Garanti Bankası İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Detayları!

Garanti bankası iş ilanları
Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Garanti Bankası insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Garanti Bankası iş başvurusu formu  sayfamızda!

Garanti bankası iş ilanları
Garanti Bankası İş İlanları ve Personel Alımları

Facebook  Twitter  Garanti Bankası İnsan Kaynakları  www.garanti.com.tr  BAŞVUR    

Garanti Bankası İş İlanları ve Personel Alımları

Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumundadır. Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı gibi iş kollarında faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de 972 şubesi bulunan Garanti Bankası; Kıbsrıs’ta 7, Lüksemburg ve Malta’da birer tane olmak üzere yurt dışında toplam 9 şubeye sahiptir. Bünyesinde bulunan 19.8 bin çalışanı ile 14 milyondan fazla müşterisine hizmet vermektedir. Her zaman şeffaf, anlaşılır ve sorumlu olmayı temel prensip haline getirerek çalışan Garanti Bankası, her gün bünyesine yeni çalışanlar kazandırarak gelişmeyi hedeflemektedir.

Bu sebeple, Garanti Bankası iş ilanları günümüzde en çok talep gören ilanlar arasında yer almaktadır.

Garanti Bankası İş Başvurusu Süreci

Garanti Bankası iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinde yer alan Garanti’li Kariyer sayfasına giderek Garanti Bankası iş başvurusu sürecini başlatabilirler. Ayrıca, internette yer alan çeşitli kariyer portallarından da iş başvurusunda bulunabilirler.

Garanti Bankasi iş ilanları
Garanti Bankası Şubesi – Garanti İş İlanları

Garanti’li Kariyer sayfasında üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve deneyim sahibi adaylar için farklı başvuru kategorileri yer almaktadır. Adaylar, kendisine uygun olan kategoriyi seçerek Garanti Bankası iş başvurusu işlemlerine devam etmelidir. Daha sonra, kendilerine uygun pozisyonu seçmeleri gerekmektedir. Böylece iş başvurularını tamamlamış olurlar.

Garanti Bankası bünyesine yapılan tüm başvurular, insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenmektedir. Başvurusu olumlu bulunan adaylarla mülakat sürecine geçilmektedir. Mülakat sürecini de başarıyla tamamlayan adaylar ise işe alım sürecini tamamlamış olur.

Garanti Bankası Kariyer.net İş İlanları

Garanti Bankası ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Ve birçok insan bu bankada çalışmak ve kariyerinde ilerlemek istemektedir. Bu bankaya iş başvurusunda bulunmak için Kariyer.net adresini kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinden birçok iş ilanına ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanlarıyla bünyesinde çalışmak istediğiniz firmalar hakkında bilgi edinebilir, çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve en önemlisi şirketin eleman alımı sırasında beklediği özellikleri de bu sayede öğrenirsiniz.

Personel alımı için gerekli adımları tamamlamanız ve başvuru formunu göndermeniz halinde eleman alımı için uygun görüldüğünüz andan itibaren Kariyer.net tarafından bilgilendirilirsiniz ve başvuruda bulunduğunuz Garanti Bankası tarafından tarafınızla iletişime geçilir.

Garanti Bankası İş İlanları Hakkında

Garanti Bankası iş ilanları, firmanın resmi internet sitesinde yer alan Garanti’li Kariyer sayfasında online olarak yer almaktadır. Garanti Bankası’nın sunduğu iş olanakları hakkında bilgi edinmek isteyenler, ilanları inceleyerek iş olanakları hakkındaki soru işaretlerini giderebilirler. Adaylar, ilanları inceledikleri takdirde iş tanımı, pozisyon için aranılan nitelikler ve çalışma şartları hakkında bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca, kendilerine uygun buldukları ilanı seçerek başvuruda bulunabilirler.

Garanti Bankası iş ilanları genellikle; müşteri temsilcisi, müşteri danışmanı, pazarlama uzmanı, bireysel danışman, kredi analiz yetkisi, satın alma uzmanı, risk analiz ve sistem yetkisi, gişe çalışanı, yapısal risk uzmanı, güvenlik görevlisi, banko görevlisi ilanları içermektedir.

Garanti bankası iş ilanları
Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası Çalışan Adaylarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Garanti Bankası, ilerleme ve gelişme odaklı bir bankadır. Bu sebeple bünyesine kazandıracağı yeni çalışanları titizlikle seçmektedir. Çalışan adaylarında aranan özellikler çalışılacak pozisyona göre değişkenlik göstermektedir. Ancak, genel olarak aranan özellikler aşağıda listelenmiştir.

  • Adayların, başvurdukları pozisyonun gerektirdiği lisans eğitimini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
  • İngilizce seviyesi, adayların ön plana çıkmasında etkili olacaktır.
  • Genellikle MS Office programlarını bilen adaylar tercih edilmektedir.
  • Ekip çalışmasına uyabilecek ve aktif olarak görev alabilecek adaylar aranmaktadır.
  • İletişim becerileri yüksek, stres yönetiminde başarılı, analitik yönü kuvvetli adaylara öncelik verilecektir.
  • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları ya da en az 2 yıl tecil sahibi olmaları tercih edilmektedir.

Garanti Bankası Çalışma Şartları 2021

Garanti Bankası personel maaşları, çalışılan pozisyona göre değişmekte olan ücretlendirme paketleriyle sağlanmaktadır. Aylık maaşın yanı sıra, her ay maaşın 1/3’ü oranında ikramiye ve yılsa 2 prim ödemesi imkanı bulunmaktadır. Buna ek olarak çalışanlara; yemek fişi, yabancı dil tazminatı ve çeşitli yan ödeme imkanları sağlanmaktadır. Garanti Bankası bünyesinde çalışanlar için yabancı dil bilmek oldukça önemlidir. Yapılan yazılı ve sözlü sınavlardan alınan puanlara göre, çalışanlara tazminat ödenmektedir.

Garanti Bankası, çalışanları için yılda 1 kez ücret artışı yapmaktadır. Ücret artışı, enflasyon gelişimi ve sektörde verilen ücretler göz önünde bulundurularak yapılır. Böylece rekabetçi bir ücret yapısı sağlanmaktadır.

İletişim Adresleri

Şirket Unvanı: T. Garanti Bankası A.Ş.

Sorumlu Kişi: T. Garanti Bankası A.Ş. Üst Yönetimi

Ticaret Sicil No: 159422

Merkezinin Bulunduğu Yer: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Garanti BBVA WhatsApp Chatbot Telefon No: 444 0 333

Müşteri İletişim Merkezi Telefon No: 444 0 333

Genel Müdürlük Telefon No: 0212 318 18 18

Web sitesi: www.garantibbva.com.tr

E-posta: Bize Ulaşın

Yer Sağlayıcı: T. Garanti Bankası A.Ş.

Garanti BBVA Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: [email protected]

Mersis No: 0879 0017 5660 0379

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.