D’S DAMAT İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları Yayınlandı!

D's Damar İş İlanları
D'S Damat İş Başvurusu

D’S Damat iş ilanları ve personel alımı yapılan D’s Damat şubelerine ayırdığımız yazımızda; eleman ilanı yayınlanan pozisyonlar, çalışma şartları, başvuru şartları, detaylı iş olanakları ve D’S Damat iş başvurusu formuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

D's Damat iş ilanları

D’s Damat Mağazası – iş İlanları

D’S Damat İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Erkek giyimin lider firmalarından D’S Damat, 2002 yılında Orka Tekstil’in sahiplerinden Süleyman Orakçıoğlu tarafından kurulmuştur.

Türkiye’de 128 mağazası bulunan D’S Damat, 35 ülkede klasikten moderne farklı çizgileri kalite ile buluşturmaktadır. Yüzünü her daim ileriye dönmüş firma, müşteri memnuniyetinin yalnız kaliteli ürünlere değil, yüksek motivasyonlu çalışanlara da bağlı olduğunu bilmektedir.

Bu bağlamda D’S Damat’ın insan kaynaklarına verdiği önem çalışanların çalışma koşullarına ve mutluluğuna olumlu etkide bulunmaktadır.

D’S Damat İş Başvurusu Süreci

Mağazacılık sektöründe deneyimli, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip ve işini severek yapmaya hazır bir çalışan adayı mısınız? Kalitesinden ödün vermeksizin her geçen gün büyüyen D’S Damat ailesi satış danışmanı, kasa sorumlusu, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü gibi çeşitli pozisyonlarda yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır.

D’S Damat’ta çalışmak için iş başvurusu yapabileceğiniz farklı yollar bulunmaktadır.

Kariyer sitelerinde bulunan D’S Damat iş ilanları aracılığıyla size uygun pozisyonu bularak başvurunuzu yapabilirsiniz. Full time ya da part time iş ilanları arasından size uygun olanı seçme imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca D’S Damat bazı dönemlerde engelli iş ilanları açarak engellilere uygun şartlarda çalışma imkanı sunmaktadır.

İnternette istediğiniz pozisyonda D’S Damat iş ilanları bulamıyorsanız bu, firmanın eleman ihtiyacı olmadığı anlamına gelebilir. Bir D’S Damat şubesine giderek çalışmak istediğinizi söylerseniz D’S Damat iş başvurusu için size bir form verecektir.

D’S Damat iş başvurusu formu dolduran adayların pozisyonlara olan uygunluğu incelenmekte ve uygun bulunurlarsa çalışan alımı yapılacağı zaman telefon ya da e-posta ile bilgilendirilmektedirler.

Bu prosedürün son adımı olarak çalışan adayı, insan kaynakları yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmektedir. Eğer aday görüşmede yetkililer tarafından uygun bulunursa taraflar arasında anlaşma sağlamaktadır.

D’s Damat Kariyer.net İş İlanları

İş başvurusu yapabileceğiniz birçok site bulunmaktadır. D’s Damat iş ilanlarına başvuru yapmak için, çoğu kişinin başta tercih ettiği site olan Kariyer.net sizlere kolay bir başvuru süreci sunuyor. Bu süreç için, başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kariyer.net online platformu, hem iş başvurusunda bulunanlara hem de personel alımı yapmak isteyen şirket ve kurumlara yardımcı olan popüler bir sitedir.

Kariyer.net sayesinde, şirket ve kurumlar pratik bir eleman alımı süreci geçirecektir. İki taraf içinde bu platformun bünyesinde bulunmak için, yalnızca Kariyer.net’e üye olmak gerekir.

Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra, işsizliğiniz son bulacak, sahibi olduğunuz şirketin veya kurumun açıkları en hızlı şekilde kapanacaktır.

D’S Damat’ta Çalışabileceğiniz Pozisyonlar ve Kriterleri

D’S Damat iş ilanları arasından bir seçim yaptıktan sonra başvurunuzun onaylanıp onaylanmayacağını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır.

Bu faktörler çalışmak istediğiniz pozisyona göre şekillenmektedir. D’S Damat sıklıkla satış danışmanı ilanı vermektedir.

Satış danışmanlarında aranan özellikler;

 • 25 yaşın üzerinde olmak
 • En az lise mezunu olmak
 • Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli olmak
 • Müşterinin beklentilerini analiz edebilmek ve müşteri ile iyi ilişkiler kurabilmek
 • Dış görünüşe önem vermek
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak

olarak sıralanmaktadır.

D’S Damat iş ilanları arasından kasa sorumlusu pozisyonunu seçmek isteyen adaylarda aranan özellikler şunlardır:

 • En az lise mezunu olmak
 • Müşterinin beklentilerini analiz edebilmek ve müşteri ile iyi ilişkiler kurabilmek
 • Dış görünüşe önem vermek
 • Hakim bir şekilde Nebim V3 (stok programı) kullanabilmek

D’S Damat’ta çalışabileceğiniz bir diğer pozisyon olan depo elemanı; mağazaya gelen ürünleri sevkiyata hazır hale getirme, siparişlere göre ürünleri ayırma ve ayrılan ürünleri depoya teslim etme görevlerine sahiptir. Depo elemanı olmak isteyenler için gerekli nitelikler:

 • Depo, stok, sevkiyat gibi konularda yetkin olmak
 • Hakim bir şekilde Nebim V3 (stok programı) kullanabilmek
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek
 • Erkek adaylarının askerlikle ilişiğinin olmaması

Mağaza müdürü olmak için ise;

 • Mağaza sektöründe en az 5, mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli olmak
 • Liderlik ruhuna sahip olmak, ekibi yönlendirebilmek ve geliştirebilmek
 • Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlayabilmek
 • Dış görünüşe önem vermek

gerekmektedir.

D’S Damat Çalışma Şartları

D’S Damat iş başvurusu süresince sergilediği titiz tutumu çalışma sürecine de yansıtmakta ve çalışanlara disiplinli olmasının yanında insani koşullarda çalışabilecekleri bir iş ortamı sunmaktadır.

Çalışanlar firma tarafından karşılanan workshop ve seminerler yoluyla kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmektedir. D’S Damat maaşları pozisyona göre değişmekte olup verilen emeğin karşılığını ödeyecek şekilde belirlenmektedir. Mesailer ve resmi tatillerin karşılığı ayrıca ödenmektedir. Aylık ücretin yanında prim ve ödül sistemi uygulanmaktadır.

Bu yazıda sizlere D’S Damat iş başvurusu süreci, D’S Damat’ta çalışabilmek için gereken nitelikler ve çalışma koşulları hakkında işinize yarayabilecek bilgileri sunduk. Hemen iş başvurusunda bulunarak D’S Damat ailesine katılabilirsiniz.

İş Başvurusu

İnsan Kaynakları Politikamız

Holding şirketlerimizin hedefi: “Dünyada erkek modasını yönlendiren, öncü ve lider ilk beş markadan biri olmaktır.”

Holding şirketlerimizi, hedefine ulaştıracak olan en güçlü ve temel öğe ORKA Holding çalışanlarıdır. İnsan kaynakları politikalarımız ve uygulamalarımız, Holding şirketlerimizin hedefiyle eş güdüm içinde oluşturulmuştur.

Bu amaç doğrultusunda ORKA Holding şirketlerinin kısa ve uzun vadeli iş planları yapılmış ve belirlenmiş olan görev tanımları doğrultusunda, ORKA Holding’i gelecekteki hedefine ulaştıracak olan;

•  Toplumsal sorumluluk sahibi, ekolojik çevreye saygılı, etik kurallara bağlı

•  Hedefe ulaşmak için sürekli öğrenen, verimli çalışan ve yorulmaktan haz alan

•  Bilgi ile iş yaparak sonuca yönelen, başarıyı sayısal verilerle tescilleyen

•  Mevcut başarılarını ORKA Holding, nihai hedefi için birer mihenk taşı olarak kabul eden, önemli olanın sürekli başarıyı ve hedefi yakalamak olduğunu benimseyen

•  Stratejik yönetim anlayışı içinde, kurumdaşlık bilincinin var olduğu, süreç yönetimine dayalı bir takım oyuncusu olabilecek

•  Hedeflenen başarıya ulaşmak için değişime açık, mevcut tüm bilgileri ve yönetim tekniklerini verimli kullanabilecek

•  Bilginin kişilere değil, kuruma ait olduğunu asla unutmayacak ve bu değerden hareketle “kurumsal bilgi”yi hazırlayacak insan kaynağı teminine gidilmiştir.

Leave a Reply