Mado İş İlanları 2021! Mado İş Başvurusu Formu ve Personel Alımı

Mado iş ilanları güncellenmeye devam ederken; barista, garson, kasiyer ve mağaza elemanı ilanlarına  yapılan  Mado iş başvuruları devam etmektedir. Sektörde deneyimli ve Mado iş ilanlarıyla ilgileniyorsanız, iş başvurusu süreciyle ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Personel adaylarında aranılan özelliklerden Mado eleman maaşlarına, çalışma saatlerinden personel alımı yapılan Mado şubeleri ve pozisyon bilgilerine sayfamızda bulabilir, Mado insan kaynaklarına iş başvurusu formu göndererek müracaatta bulunabilirsiniz.

Mado İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

Kahramanmaraş’ta başlayan serüvenine Dünya çapında bir marka olarak devam eden Mado, bugün Türkiye’nin 81 ilindeki yüzlerce şubesiyle hizmet vermektedir.

Mado iş ilanları
Mado Şubesi – Mado İş İlanları –

Mado dondurmaları ülke sınırlarını aşarak; Avustralya, Azerbaycan Bakü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Irak Erbil, Irak Bağdat, Irak Süleymaniye, Katar, Dubai, Rusya St. Petersburg, Bulgaristan ve Suudi Arabistan’da da hizmet vermektedir.

Mado şubelerinde dondurmaların dışında; tatlılar, pastalar ve çeşitli ürünler sunarken, hizmetlerinin tamamını Mado fabrikalarında üretilmektedir.

Kurulduğu günden bu güne çalışanlarının özlük hakları ve çalışma koşullarını mümkün mertebe yüksek seviyede tutmaya çalışan Mado, barista, garson ve tezgâhtar ilanlarıyla eleman ve işçi alımlarına 2021 yılında da devam etmektedir.

Mado iş ilanlarında belirtilen, Mado iş başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlar içerisinde; barista, Kasiyer, garson, aşçı, mağaza müdürü ve insan kaynakları birimi başı çekerken, part time çalışma imkanı ve engelli personel alımları da gerçekleşmektedir.

Mado Cafe Personeli İş İlanları

İş Tanımı

Yeni açılacak olan Ataköy A Plus Mado Şubemizde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

 • Restaurant Cafe sektöründe çalışmış veya bu sektöre girmek isteyen,
 • Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren,
 • Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
 • Aşçı,Kaşıkçı(dondurmacı),garson,komi,barista,bulaşıkçı,fırın,tezgah bölümleri için çalışma arkadaşları arıyoruz.

Mado Servis Elemanı İş İlanları – İstanbul

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen Turizm Otelcilik MYO\ TOM Lisesi\Lise.
 • Yiyecek İçecek\Otelcilik ve turizm sektöründe en az 1- 2 yıl deneyimli.
 • Yeterli derecede İngilizce dil bilgisine sahip.
 • Micros veya benzeri kasa\pos sistemlerini kullanabilen.
 • Vardiyalı çalışma sisteminde çalışma sorunu olmayan.
 • Kişisel bakımına özen gösteren güler yüzlü ve çözüm odaklı.
 • Takım çalışmasına önem veren.
 • Hizmet bilincinde ;misafir(müşteri) memnuniyeti odaklı.
 • Bayan veya bay (Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan veya tecilli)
İŞ TANIMI
 • Aldığı siparişleri eksiksiz bir şekilde hazırlayıp pos sistemine girerek misafirden (müşteriden) ödemesini almak.
 • Misafirler ile ilgilenerek memnuniyeti ve satışı artırmak.
 • Servis ve hazırlık alanlarının ;gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygunluğunu sağlamak.
 • Amirlerinin yönlendirmeleri doğrultusunda ,standartlara uygun çalışıp iş biriliği yapmak.

Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,

Aday Kriterleri
Tecrübe: 1 – 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Gıda Hizmetleri
Departman: Hizmet
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Mado Açık İş Pozisyonları

Mado iş ilanları her gün güncellenirken, Mado Dondurma şubelerinde birçok iş olanakları barındırmaktadır. Öğrencilere, vasıflı – vasıfsız kişilere, bay – bayan gözetmeksizin birçok kesime uygun çalışma alanları bulunmaktadır.

Part Time Eleman

Mado part time iş ilanlarını incelediğimiz de, garson pozisyonu için part time çalışan alımı yapıldığını görmekteyiz. Günde 5 saat ve üzeri mesai harcayan part time çalışanlar, maaşlarını da saat hesabı yapılarak almaktadır. Part time eleman ilanlarına genelde öğrenci ve ek iş arayışı içinde olan kişiler başvuru yaparken, bu pozisyon için yapılan iş başvuruları çok fazladır.

Engelli Eleman Alımı

Yasalar gereği belirli kriterlere ulaşan bütün firmaların engelli personel çalıştırma zorunluluğu bulunmaktadır. Özel durumları gereği yeterliliklerine göre pozisyonlarda çalıştırılması gereken engelli vatandaşlarımız, Mado dondurma şubelerinde ki engelli kontenjanlarından yararlanabilmektedir. Mado engelli iş ilanları belirli periyotlar halinde yayınlanmaktadır. Bu sebeple Mado insan kaynakları sayfasını düzenli olarak takip etmelisiniz.

Mado İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mado iş ilanlarını, insan kaynakları sayfası ve Kariyer.net, Yenibiris.com ve Secretcv.com gibi iş ilanları siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Mado insan kaynakları sayfasından 2021 Mado iş başvurusu formu doldurarak, tercih ettiğiniz pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

Kariyer.net, Yenibiris.com ve Secretcv.com üzerinden yapacağınız iş başvuruları öncesinde, kullanmış olduğunuz site üzerinde Cv ya da diğer adıyla Özgeçmiş oluşturduktan sonra, Mado iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Her iki kanal aracılığıyla da yapılan başvurular, firmanın insan kaynakları birimine ulaşmaktadır. Yapılan değerlendirmeler neticesinde olumlu karşılanan başvuru sahipleriyle irtibata geçilmektedir.

Mado iş başvurunuza olumlu yanıt aldığınız taktirde, sözlü ve yüz yüze olmak üzere iki mülakata girmeniz gerekecektir. Eleman alımlarında ve mülakatlarda son derece dikkatli davranan Mado insan kaynakları, personel alımı yaparken aradıkları en belirgin özelliğin, takım çalışmasına yatkınlık olduğunu önemle belirtmektedir.

Aranılan Özellikler

Mado iş başvurusu yapmadan önce, Mado’nun personel adaylarında aradığı özelliklerden bahsetmekte fayda var. Kurumsal kimliği gereği, eleman alımlarında seçici davranan firma iş başvurusunda bulunacak adaylarda aranılan özelliklerden şu şekilde bahsetmiştir.

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe deneyimli,
 • Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen,
 • Yeni tasarımları ve modayı yakından takip eden,
 • İletişimi güçlü, etkileme ve ikna etme becerisi yüksek,
 • Dinamik, pozitif, uyumlu,
 • Kişisel bakımına dikkat eden,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

İşe Giriş Evrakları

Başvurunuz onaylandığı taktirde sizden işe giriş evrakları istenecektir. Personel özlük dosyası evrakları ve sigorta için gerekli evraklardan oluşan bu belgeler, kanunen zorunlu olarak temin edilmesi gereken belgelerdir.

Birçoğu e-devlet sisteminden ulaşabileceğiniz kolaylıkta olup, başlıca şu şekildedir;

 • İşçi kimlik bilgileri, Nüfus cüzdanı sureti,
 • İkametgah ilmühaberi,
 • Mezun olduğu okul diploma fotokopisi,
 • Referansları ve CV’ si,
 • Kanun gereği iş sözleşmesi,
 • Sağlık Raporu,
 • Bazı iş kolları için, periyodik olarak sağlık muayenelerinden geçirildiğine dair rapor,
 • Özürlü işçi ise sakatlık raporu aslı ve ya fotokopisi,
 • Sakatlık indiriminden yararlanabilmesi için ilgili vergi dairesi başkanlığından indirim uygulanacağına dair yazı,
 • Sakat işçi için İş-Kur müracaat kayıt evrakı,
 • Adli sicil kaydı,
 • Herhangi bir kanuni sebeple ücret kesme cezası uygulanırsa, yapılan kesintilerin sebebinin bildirildiği yazı,
 • Fazla çalışma için işçinin onayının alındığı yazı,
 • İşçilerin, iş sağlığı ve güvenliği konusunda ve karşı karşıya bulundukları mesleki riskler, alınması gerekli tedbirler ve yasal hak ve sorumluluklar konusunda bilgilendirildiklerine dair yazı,
 • İşin gereklerine göre bulunması gereken diğer evraklar, bulunmalıdır.

