Çalışma Saatleri

FibaBanka Çalışma Saatleri! FibaBanka Çalışma Şartları

Fibabanka Çalışma Saatleri her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. Fibabanka hangi saatler arasında açık? Fibabanka kaçta açılıyor 2023? Fibabanka öğle arası ne zaman? Vakıflar Bankası cumartesi günü açık mı? İşte tüm detaylar!

Fibabanka çalışma saatleri ve Fibabanka şubelerindeki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden şube açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Fibabanka Çalışma Şartları

Fibabanka, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışan bir bankadır. Bu nedenle, çalışma şartlarına da büyük önem vermektedir. Fibabanka çalışanları, modern ve ferah ofislerde çalışma imkanına sahiptirler. Ayrıca, banka çalışanlarına çeşitli imkanlar sunarak çalışanlarının iş-yaşam dengesini korumasına yardımcı olur. Bunlar arasında esnek çalışma saatleri, evden çalışma imkanı gibi seçenekler yer alır. Fibabanka, çalışanlarının eğitimlerine de önem verir ve kariyerlerini geliştirmelerine destek olur. Tüm bu nedenlerle, Fibabanka çalışanları memnuniyetle işlerini sürdürmektedirler.

fibabanka çalışma saatleri

Fibabanka Çalışma Saatleri 2023

Fiba Grup bünyesinde hizmet veren Fibabanka, bankacılıkta 2010 yılından beri müşterilerine evden, arabaya, tatilden, sağlık harcamalarına kadar birçok konuda finansman kaynağı sağlamaktadır.

Fibabanka, Türkiye genelinde 100’ün üzerinde şubesiyle hizmet veren ve 1700’ün üzerinde çalışana sahip bir bankadır. Banka, turizm sektörüne destek verdiği için genellikle büyük ve kıyı şehirlerinde faaliyet göstermektedir. Fibabanka çalışma saatleri, bankacılık sektöründe genellikle standart olsa da bazı bankaların mesai saatleri farklılık gösterebilmektedir. Banka, müşterilerine her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır ve bu doğrultuda sürekli büyüyerek gelişmektedir.

Fibabanka Mesai Saatleri 2023

Fibabanka, sektördeki diğer bankalar gibi hafta içi 5 gün hizmet vermektedir ve açılış-kapanış saati sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasındadır. Banka personeli, mesai bitimi 17.00 olmasına rağmen, 17.00’den önce sıra almış olan müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir. Öğle tatili ise 12.30 ile 13.30 saatleri arasındadır ve bu saatler arasında işlem yapılmamaktadır.

Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatili olduğu için Fibabanka çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirilemeyen işlemler, bankanın ATM’leri veya internet bankacılığı aracılığıyla kolaylıkla yapılabilmektedir. Ancak EFT işlemleri hafta sonları gerçekleştirilmediği için, internet bankacılığından yapılan EFT işlemleri mesai saatinin başlama saatinde gerçekleşmektedir.

Fibabanka, hizmet verdiği tüm illerde aynı açılış-kapanış saatlerine sahip olup, zorunlu nedenlerle yapılacak değişiklikler genellikle müşterilerin lehine olacak şekilde yapılmaktadır.

Fibabanka mesai saatleri

Fibabanka Resmi Tatil Günleri

­Ülkemizde bankacılık sektöründeki tüm bankalar ki, buna Fibabanka da dâhil resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Fibabanka, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini bayram tatilleri ile 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz,30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi bayram tatili günlerinde de hizmet vermemektedir.

Fibabanka İnsan Kaynakları

Fibabanka, müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, çalışanlarına da önem veren bir kuruluştur. Fibabanka İnsan Kaynakları politikası, nitelikli ve yetenekli çalışanları bünyesinde tutarak, bankanın hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

Fibabanka İnsan Kaynakları, işe alım sürecinde objektif ve adil bir yaklaşım benimsemekte ve çalışanlarının işlerinde yüksek performans göstermeleri için gerekli olan araçları sağlamaktadır. Banka, çalışanlarının işlerinde başarılı olmaları için ihtiyaçları olan tüm kaynakları sağlayarak, onların kariyerlerinde ilerlemelerini de desteklemektedir.

 

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu