LTB Satış Danışmanı İş İlanları! Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Ltb Satış Danışmanı İş İlanları
Ltb Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

LTB Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları LTB insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve LTB 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Ltb Satış Danışmanı İş İlanları

Ltb Jeans Satış Danışmanı İş İlanları Başvuru Formu

LTB Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Çak Tekstil, tekstil sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesi olum yarım asırlık bir deneyime sahiptir. LTB olarak hizmet veren firma, sık sık personel alımı yapmakta ve adaylara internet üzerinden online olarak yayınladığı iş ilanları ile ulaşmaktadır.

Firma bünyesinde kasiyer, satış danışmanı, mağaza yetkilisi, depo görevlisi gibi açık iş pozisyonları bulunmaktadır. LTB İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, internet üzerinden yayınlanan LTB başvuru formunu doldurarak posta ya da fax yolu ile insan kaynakları departmanına ulaştırmalıdır. Ön değerlendirmeye tabii tutulan başvuru formlarının ardından gerçekleştirilen mülakatlar ile işe alınan kişiler belirlenmektedir. LTB, her yıl üniversite öğrencileri için staj programı yapmaktadır.

Staj başvurusu yapmak isteyen adaylar, insan kaynakları bölümüne ulaşarak başvuru taleplerini iletebilirler.

LTB Satış Danışmanı İş Tanımı ve Çalışma Şartları

Ltb Jeans Satış Danışmanı İş İlanları

Ltb Jeans Satış Danışmanı Başvuru Şartları

LTB, satış danışmanlarından müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmalarını beklemektedir. Reyon düzeni, mağaza düzeni, satış ve stoklama konularında görevli olan bu kişiler part time ya da full time çalışma imkanına sahiptir. Satış danışmanları; ücretsiz öğle yemeği, çay – kahve ve ticket gibi yan haklara da sahiptir.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

LTB Satış Danışmanı Adaylarında Aranan Özellikler

LTB satış danışmanı adaylarında pek çok özellik bulunması beklenmektedir. Bunlar; en az lise mezunu olmak, bu alanda kariyer planlaması yapmak, satış odaklı çalışmayı başarmak, takım çalışmasına yatkınlık, marka hakkında bilgi sahibi olmak, genç ve dinamik olmaktır.

LTB satış danışmanları için bazı fiziksel özellikler de aranmaktadır. Erkek adaylar için; minimum 1.70 – 1.80 cm boy, 70 – 80 kg ağırlık ve 32 – 33 beden giyinmektir. Bayan adaylar için ise; minimum 1.65 – 1.75 cm boy, 50 – 55 kg ağırlık ve 26 – 27 beden giymektir. LTB Satış Danışmanı iş ilanları için başvuruda bulunacak adayların bu kriterlere dikkat etmesi gerekmektedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer LTB İş İlanları İçin Tıklayınız.

1 Yorum

Onur Arslan

Şubat 5, 2019

İzmirde çalışabilirim

Cevapla

Leave a Reply