BayDöner İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu Güncellendi!

Baydöner iş ilanları ve iş başvurularına ayırdığımız sayfamızda; kariyer fırsatlarından başvuru formu doldurmaya, 2021 personel maaşlarından, vasıfsız iş ilanlarıyla ilgili birçok bilgiye sitemizden ulaşabilir, Baydöner iş başvurusu formu indirerek müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Baydöner Mağazası
Baydöner Şubesi İş İlanları

Baydöner iş ilanları ve iş başvurusu formu

2016 yılından bu yana hizmet veren Baydöner, yiyecek sektöründe çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin 41 ilinde ve Dünya’da 3 farklı ülkede 100’ün üzerinde şube ve toplamda 1600’den fazla çalışanı bulunan Baydöner, insan kaynaklarını şirketin en önemli odağı haline getirmiştir.

Markanın başarısının yalnızca lezzetli ürünleri ve keyifli mağazalarının değil profesyonel ekibinin de ürünü olduğunu dile getirmektedir. Bu sebeple, mutlu müşteri kadar mutlu çalışan politikasına da önem verilmektedir.  Çalışanlarına önem verdiğini sektörde herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle de Baydöner iş ilanları en çok talep göre iş ilanlarıdır.

Baydöner Mutfak Elemanı İş İlanları

Kozzy AVM AVM’de bulunan Baydöner İskender restoranımızın mutfak bölümünde ”çırak” olarak görev alacak mutfak personeli arıyoruz.

 • İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Kişisel bakımına özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik,
 • Yiyecek – içecek alanında kariyer hedefi olan,
 • Tercihen deneyimli ya da yetiştirilmek üzere,
 • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
  adaylar arıyoruz.

Servis Elemanı İş İlanları – İstanbul –

Genel Nitelikler

 • Mesleki yabancı dil bilgisi,
 • En az lise mezunu olmalı,
 • Tecrübeli olmalı,
 • Görgü kuralları ve protokolü çok iyi bilmelidir

GÖREV TANIMI

 • Masalara servis açılması ve boşların masadan toplama görevini eksiksiz olarak yerine getirmesi;
 • Her türlü servis malzemesinin korunması ve bakımının yapılması;
 • Posta istasyonlarının kontrol edilmesi ve eksiklikler varsa düzeltilmesi;
 • Misafirlerin şikayet ve sorunlarının dinlenerek çözüm getirilmesi, kendisini aşan konularda amirine haber verilmesi;
 • Restaurantta eksiksiz ve saygılı servis akışının yerine getirilmesi, commilere komuta etmesi;
 • Servis öncesi ve sonrası yapılan bütün çalışmaların denetlenmesi ve eksikliklerin tamamlanması;
 • Servis alanında ferdi hijyen kurallarına uyması;
 • Ast-üst koordinasyonunun sağlanması;
 • Astlarının hareketlerinin devamlı kontrol altında tutularak eğitilmeleri;
 • Gerektiğinde misafir masalarına yemek hazırlanması, flambe yapılması, yemeklerin porsiyonlanması;
 • Entegre Kalite Politikası ve Kalite Hedefleri doğrultusunda çalışır
 • F&B departmanının sorumluluğundaki diğer faaliyetlere destek olmak
Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 – 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Turizm
Departman: Yiyecek ve İçecek
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Baydöner İş Başvurusu Hakkında

İnternette yer alan çeşitli kariyer portalları ve Baydönerin resmi internet sitesi, sürekli olarak güncel Baydöner iş ilanları yayınlamaktadır. Baydöner iş ilanları arasından kendinize en uygun ilanı seçerek başvuru yapabilirsiniz.

 • Baydöner iş başvurusu firmanın kendi internet sitesi üzerinden yapıldığında, Baydöner iş başvurusu formu doldurmanız gerekecektir.
 • Baydöner iş başvurusu formu, sizinle ilgili genel bilgileri, iletişim bilgilerini, eğitim bilgilerini, iş tecrübelerinizi, yabancı dil seviyenizi, referanslarınızı, katıldığınız kurs ve seminerleri sorgulayan bir formdur.
 • Baydöner iş başvurusu için doldurduğunuz formu onayladığınızda, iş başvurunuz sisteme alınır.
 • Başvurunuz insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenir ve size uygun bir pozisyon olup olmadığına bakılır.
 • Size uygun bir pozisyon bulunduğu takdirde telefonla ya da e-posta yoluyla geri dönüş alırsınız.

Baydöner Kariyer.net İş İlanları

Baydöner firmasının şubelerinden birinde çalışmak istiyorsanız, iş başvurusunda bulunabileceğiniz birçok online site bulunmaktadır. Kariyer.net çeşitli konularda, fazla sayıda personel alımı yaptığından ve güvenilir bir site olduğundan dolayı, iş başvurusunda bulunan adayların, genellikle birinci tercihinde yer almaktadır.

Kariyer.net platformunda iş bulmak istediğiniz zaman, eleman alımı yapan herhangi bir şirkete göndereceğiniz başvuru formu, size bu işe alınmanız için gerekli adımı atmanızı sağlayacaktır.
Birden fazla iş başvurusunda bulunabileceğiniz Kariyer.net’e üye olduğunuz zaman, iş bulma şansınız artacaktır. Bu üyeliğin ücretsiz olması, iş arayan adaylar için iyi bir özelliktir. Cv’iniz ile sağladığınız bu süreç, herhangi bir zorluk gerektirmeden online olarak gerçekleşecektir.

Baydöner Adaylarında Aranan Özellikler

Baydöner, iş başvurusunda bulunan adaylarda özelikle; takım çalışmasına uygun, empati yapabilen, hızlı kararlar alabilen, dinamik ve değişime açık olma gibi özellikler aramaktadır. Ayrıca insan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren adaylar tercih edilmektedir.

Baydöner iş ilanları
Baydöner İş İlanları ve Başvuru Formu

Baydöner bünyesinde çalışmak için esnek çalışma saatlerine uyabilecek nitelikte olmanız gerekmektedir. Deneyimli adaylara öncelik tanınmaktadır. Baydöner iş ilanlarının tamamı bay – bayan adayların başvurusuna açıktır.

Baydöner Çalışma Şartları 2021

Baydöner çalışanları iyi bir maaş ve huzurlu çalışma ortamına ek olarak bazı olanaklara sahiptir. Bu olanaklar aşağıda listelenmiştir.

 • Üç öğün yemek; çalışanların üç öğün yemeği firma tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.
 • Sigorta; sigorta primi miktarı maaşa bağlı olarak değişmektedir. Ancak bütün çalışanlar sigortalı olarak çalışmaktadır.
 • Prim; çalışanların verimliliğini arttırmak amacıyla uygulanan bir yöntemdir.
 • Haftalık izin; Baydöner bünyesinde çalışanların haftada bir gün izni bulunmaktadır.
 • Bahşiş; çalışanlar için bırakılan bahşişler toplanarak, tüm çalışanlara eşit olarak dağıtılır.
 • Kalacak yer; Baydöner bünyesinde çalışanların kalacak yer ihtiyacının olması durumunda, firma kalacak yer temin etmektedir.
 • Zamanında ödeme; Baydöner maaşları zamanında ve tam olarak ödenmektedir.

Baydöner maaşları, çalışılan pozisyona ve konuma göre farklılık göstermektedir. Ancak maaşlar, sektörde verilen maaşlar ve iş yükü göz önünde bulundurularak belirlenmiştir ve sektörde verilen maaş miktarının altına düşmemektedir.

Baydöner İş İlanları Hakkında

Baydöner bünyesinde çalışmak için araştırdığınız iş ilanları, full time ve part time iş ilanları içermektedir. Genellikle firma bünyesinde açılan pozisyonlar neticesinde, en çok rastlayabileceğiniz ilanlar motorlu kurye, garson, komi, çırak, mutfak elemanı, aşçı, karşılama hostesi ve servis elemanı iş ilanlarıdır. En çok talep gören ise garson ilanıdır.

Eğer siz de hızla büyüyen bir markanın parçası olmak ve müşterilere kaliteli bir hizmet sunmak için Baydöner bünyesinde çalışmak istiyorsanız, hemen Türkiye’nin dört bir yanında açılan yeni şubelerimiz için verilmiş Baydöner iş ilanlarına başvuruda bulunarak Baydöner ailesine katılabilirsiniz.

Baydöner Sıkça Sorulan Sorular

İş arıyorsanız eğer, başvuru yapmadan önce aklınıza takılan birçok soru olacaktır. Bizde bu yazımızda hem Baydöner ilanları ile alakalı detaylı bilgi sunmak, hemde başvuru sürecini sizlere aktarmaya çalıştık. Yazımızda yer veremediğimiz, bizlere ulaşan Baydöner iş başvurusu süreci ile ilgili bir takım soruları kısaca açıklayalım.

Baydöner İş Başvuru Formu Doldurdum. Cevap Ne zaman Gelir?

Baydöner ilanlarına iş başvurusu yaptıysanız, elbette bu aşamada kısa da olsa bir bekleme süreci olacaktır. İnsan kaynaklarına ulaşan 2021 iş başvuru formları, başvuru havuzlarında bekletilmekte olup, eleman ihtiyacı oluşması durumunda irtibat kurulmaktadır.

Baydöner Çalışan Yorumları Ne kadar Gerçekçi?

Bu konu da elbette bizim net bir şey söylememiz mümkün değil. Bu konuda internet dünyasında oldukça otoriter siteler yer almakla birlikte, en iyi sonuca Baydöner çalışanları ile bire bir görüşerek varılabileceğini düşünmekteyiz.

Bire bir görüşme imkanınızın olmadığını varsayarsak eğer, çalışan yorumlarının yer aldığı otoriter sitelerden bir varsayıma ulaşabilirsiniz.

Merkez Ofis

Adres:
Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower
Telefon:
Faks:
(232) 464-4236
Е-Posta:

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.