Mado Kariyer.net İş İlanları

Mado mağzaları için en iyi iş ilanlarını, tanıdıklarınıza sormaktansa daha hızlı bir yolla Kariyer.net’te bulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Türkiye’nin en büyük işe alım platformu olan Kariyer.net, birçok işvereni ve iş arayanı bünyesinde barındırır. Ücretsiz üyelik imkanı ile sayısız iş ilanlarına göz atabileceğiniz bu site, sizin en hızlı sürede aradığınız işi bulmanıza yardımcı olmakla kalmaz, işvereniniz ile karşılıklı memnuniyetinizi sağlamayı da amaçlar.

Üyeliğiniz sonrasında Mado iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Kariyer.net, birçok iş ilanına göz gezdirme şansını sizlere sunmakla beraber, sayısız markanın personel alım ilanlarıyla da sizi buluşturur. Böylece Cv’niz ile çeşitli iş fırsatlarıyla da karşılaşmış olursunuz.

Çalışma Saatleri ve Personel Maaşları

Mado Çalışma saatleri ve Mado Dondurma personel maaşlarından bahsedecek olursak eğer, Mado çalışanları günde 8 saat mesai harcamaktadır. Mado şubeleri 10:00 ile 22:00 arası hizmet vermektedir. Vardiya sisteminin uygulandığı Mado şubelerinde, sabah ve akşamcı olarak  iki vardiya bulunmaktadır.

Mado elemanları haftada 1 gün izin kullanmaktadır ve senelik izin süresi 15 gün ile sınırlıdır. Yemek ve yol masrafları karşılayan firma, erzak yardımı gibi sosyal haklar bakımından son derece duyarlıdır.

Mado Personel Maaşları

Mado maaşlarını  ele alacak olursak eğer, pozisyon ve çalışma süresine bağlı olarak ücretler değişkenlik göstermektedir. Garson olarak çalışan bir Mado personeli 2700 ile 3500 TL arası maaş alırken, yeni işe başlayanlar asgari ücretle iş başı yapmaktadır.

Prim sisteminin bulunduğu firma da, belirlenen hedeflere ulaşıldığı takdirde de prim ücretleri ay sonunda personel maaşlarına yansıtılmaktadır.

Mado iş ilanları ve iş başvurularına ayırdığımız sayfamızda, firma bilgileri ile başvuru sürecini sizlere anlatmaya çalıştık. Mado iş ilanlarına aşağıda paylaşmış olduğumuz linkten ulaşabilir, Mado  iş başvurusu formu doldurarak müracaat edebilirsiniz.

Mado İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

Her ne kadar açıklayıcı bir yazı oluşturmaya çalışsak da, bazı konular yeteri kadar anlaşılamıyor olabilir. Bu kanıya varmamızda ki en büyük sebep ise, kullanıcılarımızın bize yaptığı geri dönüşler. Yazımızın sonlarına doğru gelirken hem bu geri dönüşlere cevap vererek iş başvurusu aşamasındaki personel adaylarına yardımcı olmaya çalışacağız.

Mado İş Başvurusuna Neden Cevap Vermiyor?

Yazımızın içerisinde de bahsettiğimiz üzere, başvuru yoğunluğundan ötürü personel adaylarının yaptığı müracaatlara geri dönüşler bazen vakit alabilmektedir. En fazla on gün içerisinde iş başvurusu sahiplerine geri dönüş sağlanmaktadır.

Mado İş Başvurusu Şubeden Yapılabilir mi?

Elbette! En yakın Mado şubesine giderek Mado iş başvurusu formu isteyebilir, tercih ettiğiniz pozisyon için iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.