çalışmak istiyorum. Çalışmayı seviyorum.

 2. işsizim emekliyim iş arıyorum çalışmayı seviyorum şarküteri de 7 yıl çalıstım çokta severek işimi yaptım yine çalişmalıyım insanlarla bire bir ilgilenmeyi seviyorum onları mutluedip tezgahımdan memnun ayrılmaları ndan çok mutlu oluyom

  1. Merhaba Ayşe Hanım,
   Sitemizde paylaşmış olduğumuz başvuru linklerinden müracaat edebileceğiniz gibi, burayı tıklayarak boş cv örneklerinden herhangi doldurduktan sonra çalışmak istediğiniz Onur Market şubesine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu