FibaBanka İş İlanları! İş Başvurusu ve İlan Detayları!

Fibabanka iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları FibaBanka insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda; personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar, çalışma şartları, personel maaşları ve tabi ki FibaBanka iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirip, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fibabanka iş ilanları

FibaBanka İş Başvurusu

Facebook     Twitter    FibaBanka İnsan Kaynakları     www.fibabanka.com.tr     BAŞVUR   

Fibabanka İş İlanları ve Personel Alımları

27 Aralık 2010 tarihinde Fibabanka Anonim Şirketi İşletme adıyla Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka, günümüzde Türkiye’nin çeşitli illerinde 80’ten fazla şube ile bireysel ve ticari bankacılık hizmeti veren bir Türk bankasıdır.

Fibabanka iş ilanları

Fiba Group – FibaBanka İş İlanları

Bünyesinde 1500 – 2000 civarında çalışanı bulunan Fibabanka, gelişmesine ve büyümesine tüm hızıyla devam edebilmek için personel alımı yaparak bünyesine yeni çalışanlar kazandırmayı amaçlamaktadır.

Fibabanka bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, güncel olarak yayınlanan Fibabanka iş ilanlarını sürekli olarak takip edebilir ve kendilerine en uygun pozisyona karar verebilirler. Böylece açık iş pozisyonları hakkında bilgi edinebilirler.

Fibabanka İşe Alım Süreci Hakkında Bilinmesi Gerekenler

2020 Fibabanka eleman alımı, insan kaynakları departmanı tarafından yönetilen bir süreçtir. Fibabanka iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, internette yer alan çeşitli kariyer portallarından iş başvurusu formuna ulaşabilirler.

Fiba banka iş ilanları

Fibabanka Şubesi – İş İlanları

Adaylar, iş başvurusu formunu dikkatli bir şekilde ve tamamen doğru bilgiler ile doldurmalıdır. Fibabanka bünyesine yapılan tüm iş başvurusu talepleri, insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenmektedir.

İş başvurusu talebi olumlu olarak değerlendirilen adaylar mülakat aşamasına geçmeye hak kazanır. İnsan kaynakları yetkilileri, mülakata davet edilecek olan adaylara, arayarak ya da e-posta göndererek ulaşırlar. Mülakat aşamasını da başarı ile tamamlayan adaylar, Fibabanka işe alım sürecini tamamlamış olurlar. Böylece Fibabanka bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar.

Fibabanka Çalışma Şartları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fibabanka çalışanları haftada 5 gün süre ile çalışmaktadır. Çalışma saatleri 09.00 – 18.00’dır. Çalışanlara çalışan pozisyonun sorumluluk boyutunu karşılayan, motivasyonu yükseltecek ve sektörün gerisinde kalmayan maaşlar ödenmektedir. Ücretlendirme politikası tüm çalışanlar için adil olarak tasarlanmaktadır.

FibaBanka İş İlanları

FibaBanka Çalışma Şartları – İş İlanları

Fibabanka bünyesinde bulunan tüm çalışanlar sigortalı olarak çalışmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sağladığı sağlık hizmetlerinden yararlanabilirler. Bunun yanında, tüm çalışanlar özel sağlık sigortası ve hayat sigortası imkanlarına sahiptir. Özel sağlık sigortası, çalışanların eş ve çocukları için de geçerlidir. Hayat sigortası, çalışanların kıdem ve pozisyonlarına göre belirlenen teminat limitlerine sahiptir. Çalışanlar, bu limitler doğrultusunda belirlenen miktarlarda hayat sigortası imkanına sahip olurlar.

Fibabanka çalışanları, ücretsiz yemek imkanına sahiptir. Çalışanlar yemekhane imkanından yararlanabilirler. Ayrıca, banka çalışanlarına ticket, multinet, sodexo vb. imkanlar sağlanarak ücretsiz yemek fırsatı sunulmaktadır.

Ulaşım problemi yaşayan çalışanlar için servis uygulaması bulunmaktadır. Banka çalışanları, diledikleri takdirde kendileri için hizmet veren banka Fibabank personel servislerinden yararlanabilirler. Çeşitli semtlerden çeşitli şubelere personel taşımakta olan Fibabank personel servisleri, banka çalışanları için sağlanan olanaklar arasında yer almaktadır.

Fibabanka İş İanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fibabanka iş ilanları, çeşitli kariyer portallarında güncel ve online olarak yayınlanmaktadır. İlanlar, Fibabanka bünyesinde çalışmak isteyen adaylara başvuru yapacakları pozisyonun iş tanımı hakkında bilgi vermektedir. Aynı zamanda adaylar, Fibabanka iş ilanlarını inceleyerek başvuru yaptıkları pozisyonun gerektirdiği nitelikler hakkında da bilgi edinebilirler.

Fibabanka iş ilanları genellikle; bireysel bankacılık uzmanı, risk yönetmeni, çağrı merkezi çalışanı, gişe görevlisi, avukat, güvenlik görevlisi vb. açık iş pozisyonlarını içermektedir. Adaylar, Fibabanka iş ilanlarını inceleyerek kendileri için en uygun olan pozisyona karar verebilirler. Aynı zamanda, iş ilanlarını sürekli takip ederek açık iş pozisyonları hakkında bilgi edinebilirler.

Fibabanka Çalışan Adaylarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Fibabanka, bünyesine kazandıracağı adaylarda çeşitli özellikler aramaktadır. Bu özellikler aşağıda listelenmiştir.

İlgili pozisyonun gerektirdiği 4 yıllık üniversitelerden mezun olmak,

Sorumluluk sahibi, sistemli çalışan ve sonuç odaklı,

MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,

İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına ayakuydurabilecek,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar tercih edilecektir.

Şirket Ünvanı :Fibabanka A.Ş.
Sorumlu Kişi :Fibabanka Üst Yönetimi
Ticaret Sicil No :272902
Mersis No :0209-0007-8081-4852
Genel Müdürlük Adres :Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 -34394 Şişli – İstanbul
Tel No :(0212) 381 82 82
Fax No :(0212) 258 37 78
Web Sitesi :www.fibabanka.com.tr
Denetim Merci :Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks