En Güncel Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Turkcell Personel Alımı
Turkcell İş İlanları

Turkcell iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Turkcell insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Sayfamız üzerinden Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar öğrenebilir, Turkcell İş Başvurusu Formu doldurabilirsiniz.

Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu

Turkcell iş ilanları ve iş başvurusu formları insan kaynakları tarafından yayınlanmaya devam ediyor. 2020 yılında da, şirket bünyesindeki mağaza ve çeşitli departmanlarda görevlendirmek üzere personel alımı yapılmaya devam edilmektedir. Turkcell iş ilanları ve eleman alımı yapılan pozisyonlarla ilgili yazımızda; iş başvurusu formu doldurmaktan çalışma şartlarına, engelli eleman ilanlarından part time iş başvurusu yapmaya kadar Turkcell iş ilanları ile ilgili birçok konuya değinmeye çalıştık.

Vodafone ile birlikte Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer alan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, her geçen gün marka değerini arttırırken, ülkemizdeki Turkcell Mağazalarına da yenilerini eklemeye devam etmektedir. Bünyesindeki binlerce Turkcell çalışanına en uygun çalışma şartlarında kariyer fırsatı ve iş olanakları tanıyan firma, 2018 yılında da İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya başta olmak üzere ülke genelini kapsayan iş ilanları yayınlamıştır.

Turkcell iş ilanları

Turkcell İş Başvurusu

Peki; Turkcell iş başvurusu nasıl yapılır? Eleman ve personel alımlarında aranılan özellikler nelerdir? Turkcell iş başvurusu formu ve insan kaynaklarına nasıl erişilir? Sayfamızın devamında!

Turkcell İş Başvurusu Formu

Turkcell, kurumsal yapısı ve personel dostu çalışma şartları sebebiyle, birçok kişinin çalışmak isteyeceği firmalar arasında yer almaktadır. Çalışma koşulları ve personel maaşlarını maksimum düzeyde tutmaya çalışan firma yetkilileri, gücünü çalışma arkadaşlarından aldıklarını özellikle belirtmektedirler.

Peki Turkcell iş başvurusu yapmak için neler gerekli?

Müracaatta bulunmadan önce eleman alımı yapılan pozisyonlardan bahsedecek olursak eğer, Turkcell İletişim Merkezi (Tim) ve yönetim kadrosu için açılan iş ilanları çoğunluğu oluşturmaktadır.

Turkcell İletişim Merkezi iş ilanlarını biraz detaylandıracak olursak eğer, çağrı merkezi müşteri temsilcisisaha satış danışmanı ve teknik servis pozisyonlarını içerisinde bulundurmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz pozisyonlar, müşteriler ile direk temas halinde oldukları için, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir çalışma anlayışına sahip olmak Turkcell İnsan Kaynakları için tercih sebebi olmaktadır.

Turkcell Mağazası

Turkcell İletişim Merkezi – TİM

Yönetim kadrosu için açılan ilanlar içerisinde ise; yazılım uzmanı, kampanya yöneticisi, bilgi işlem ve uygulama geliştirme uzmanı gibi iş pozisyonları yer almaktadır. Belirtilen iş pozisyonlarının her biri ayrı nitelikler gerektirdiği için, başvuru sürecinde sizden istenilecek belgeler farklılıklar gösterecektir.

Eğer öğrenciyseniz yada ek gelir elde etmek istiyorsanız eğer, Turkcell iş ilanlarını takip etmenizde fayda var. Stajyer ve part time iş ilanları belirli dönemlerde yayınlanmaktadır ve kısa sürede personel alımı gerçekleşmektedir.

Turkcell İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell ilanlarını, kurumsal insan kaynakları sayfasından ve Kariyer.net gibi iş ilanları siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Aşağıda linkini paylaştığımız Turkcell İnsan Kaynakları sayfasını açtığınızda, iş başvurusu formu karşınıza çıkacaktır. Başvuru formunda belirtilen alanları dikkatli bir şekilde doldurup gönderdiğiniz taktirde, müracaatınız insan kaynakları birimine ulaşacaktır. Turkcell iş başvurusu formu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sunmuş olduğunuz bilgilerin güncel ve tercih ettiğiniz pozisyonu doğru belirtmek olacaktır.

Turkcell Personel Alımı

Turkcell İş İlanları

Daha öncede belirttiğimiz gibi Turkcell Tim iş ilanlarını yayınladığı diğer kanallardan bir tanesi de interaktif ilan siteleridir. Kariyer.net, yenibiris.com ve Secretcv.com gibi tanınmış siteler üzerinden başvuruda bulunurken, site üzerinde cv yada diğer adıyla özgeçmiş hazırlamanız gerekecektir.

Yayınlanan iş ilanlarını incelediğimizde ülkemizdeki birçok şehirde çağrı merkezi ve müşteri danışmanı pozisyonlarına başvuruda bulunmanız mümkün. Özellikle nüfus yoğunluğunun fazla olduğu; İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere, Konya, Kayseri, Trabzon ve Adana iş ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Turkcell İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız.

Aranılan Özellikler

İş başvurusu yapmadan önce, firmanın eleman ve personel alımlarında aranılan özelliklerden bahsetmekte fayda var.

Firma bünyesinde birçok kesime çalışma imkanı sağlayacak pozisyonlar bulunmaktadır. Lise mezunundan yüksek lisansa, part time çalışma imkanlarından stajyer ve engelli vatandaşlarımıza uygun çalışma ortamları bulunmaktadır.

