Personel Alımı

İş Yatırım İş İlanları 2024! Başvuru Formu ve İlan Detayları

İş Yatırım iş ilanları yayınlandı! 2024 İş Yatırım İş Başvurusu Formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları İş Yatırım insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve İş Yatırım 2024 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

İş Yatırım iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer, firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve İş Yatırım personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

iş yatırım iş ilanları
İş Yatırım İş İlanları ve Personel Alımları

Facebook    Twitter     İnsan Kaynakları     İnternet Adresi     BAŞVUR

İş Yatırım İş İlanları ve İş Başvuru Formu Yayınlandı

1996 yılında İş Bankasının yatırımcılara yardımcı olmak adına kurduğu firma size İş Bankası gibi köklü bir firmanın deneyimini kazandırmaktadır. İş Yatırım İş ilanları genellikle kendi web sitelerinde verilmektedir. Yardımcı kariyer sitelerinde verilen ilanlarla İş Yatırım iş başvurusu yapmakta çok kolay.

İş Yatırım Kariyer.net İlanları

İş Yatırım iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz bir çok başvuru kanalı bulunduğundan bahsetmiştik. Kariyer.net’i de aktif olarak kullanan İş Yatırım insan kaynakları, personel alımı işlemlerini kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net üzerinden yayınlanan İş Yatırım ilanlarına başvuru yapmak isteyenler öncelikle siteye üye olmak zorundadır. Ücretsiz olarak oluşturulan üyeliğin ardından sitede yayınlanan personel alımı ilanlarına başvuru yapabilir, belkide İş Yatırım bünyesinde çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Calisma Sartlari
Çalışma Çartları

İş Yatırım İş İlanı Fırsatları

Firma bünyesinde çalıştırmak üzere eleman alımı yaparken; satış müşteri temsilcisi, bilgi işlem uzmanı ve forex müşteri temsilcisi gibi pozisyonlarda alım yapmaktadır. Açık iş pozisyonları olmadığı dönemlerde genel başvuruları kabul ederek pozisyonların açılması durumunda dönüş yapmaktalar.

İş Yatırım Genel İş İlanı Şartları

İş Yatırım firmasında genel olarak yapılacak personel alımı için aşağıda ki başvuru şartları belirlenmektedir.

  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Kamu haklarından mahrumiyet bulunmaması,
  • Her hangi bir kuruma zorunlu çalışma şartı olmaması,
  • En az 2 yıl tecil veya askerlik görevini icra etmiş olmak gibi özellikler aramaktadır.

Genel iş ilanlarında engelli personel başvurusu da yapılmaktadır. Ayrıca bu köklü firmada stajyer olmak isteyenler staj başvurusu yaparak firma bünyesine katılabilirler. Part time iş arayanların bunu belirterek yapacakları başvurular insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenerek geri dönüş yapılmaktadır.

İş Yatırım personel maaşları belirlenmesi konusunda performansa dayalı bir ücret politikası belirlemiştir. Seçilen pozisyona göre değişen çalışma saatleri ilanlarda personel adaylarına belirtilmektedir. Yükselme konusunda içe kapanık bir politika belirleyen firma kendi bünyesinde yeterlilik görmediği zamanlarda yüksek pozisyonda işçi alımı yapabilmektedir. Kariyer yönetimine hassasiyet gösteren ve tüm spor branşlarında turnuvalara katılan firmanın personeli olmak çok kolay. İş Yatırım başvuru formu doldurarak yapacağınız başvurular neticesinde sizde firma bünyesine katılabilirsiniz.

İş Yatırım iş ilanları takip ederek Finans sektöründe çalışma şansı kazanabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile kariyerinizde büyük bir yükselişe olan sağlayacak firma her yıl katlanarak artan eğitim bütçesiyle bu alanda ki eğitiminizi de üstlenmektedir. İş Yatırım iş başvurusu yapan personel adayları içerisinde aranılan kriterlere en uygun olanlara geri dönüş yaparak onları ön görüşmeye davet etmektedir.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürlük

 

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu