Mağaza İş İlanları

D&R İş Başvurusu Formu Doldur! 2022 D&R İş İlanları ve Başvuru Şartları

D&R İş Başvurusu Formu yayınlandı! 2022 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları D&R insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve D&R 2022 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

D&R İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

D&R iş başvurusu süreciyle ilgili ayrıntılara geçmeden önce, firma yapısıyla alakalı kısa bir özet geçmekte fayda var.

D&R iş ilanları
D&R Mağazası – D&R İş Başvurusu

Doğan Medya Grubu‘nun bir parçası olan firma, 1997 yılında İstanbul’da açılan ilk mağazasıyla serüvenine başlamıştır. Bugün İstanbul, Gaziantep, Samsun ve Ankara d r şubeleri başta olmak üzere, Türkiye’de 35 ilde 150’den fazla şubesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Başarılı firma politikası ile marka değerini arttırmaya devam edilirken, sektörünün en önemli yapı taşlarından bir tanesi haline gelmiştir.

Elektronik eşyadan kültürel ürünlere, hobi ve kırtasiye ürünlerine kadar, çok geniş bir ürün yelpazesi sunan firma, birçok yaş grubuna hitap eden binlerce ürünü D&R satış mağazalarında müşterilerine sunmaktadır.

Hedefleri doğrultusunda mağaza açılışlarına devam edilirken, D&R insan kaynaklarına ulaşan d r iş başvurusu formları değerlendirilmeye devam edilmektedir. Mağazalarına çok sayıda personel alımı yapılması planlanırken, satış temsilcisi ve insan kaynakları pozisyonlarına çok sayıda iş başvurusu yapıldığı bilinmektedir.

D&R İş Başvurusu Yapılabilen İş Pozisyonları

D&R iş ilanlarını incelediğimizde, dr iş başvurusu formu gönderebileceğiniz pozisyonlar içerisinde; satış temsilcisi, kasiyer, depo elemanı, mağaza yöneticisi ve engelli personel gibi birçok çalışma imkanları bulunmaktadır.

Iş Başvurusu
İş İlanları – İş Başvurusu – Açık Pozisyonlar

D&R iş başvurusu yapabileceğiniz şubelere baktığımızda; İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerimizdeki D&R şubeleri başı çekmektedir. Bunun yanında çok büyük bir mağaza ağına sahip olan firmanın, Bursa, Eskişehir, Konya ve Adana şubeleri içinde iş ilanları yayınladığı görülmektedir

Eleman alımı yapılan pozisyonlarla ilgili yeni güncellemeler yapılırken, D&R iş başvurusu yapmak isteyenlerin, D&R insan kaynakları sayfasını takip etmesinde fayda var. Genel mağaza personeli haricinde, dönemsel olarak stajyer ve part time eleman ilanları da yayınlanırken, iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyon ve görev tanımlarını alt başlıklar halinde yazımızın devamında bulabilirsiniz.

D&R Satış Temsilcisi İlanları

Firma bünyesindeki en önemli pozisyonların başında satış temsilcileri gelmektedir. Mağaza içi organizasyonlardan müşteri ile iletişime kadar birçok alanda aktif görev üstlenen D&R çalışanları, ikna kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü olmalıdırlar.

Müşteriye ürünler hakkında bilgilendirme yaparken son derece nazik ve müşteri odaklı davranılması gerekmektedir. Müşteriyle birebir iletişim halinde olan satış temsilcileri, kişisel bakımına özen göstermelidirler.

Satış temsilcisi ilanlarında belirtilen aday kriterleri ve görev tanımı ise kısaca şu şekildedir.

Aranılan Nitelikler
 • Tecrübe:              Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
 • Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun),
 • Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
 • Firma Sektörü: Mağazacılık, Perakende
 • Departman: Pazarlama
 • Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı
 • Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
 • Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
 • Ülke/Şehir:İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya), Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Samsun, Gaziantep

D&R Kasa Elemanı İş İlanları

D&R iş başvurusu yapabileceğiniz bir diğer pozisyon ise kasa elemanıdır. Kasa elemanı iş ilanlarını incelediğimizde en dikkat çeken konulardan bir tanesi, bu pozisyon için engelli ve part time eleman alımlarının bir hayli fazla olmasıdır. Özellikle part time iş başvurusu yapacak olanların kasiyer olarak değerlendirilmesi kuvvetle muhtemeldir.

Kasiyer iş başvurusu
Kasiyer ilanları

Müşteri ile birebir iletişim halinde bulunan kasa elemanlarının satış temsilcilerinde olduğu gibi kişisel bakımlarına özen göstermeleri ve müşteri odaklı davranmaları gerekmektedir. Şubedeki mağaza trafiğinin en fazla hissedildiği yer olan D&R kasaları, bu yoğunluğu organize edebilecek kişiler tarafından yönetilmektedir.

Aranılan Nitelikler
 • Tecrübeli ya da tecrübesiz
 • Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun),
 • Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
 • Firma Sektörü: Mağazacılık, Perakende
 • Departman: Satış
 • Çalışma Şekli: Sürekli / Tam zamanlı
 • Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
 • Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
 • Ülke/Şehir:İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya), Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Samsun, Gaziantep

D&R Part Time İş İlanları

Ek iş arıyor ve yeni kazanç kapısı sağlamak istiyorsanız eğer, özellikle öğrencilere yönelik çok fazla part time eleman alımı yapılmaktadır. D&R part time iş ilanlarını takip edenler yarı zamanlı çalışma şeklindeki duyuruların genellikle satış temsilcisi ve kasa pozisyonları için yayınlandığını görebilirler. Özellikle İstanbul, Ankara, Gaziantep, Samsun, İzmir ve Antalya gibi büyük şehrimizdeki şubeleri için part time eleman ilanları sıklıkla yenilenmektedir.

Aranılan Nitelikler
 • Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz
 • Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun),
 • Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
 • Firma Sektörü: Mağazacılık (Ticaret), Perakende
 • Departman: Satış Temsilcisi
 • Çalışma Şekli: Part Time  / Yarı Zamanlı
 • Pozisyon Seviyesi: Orta Düzey Yönetici
 • Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
  Ülke/Şehir:İstanbul (Avr.), İstanbul (Asya), Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Samsun, Gaziantep

D&R İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

D&R iş ilanları ve eleman alımları ile bilgiler sunduğumuz yazımızda, firma hakkında bilgiler sunarken, kasiyer, satış temsilcisi ve depo elemanı gibi personel alımı yapılan pozisyonlardan bahsetmeye çalıştık. Peki bu pozisyonlara is başvurusu nasıl yapılır? İş başvurusu yaparken tercih edebileceğiniz başvuru kanalları nelerdir? Hepsi yazımızın devamında.

personel alımı
İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Öncelikle belirtmek gerekir ki, D&R insan kaynakları birimi, eleman alımı yapacağı pozisyon ve şubeleri ilk olarak kurumsal internet sayfasından yayınlamaktadır. En güncel ilanlardan haberdar olmak için insan kaynakları sayfasını takip etmenizde büyük fayda var.

İnsan kaynakları sayfasına giriş yaptığınızda, D&R iş başvurusu formu karşınıza çıkacaktır. Kişisel bilgileriniz, referanslarınız ile tercih ettiğiniz pozisyon ve D&R şubesini belirttikten sonra gönder butonuna tıkladığınızda, müracaatınız gerçekleşmiş olacaktır.

D&R ilanlarına başvuru yapabileceğiniz kanallardan bir tanesine de Kariyer.netYenbiris.com ve Secretcv.com gibi iş ilanları siteleri oluşturmaktadır. D&R iş ilanlarını yayınlamak için Türkiye’nin en otoriter sitelerini kullanmaktan geri kalmayan insan kaynakları birimi, özellikle Engelli ve Stajyer iş ilanlarını, bahsetmiş olduğumuz yayın organları aracılığıyla duyurmaktadır.

Bu siteler üzerinden yapacağınız iş başvurularında, öncelikle kullanmış olduğunuz site üzerinden üyelik oluşturduktan sonra, Cv yani Özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir.

D&R iş başvurusu
Iskur D&R Ilanlaları

D&R iş ilanlarına iş başvurusu yapabilmek için kullanabileceğiniz bir başka platform da, İşkur yani Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayınlanan D&R ilanlarıdır.

İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren bu kamu kurumu, şimdiye kadar sayısı milyonları bulan kişiye iş imkanları yaratmıştır. Tabi ki D&R ilanlarına da İşkur üzerinde rastlamanız mümkün. D&R iş başvurusu yapmadan önce, tabi ki öncelikle İşkur Platformu üzerinden üyelik almanız gerekmektedir.

İşkur üzerinden yayınlanan D&R iş ilanlarına baktığımız da, genellikle Engelli personel ilanlarının yayınlandığını görmekteyiz.

D&R’ın eleman alımı yaptığı pozisyonlardan bahsetmiştik. Mağazacılık sektöründeki diğer firma ilanlarıyla karşılaştırmalar yapmak ve farklı firmaların kasiyersatış danışmanı ve depo elemanı ilanlarına göz atmak için Mağaza İş İlanları sayfamızı ziyaret ederek, gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.

D&R Kariyer.net İş İlanları

D&R mağazalarındaki çalışma ortamına dahil olmak için nereden en iyi iş ilanlarına bakacağınızı bilmiyorsanız çözüm Kariyer.net’te!

Kariyer.net, birçok firmanın iş ilanlarını oluşturduğu ve iş arayanların en hızlı şekilde aradığı işe kavuşmasını sağlayan net başvuru aracılarının başında gelmektedir. Bugüne kadar yüzlerce kişiye iş arama ve bulma konusunda yardımcı olan Kariyer.net’te aradığınız ilanla karşılaşmanız için tek yapmanız gereken ise siteye ücretsiz bir şekilde üyelik başvurusunda bulunmak.

Üstelik Kariyer.net’te D&R gibi birçok marka ve şirketin iş ilanları da bulunmakta. Dilediğiniz başka bir markaya, site üzerinde oluşturacağınız Cv’niz ile iş başvurusunda bulunmanız da mümkün.

D&R İşe Giriş Evrakları

Bahsetmiş olduğumuz başvuru kanallarından herhangi biriyle iş başvurunuzu yaptıysanız eğer, insan kaynakları size kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Gönderilen iş başvurusu formlarını büyük bir dikkatle inceleyen insan kaynakları birimi, ön başvurunuza olumlu yanıt verdiği taktirde sizi sözlü ve yüz yüze mülakatlar için ofislerine çağırabilirler.

İşe alım alım sürecinden başarılı bir şekilde ayrıldığınızda sizden işe giriş evrakları istenecektir. Personel özlük dosyası evrakları ve sigorta için gerekli evraklardan oluşan bu belgeler, kanunen zorunlu olarak temin edilmesi gereken belgelerdir.

Bir çoğu e-devlet sisteminden ulaşabileceğiniz kolaylıkta olup, başlıca şu şekildedir;

 • İşçi kimlik bilgileri, Nüfus cüzdanı sureti,
 • İkametgah ilmuhaberi,
 • Mezun olduğu okul diploma fotokopisi
 • Referansları ve CV’ si,
 • Kanun gereği iş sözleşmesi,
 • Sağlık Raporu,
 • Bazı iş kolları için, periyodik olarak sağlık muayenelerinden geçirildiğine dair rapor,
 • Özürlü işçi ise sakatlık raporu aslı ve ya fotokopisi,
 • Sakatlık indiriminden yararlanabilmesi için ilgili vergi dairesi başkanlığından indirim uygulanacağına dair yazı,
 • Sakat işçi için İş-Kur müracaat kayıt evrakı,
 • Adli sicil kaydı,
 • Herhangi bir kanuni sebeple ücret kesme cezası uygulanırsa, yapılan kesintilerin sebebinin bildirildiği yazı,
 • Fazla çalışma için işçinin onayının alındığı yazı,
 • İşçilerin, iş sağlığı ve güvenliği konusunda ve karşı karşıya bulundukları mesleki riskler, alınması gerekli tedbirler ve yasal hak ve sorumluluklar konusunda bilgilendirildiklerine dair yazı,
 • İşin gereklerine göre bulunması gereken diğer evraklar, bulunmalıdır.

