LTB Satış Danışmanı İş İlanları! Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

LTB Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları LTB insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve LTB Satış Danışmanı İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Ltb Satış Danışmanı İş İlanları

Ltb Jeans Satış Danışmanı İş İlanları Başvuru Formu


LTB Satış Danışmanı İş İlanları


Çak Tekstil, tekstil sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesi olum yarım asırlık bir deneyime sahiptir. LTB olarak hizmet veren firma, sık sık eleman alımı yapmakta ve adaylara internet üzerinden online olarak yayınladığı iş ilanları ile ulaşmaktadır.

Firma bünyesinde kasiyer, satış danışmanı, mağaza yetkilisi, depo görevlisi gibi açık iş pozisyonları bulunmaktadır. LTB iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, internet üzerinden yayınlanan LTB başvuru formunu doldurarak posta ya da fax yolu ile insan kaynakları departmanına ulaştırmalıdır. Ön değerlendirmeye tabii tutulan başvuru formlarının ardından gerçekleştirilen mülakatlar ile işe alınan kişiler belirlenmektedir. LTB, her yıl üniversite öğrencileri için staj programı yapmaktadır.

Staj başvurusu yapmak isteyen adaylar, insan kaynakları bölümüne ulaşarak başvuru taleplerini iletebilirler.


LTB Satış Danışmanı İş Tanımı ve Çalışma Şartları Hakkında


Ltb Jeans Satış Danışmanı İş İlanları

Ltb Jeans Satış Danışmanı Başvuru Şartları

LTB, satış danışmanlarından müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmalarını beklemektedir. Reyon düzeni, mağaza düzeni, satış ve stoklama konularında görevli olan bu kişiler part time ya da ful time çalışma imkanına sahiptir. Satış danışmanları; ücretsiz öğle yemeği, çay – kahve ve ticket gibi yan haklara da sahiptir.


LTB Satış Danışmanı Adaylarında Aranan Özellikler Hakkında


LTB satış danışmanı adaylarında pek çok özellik bulunması beklenmektedir. Bunlar; en az lise mezunu olmak, bu alanda kariyer planlaması yapmak, satış odaklı çalışmayı başarmak, takım çalışmasına yatkınlık, marka hakkında bilgi sahibi olmak, genç ve dinamik olmaktır.

LTB satış danışmanları için bazı fiziksel özellikler de aranmaktadır. Erkek adaylar için; minimum 1.70 – 1.80 cm boy, 70 – 80 kg ağırlık ve 32 – 33 beden giyinmektir. Bayan adaylar için ise; minimum 1.65 – 1.75 cm boy, 50 – 55 kg ağırlık ve 26 – 27 beden giymektir. LTB satış danışmanı iş ilanları için başvuruda bulunacak adayların bu kriterlere dikkat etmesi gerekmektedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer LTB İş İlanları İçin Tıklayınız.

One Response

  1. Onur Arslan 05/02/2019

Leave a Reply