Yapılan duyurularda da özellikle belirtilen, Turkcell personel ve eleman alımlarında aranılan özellikleri maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Kariyer hedefleyen
 • En az lise, tercihen ön lisans veya lisans mezunu
 • Teknolojiyi,yenilikleri yakından takip eden
 • Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip
 • İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli,
 • Eş zamanlı koordine olabilen, yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

Turkcell Kariyer.net İş İlanları

Turkcell iş ilanlarının çeşitli kariyer portallarında ve iş arama siteleri üzerinde sıklıkla yayınlandığından bahsetmiştik. Kariyer.net’de bu iş bulma siteleri içerisinde en fazla edilen platformların başında yer almaktadır. Şehir bazlı olarak sıklıkla Kariyer.net üzerinden personel alımlarına devam eden Turkcell, kariyer.net üzerinden kendilerine ulaşan iş başvurularına yine bu site üzerinden geri dönüş yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinde Turkcell ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Kariyer.net sitesine üye olup, profil hazırlamanız gerekmektedir. E-mail adresiniz ile siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, sistem sizi otomatik olarak profil sayfanıza yönlendirecektir. Cv ve başvuru formu yerine geçecek olan profil sayfanızı eksiksiz olarak doldurmalı, rakiplerinize karşı sizi bir adım öne çıkaracak olan referans ve sertifikalarınızı belirtmelisiniz.

Profil sayfamızda gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra artık Turkcell ilanlarına başvuru yapmak için hazırsınız diyebiliriz. Site üzerinden yalnızca Turkcell ile sınırlı kalmayıp, site üzerinden personel alımı yapan tüm firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell Çalışma Şartları \ Maaşları

Turkcell İletişim Merkezleri 08:00 – 22:00 arası hizmet verdiği için, Turkcell çalışanlarının sabah ve akşam vardiyası olmak üzere 8 saatlik mesai süresi bulunmaktadır. Haftada 1 gün izin hakkı bulunan çalışanların, senelik izin  süresi 2 hafta ile sınırlıdır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Fazla mesai söz konusu olduğunda ve resmi tatil günlerinde çalışılması durumunda, ay sonunda eleman ve personel maaşlarına fazla mesai ödemesi yapılmaktadır. Birçok firmada olduğu gibi prim ve ikramiye sisteminin bulunduğu Turkcell ortamında, belirlenen hedefler yakalandığı taktirde, tatmin edici derecede gelir elde edebilirsiniz.

Eleman ücretlerini; part time eleman maaşları, çalışılan iş pozisyonu ve çalışma süresi olarak 3’e ayırabiliriz. Yeni işe başlayan Turkcell İletişim Merkezi ( TİM ) çalışanları asgari ücretin %10 üzerinde ücretle işe başlarken, bu rakam çalışılan süre uzadıkça belirli oranlarda artmaktadır.

 • Satış Danışmanı: 1650-1950 TL
 • Kasa Sorumlusu: 1650-1950 TL
 • Pazarlama Stajyeri: 1650 TL
 • Kurumsal Satış Temsilcisi: 1700-2000 TL
 • Aktivasyon Elemanı: 1750-2150 TL
 • Mağaza Yöneticisi: 2500-3500 TL
 • Çağrı Merkezi Personeli: 1800-2100 TL

Turkcell çalışma şartları ve personel maaşlarının detaylı bir şekilde yer aldığı aşağıdaki tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız Turkcel iş ilanları ve iş başvurusu başlıklı yazımızda, ilan detayları ve Turkcell hakkında bilgiler sunmaya çalıştık. Firma ilanlarıyla ilgili yapılan güncellemelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir, Turkcell iş başvurusu yapmak için sayfamızda belirttiğimiz erişim linklerinden faydalanabilirsiniz.

1 Yorum

Atakan Kaçmaz

Ekim 22, 2019

İSMIM; ATAKAN KAÇMAZ, KDZ EREĞLİDE IKAMET EDIYORUM , 26.06.1996’DA DOĞDUM YAŞIM 23 , LİSEYI KDZ EREĞLİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK’TEN MEZUNUM. ŞİMDİ İSE, ATATÜRK ÜNİVERSİTESİN’DE HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM UZERINE LİSANS YAPIYORUM. AÇIK ÖGRETİMDEN. ASKERLİĞIM 31 ARALIK 2023’E KADAR TECİLLİ. DAHA ÖNCE İŞ HAYATIMDA SERBEST MESLEK ADIN’DA SATIS DANIŞMANLIĞI YAPTIM.(AVON VE HERBALİFE) AYRICA İŞ HAYATIMDA, ÖZEL BİR FABRİKA’DA YARDIMCI POZİSYONUN’DA ÇALIŞTIM. EVLİYIM 1 SENEDİR ÇOCUĞUM YOK. ÇALIŞMA ŞARTLARNA HER TÜRLÜ UYACAĞIMA KANAAT GETIREBİLİRIM. VARDİYALI KALMA, MESAİLI KALMA KONUSUNDA SORUN YARATMAM. İŞİ COK ÇABUK ÖGRENİRİM DİKSİYONUM GAYET NORMAL İNSAN İLİŞKILERİM GAYET İYİDİR .

İRTİBAT HATLARIM
TELEFON NUMARALARIM:
0536 938 0973
0537 793 5431
E POSTA ADRESLERIM
Atatgkan@gmail.com
atakan1996_@hotmail.com

Cevapla

Leave a Reply