D&R Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Elbetteki iş arayışı içindeyseniz merak edilen en önemli konuların başında çalışma şartları ve eleman maaşları gelmektedir. Genel olarak belirli bir standart sağlanmış olsada firma yapısına göre çalışma saatleri ve personel ücretlerinde değişkenlik görülebilmektedir.

İş Başvurusu Formu
Çalışma Saatleri – İş Başvurusu –

Öncelikle D&R çalışma saatlerinden bahsedecek olursak eğer, D&R mağazaları saat 10:00 ile 22:00 arası açık bulunmaktadır. Dolayısıyla mağaza çalışanları sabah ve akşam vardiyası olarak dönüşümlü çalışmaktadır. Haftalık ve yıllık izin konusunda kanunen belirtilen esaslara uyulmaktadır. Haftada 1 gün izin kullanan çalışanların yıllık izin süresi 14 gündür.

D&R Personel Maaşları

D&R maaşları bulunduğunuz pozisyon ve çalışma sürenize göre değişmektedir. Yeni işe başlayan bir D&R çalışanı asgari ücretle işe başlarken, prim ve fazla mesai ücretleriyle eleman ücretleri tatmin edici seviyelere gelmektedir.

D&R iş başvurusu sürecini beraber incelediğimiz yazımızda, D&R iş ilanlarıyla ilgili birçok konuya açıklık getirmeye çalıştık. Firma ilanları ile ilgili güncellemeleri sitemiz üzerinden takip edebilir, D&R iş başvurusu formu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

D&R İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

D&R iş ilanlarına ayırdığımız sayfamızı  ilk yayınladığımızda, başvuru süreci ile ilgili aklınıza takılan soruları bize yöneltmenizi istemiştik. Bunun sonucunda özellikle;

 • d&r iş başvurusu nasıl yapılır?
 • D&R iş başvurusu İşkur’dan yapılabilir mi?
 • D&R iş ilanlarına şubeden başvuru yapılıyor mu?
 • Ankara, Samsun Gaziantep ve İstanbul için d&r iş başvuruları ne zaman başlar?

gibi pek çok soruyla karşılaştık. D r iş başvurusu süreci ile ilgili sizden gelen soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

d&r iş başvurusu nasıl yapılır?

Bu soruya aslında yazımızın içerisinde detaylı bir yer ayırmıştık. Yine de bu konuda zorluk yaşayanlar için kısaca cevap verebiliriz.

 1. Sitemizde yayınlamış olduğumuz d&r iş başvurusu adresinden,
 2. Kariyer.net, Yenibiris.com ve Secretcv.com gibi adreslerde yayınlanan d&r iş ilanları üzerinden,
 3. iskur.gov.tr adresi üzerinden d&r iş başvurusu formu doldurarak,
 4. En yakın D&R Şubesine giderek insan kaynakları ile görüşerek,

iş başvurusu yapabilirsiniz.

D&R iş başvurusu İşkur’dan yapılabilir mi?

Bu soruyu ilk yer verdiğimiz soru da cevap vermiştik. D&r iş ilanlarına iskur.gov.tr adresinden iş başvuru formu gönderebilirsiniz.

D&R iş ilanlarına şubeden başvuru yapılıyor mu?

Bu soruya da daha önce cevap vermiştik fakat açıklama yapmakta fayda var. D&R şubelerine giderek de iş başvurusu yapabilirsiniz. Şube de D&R insan kaynakları ile görüşerek başvuru formu talep edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonuna is başvurusu yapabilirsiniz.

Yüzde 40 Görme Engelliyim, İş Başvurusu Yapabilir miyim?

D&R engelli personel çalıştırma konusunda oldukça hassas bir politika izlemektedir. D&R Engelli personel ilanlarını özellikle iskur.gov.tr üzerinden yayınlamaktadır. iskur.gov.tr üzerinden İşkur kaydı oluşturarak, Engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ankara, Samsun Gaziantep ve İstanbul için d&r iş başvuruları ne zaman başlar?

Bildiğiniz üzere D&R ülke çapında geniş bir şube ağına sahiptir. Bu sebeple D&R iş ilanlarının sürekli bir şekilde güncellendiğini görebilirsiniz. Her ne kadar İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerimiz için D&R ilanları sürekli güncellenirken; Samsun, Gaziantep, Mersin ve Aksaray gibi nispeten daha küçük illerimiz için iş ilanlarına ulaşmanı sorun olabilmektedir.

Yine de bu konuda D&R’ın personel ihtiyacı duyduğu iş pozisyonları için anlık güncellemeler de bulunduğunu söyleyebiliriz. Tavsiye olarak D&R resmi internet adresi üzerinden yapılan duyuruları takip ederek bulunduğunuz şehir için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

D&R Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından D&R mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Part Time çalışabilek Mağaza Satış Temsilcisi aramaktayız. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.
 • En az lise mezunu,
 • Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen,
 • İstekli ve motivasyonu yüksek,
 • Sorumluluk almayı seven,
 • İletişim becerisi gelişmiş,
 • Planlı, titiz ve disiplinli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen,

İŞ TANIMI

 • Müşteri ihtiyaçlarını tespit edip en iyi hizmeti sunmak,
 • Ürünlerin belirlenen standartta ve kalitede teşhir edilmesini sağlamak,
 • Depo, raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
 • Kasa işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Mağazanın ürün stoklarını takip etmek
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli - Tecrübesiz
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Hızlı Tüketim Malları
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Hizmet Personeli
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIKurulduğundan bu yana hızla ve sürekli büyüyen, kurumsal müşterisi ile sektöründe lider olan firmamıza satış ekibi için görevlendirmek üzere yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Depo Personeli arıyoruz.
 • Tercihen lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi
 • Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
 • Takım çalışmasına uyumlu,  iletişimi güçlü,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
İş Tanımı
 • Mağazalardan gelen siparişleri depoda RF el terminali ile toplanması ve paletlere aktarılması,
 • İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi,
 • Depodaki kasa, palet, rulot gibi malzemeleri dış saha istiflemesinin ve düzenlemesinin yapılması,
 • Değerli mal grubundaki ürünlerin RF el terminali ile sisteme aktarılması.
 • Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi
 • Deponun temizliğinin sağlanması
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 - 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Perakende
Departman: Depo / Antrepo
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: İşçi ve Mavi Yaka
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIMağazalarımız da için değerlendirilmek üzere Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı pozisyonu için takım arkadaşı aramaktayız;

Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,

 • Sistem ve network konusunda, özellikle çok şubeli firmalarda dağıtık yapıların yönetiminde tecrübeli,
 • Ekip yönetimi ve koordinasyon yeteneği olan,
 • Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
 • Çözüm odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan,
 • Bilgi işlem alanında minimum 5 yıl iş tecrübesi olan,
 • İyi seviyede İngilizce bilen,
 • Teknolojik gelişmeleri takip edip hızla uyum sağlayabilen.

İŞ TANIMI

 • Bilgi işlem altyapısını oluşturan tüm sistemlerin kesintisiz olarak çalışması için gerekli işlemlerin yapılması ve takibi,
 • Microsoft server ürün ailesi kurulumu, konfigürasyonu ve sorun çözüm sürecinin yönetilmesi,
 • Bilgi işlem departmanını doğrudan ilgilendiren hizmet ve ürün alımları ile ilgili sektörün ve gelişmelerin takip edilmesi, tedarik süreçlerinin yönetilmesi,
 • Güvenlik altyapı sistemlerinin sağlanması,
 • IT destek süreçlerinin standartlara uygun yönetilmesi ve raporlanması,
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bilişim, Perakende
Departman: Bilgi İşlem
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu
İş AçıklamasıKültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak büyümeye devam ediyoruz. Bursa İnegöl mağazamızda kendine ve D&R’a değer katacak Mağaza Müdürü çalışma arkadaşları arıyoruz.Görev ve sorumluluklar;
 • Satış, stok yönetimini yürütmek
 • Personel yönetiminden sorumlu olmak,
 • Kampanyaların, satış aktivitelerinin mağazasında takibinden, uygulanmasından sorumlu olmak,
 • Müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmak,
 • Ürün gruplarına ait tüm operasyonları yapmak,
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
 • Üniversite mezunuyum,
 • Satış benim göbek adım, hatta 5 yıllık tecrübem bile var,
 • Kitap / müzik / multimedya / hobi ürünlerine ilgiliyim, gelişmeleri takip edip üzerlerinde saatlerce konuşabilirim,
 • İnsanlarla iletişim konusunda iddialıyım,
 • Birlikten kuvvet doğar, takım çalışmasına bayılırım,
 • Sorumluluk bilincim yüksektir, planlama ve koordinasyonda üstüme yok, hızlı ve pratik çözümlerle sonuca ulaşırım diyorsan,
 • Bursa'da ikamet ediyorsan,
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bilişim, Perakende
Departman: Mağaza
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: Bursa
İş Başvurusu

İş Açıklaması

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R olarak büyümeye devam ediyoruz. Aydın Kuşadası Marina D&R mağazamızda perakende sektörünün inceliklerini öğrenmekle kalmayıp kendine ve D&R’a değer katacak Part Time Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az lise mezunuyum,
 • Satış benim göbek adım, hatta 2 yıllık tecrübem bile var / Tecrübem yok ama gönül ister ki tecrübeyi D&R’da kazanayım,
 • Kitap / müzik / multimedya / hobi ürünlerine ilgiliyim, gelişmeleri takip edip üzerlerinde saatlerce konuşabilirim,
 • İnsanlarla iletişim konusunda iddialıyım,
 • Birlikten kuvvet doğar, takım çalışmasına bayılırım,
 • Sorumluluk bilincim yüksektir, hızlı ve pratik çözümlerle sonuca ulaşırım diyorsan,
 • Aydın'da ikamet ediyorsan,
D&R’da senin için bir şeyler var! Tek tıkla başvurun bizde!
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bilişim, Perakende
Departman: Bilgi İşlem
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: Aydın
İş Başvurusu

Çalışan Yorumları

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.
İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.
ileriye dönük bir firma olması neticesinde çalışma yönünden herkesin baş vurduğu çalışmak istediği bir firma idi.
çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.
Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Lise mezunuyum İstanbul’da yaşıyorum Beykoz ilçesinde ikametgah ediyorum .Kitap okumayı film izlemeyi ve araştırma yapmayı severim insanlara karşı güler yüzlü ve içten birisiyimdir ilk iş deneyimimi Beykoz kitap fuarı yapı kredi yayın evinde gerçekleştirdim bunun dışında iş tecrübem olmadı fakat insanlara nasıl satış yapılması gerektiği ile ilgili veya kitap satımında nelere dikkat etmemiz gerekiyor gibi içeren bilgileri hem öğrendim hem de uygulamış bulunmaktayım kendime bu konuda güveniyorum

 2. Lise mezunuyum Denizlide yaşıyorum pamukkale ilçesinde ikametgah ediyorum insanlara karşı güler yüzlü ve içten birisiyimdir bu konuda iddalıyım
  Daha önce Osmanlı kahvecisi A101 ve urhan boya da çalıştım telefon numarası :05077975921

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu