Belediye İş İlanları

Çanakkale Bozcaada Belediyesi Personel Alımı! İş Başvurusu

Bozcaada Belediyesi personel alımlarına 2024 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Çanakkale Bozcaada Belediyesi personel alımı 2024 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çanakkale Bozcaada Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çanakkale Bozcaada Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Çanakkale Bozcaada Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çanakkale Bozcaada Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çanakkale Bozcaada Belediyesi personel alımı ve 2024 iş ilanları farklı alanlar ile halka sunulmuştur. Bu anlamda Türkiye’de bulunan hemen hemen her belediye, yılın belirli zamanlarında bazı çalışmalar yürüterek kendi bünyelerinde bulunan personel açıklarını kapatmak için çabalarlar. Bu işe alımlar, adaylar açısından da oldukça avantajlı olarak görülür. Buna göre devletin elemanlarına sunacağı birçok hak olduğunu da bilmeniz gerekebilir.

Devlete bağlı olarak çalışmanın getirdiği avantajlar için ilk olarak sabit bir gelir düzeyinizin bulunacağından ve ayrıca düzenli iş saatlerinden bahsedebiliriz. Bununla birlikte ise elemanlara tanınan haklar şöyle sıralanabilmektedir;

 • AGİ Hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Sağlık hakları
 • Sigortalı olarak çalışma hakkı
 • Kıdemli tazminat hakkı

Çanakkale Bozcaada Belediyesi Personel Alımı

Çanakkale Bozcaada Belediyesi personel alımları için aranabilecek şartlar da bulunmaktadır ve bu şartlar her meslek alanı için ayrı olacak şekilde düzenlenmiştir. İlk olarak eğitim gerektiren alanlar için üniversitelerin belirli bazı bölümlerinden mezun olmuş olmanız gerekebilir ya da aynı şekilde bazı sertifika veya belgeleri almaya hak kazanmış olmanız da beklenebilir. Bunun dışında sözlü mülakatlar da istenebileceğinden bahsedebiliriz.

Calisma Sartlari
Çalışma Çartları

Aynı şekilde bilmeniz gereken önemli başka bir durum da zabıta ve bekçi iş alanları için açılan alanların bu alanlar için özel olarak düzenlenmiş bazı sınavlardan geçerli not alan kişiler ile doldurulacağıdır. Buna hitaben KPSS sınavından da alacağınız geçerli not istenebilir. KPSS sınavı, 2 yılda bir düzenlenmektedir ve aynı şekilde devlete işçi sağlamak için yapılmaktadır.

Ayrıca niteliksiz eleman alımı yapan meslek grupları için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının bulunmaması, kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmama ve en az ilkokul mezunu olma yani okur yazar olma gibi şartlar beklenecektir.

Çanakkale Bozcaada Belediyesi İş İlanları

Çanakkale Bozcaada Belediyesi iş ilanları düzenlenirken, belirlenmiş her bir farklı meslek alanı kadrolu ve İŞKUR aracılığıyla ile halka sunulmaktadır. Bilmeniz gereken en önemli durumlardan biri ise işe alımların her bir farklı meslek alanı için belirli sayıda olduğu ve bu anlamda başvuran adaylar içerisinden en nitelikli olanlarının işe alımının sağlanacağıdır. Çanakkale Bozcaada Belediyesi personel alımları için 2024 yılında oluşturulmuş olan alanlar şöyledir;

 • Zabıta
 • Bekçi
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Memur
 • Büro Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi

Çanakkale Bozcaada Belediyesi İşçi Alımı

Çanakkale Bozcaada Belediyesi işçi alımı için internet üzerinden ya da bizzat belediye binasına giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için gerekli evraklar arasında T.C. kimlik kartı, diploma veya sertifikalar, sağlık raporu, ikametgah belgesi ve gerektiğinde uygun sınıf ehliyet yer alır. Ayrıca, 2 adet biyometrik fotoğrafın da yanınızda bulunması gerekmektedir.

Bu yazımızda Çanakkale Bozcaada Belediyesi personel alımı hakkında detaylı bir rehber sunmaya çalıştık. Memur ve işçi alımlarından, iş pozisyonlarına kadar birçok konuda bilgi veren bu rehberimiz sayesinde başvuru sürecinde kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Çanakkale Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına da aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale İlçe Belediyeleri
Ayvacık Belediyesi
Bayramiç Belediyesi
Biga Belediyesi
Bozcaada Belediyesi
Çan Belediyesi
Eceabat Belediyesi
Ezine Belediyesi
Gelibolu Belediyesi
Gökçeada Belediyesi
Lapseki Belediyesi
Yenice Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu