Aslı Börek İş İlanları! İş Başvuru Şartları ve İlan Detayları

Aslı börek iş ilanları
Aslı Börek İş İlanları ve Başvuru Formu

Aslı Börek iş ilanları ve personel alımı yapılan Aslı Börek şubelerine ayırdığımız yazımızda; eleman ilanı yayınlanan pozisyonlar, çalışma koşulları, başvuru şartları, detaylı iş olanakları ve Aslı Börek iş başvurusu formuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aslı Börek İş İlanları

Aslı Börek Şubesi – İş İlanları

Aslı Börek İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Faaliyetlerine İstanbul’un Göztepe ilçesinde su böreği üreterek başlayan Aslı Börek, günümüzde İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 15.000 metrekarelik kapalı modern tesisleriyle hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en yüksek üretim kapasiteli unlu mamuller tesisleri arasındadır. Aslı Börek, su böreğiyle başladığı üretimine simit, poğaça, börek çeşitleri, şerbetli tatlılar, kurabiye çeşitleri, mantı vb. faaliyetlerle devam etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında 100’den fazla mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca birçok Avrupa ülkesine, Çin’e, Amerika’ya ve Arap yarımadasına ihracatta bulunmaktadır.

Son zamanlarda, Aslı Börek iş ilanları sürekli ve güncel olarak yayınlanmakta ve çok sayıda talep görmektedir.

Aslı Börek Kariyer.net İş İlanları

Genellikle çoğu kişinin bildiği Kariyer.net sitesi üzerinde Aslı Börek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Sadece bu firmayla kalmayıp birçok firmanın eleman alımlarına bakabilir, beğendiğiniz şirkete başvuru formunuzu gönderebilirsiniz.

Teknolojinin hayatımızda önemli bir role sahip olduğu son zamanlarda iş başvurusu yapmak gerçekten çok basit bir hale geldi. Eğer, Kariyer.net sitesini ziyaret ediyorsanız ve elaman alımı gerçekleştirmek istiyorsanız, hiç şüphe duymadan üye olabilirsiniz. Çünkü, geçirebileceğiniz en hızlı personel alımı sürecini geçireceksiniz. Tam tersi şekilde, eğer işe ihtiyaç duyuyorsanız ve Kariyer.net platformundaysanız, doğru yerde olduğunuzu düşünmelisiniz. Birçok seçenek sunan ve işe alım sürecinde en hızlı platform olduğundan dolayı, bu düşünceniz doğru olacaktır.

Aslı Börek İş Başvurusu Süreci Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Aslı Börek iş başvurusu sürecini başlatmak için, firmanın resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümüne gitmeniz gerekmektedir.
 • Burada Aslı Börek iş başvurusu formu yer almaktadır.
 • Başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurmalısınız.
 • Başvuru formunda ilk olarak kişisel bilgilerinizi sorgulayan bir bölüm göreceksiniz. Ad, soyad, iletişim bilgileri vb. kişisel bilgilerinizi doldurarak ikinci bölüme geçebilirsiniz.
 • Daha sonra eğitim bilgilerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Mezun olunan okul ve mezuniyet yılınızı içeren bu bölümü doldurduktan sonra iş deneyimleri bölümüne geçebilirsiniz.
 • Çalıştığınız yerin adı ve çalıştığınız pozisyonlar, firmada yerleşeceğiniz pozisyon için önem arz etmektedir. Ancak bunlardan daha önemli olan bir bilgi vardır; çalışma süreniz. Çalışma süreniz, başvuru formunu değerlendirecek yetkililere sizin hakkınızda fikir vermektedir. Bu sebeple bu bölüme en uzun süre çalıştığınız yerleri yazmanızı tavsiye etmekteyiz.
 • Ardından; vardiyalı, vardiyasız ya da part time seçeneklerinden birini işaretlemeniz gerekir.
 • Eklemek istediğiniz notu yazarak başvuru formunu gönderebilirsiniz.
 • Aslı Börek iş başvurusu talebiniz yetkililer tarafından değerlendirilecektir. Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde size geri dönüş yapılmaktadır.

Aslı Börek İş İlanları Hakkında

Aslı Börek iş ilanları, full time ve part time iş ilanları içermektedir. Çeşitli kariyer portallarında rastladığınız Aslı Börek iş ilanları, sürekli ve güncel olarak verildiğinden personel alımı da sürekli ve günceldir. Aslı Börek bünyesinde açılan pozisyonlar arasında servis elemanı, tezgah elemanı, motorlu kurye, engelli eleman, şöför gibi pozisyonlar yer almaktadır.

Aslı börek iş ilanları

Aslı Börek İş İlanları ve Başvuru Formu

Aslı Börek Kariyer.net İş İlanları

Genellikle çoğu kişinin bildiği Kariyer.net sitesi üzerinde Aslı Börek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Sadece bu firmayla kalmayıp birçok firmanın eleman alımlarına bakabilir, beğendiğiniz şirkete başvuru formunuzu gönderebilirsiniz.

Teknolojinin hayatımızda önemli bir role sahip olduğu son zamanlarda iş başvurusu yapmak gerçekten çok basit bir hale geldi. Eğer, Kariyer.net sitesini ziyaret ediyorsanız ve elaman alımı gerçekleştirmek istiyorsanız, hiç şüphe duymadan üye olabilirsiniz. Çünkü, geçirebileceğiniz en hızlı personel alımı sürecini geçireceksiniz.

Tam tersi şekilde, eğer işe ihtiyaç duyuyorsanız ve Kariyer.net platformundaysanız, doğru yerde olduğunuzu düşünmelisiniz. Birçok seçenek sunan ve işe alım sürecinde en hızlı platform olduğundan dolayı, bu düşünceniz doğru olacaktır.

Aslı Börek Bünyesinde Çalışanlara Sağlanan Olanaklar

 • Aslı Börek bünyesinde çalışanlara ücretsiz öğle yemeği imkanı sunulmaktadır. Öğle yemeği, yemekhane ya da yemek kartı uygulamasıyla sağlanmaktadır.
 • Çalışanların ulaşım ihtiyacı, firmanın önem verdiği bir konudur. Bu sebeple personel servisleri bulunmaktadır. Ayrıca, çalışılan pozisyon gereği bazı çalışanlarına özel araç vermektedir.
 • Firmada, çalışılan pozisyona bağlı olarak değişen prim uygulaması da yapılmaktadır.
 • Aslı börek personel maaş maaşları, pozisyona göre değişim göstermektedir. Örneğin; servis elemanları 3000 TL net maaş almaktadır. Ayrıca 350 Tl ek maaş imkanı da bulunmaktadır.

Aslı Börek Çalışan Adaylarında Aranan Özellikler

Aslı Börek bünyesine alacağı çalışanları hakkında çeşitli bilgiler toplayarak, açık pozisyonlar için uygun olup olmadığına karar vermektedir. Çalışan adaylarında aranan özellikler aşağıda listelenmiştir.

 • Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek adaylar tercih edilmektedir.
 • Adayların diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli ve dış görünüşüne önem veren kişiler olması oldukça önemlidir.
 • Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilme yeteneğine sahip olmalıdır.
 • Sektörde deneyimli adayların başvurularına öncelik verilecektir.

Aslı Börek bünyesinde bir kariyer sahibi olmak isterseniz; Aslı börek iş başvurusu süreci, başvuru formu, iş ilanları, çalışanlara sağlanan olanaklar ve adaylarda aranan özellikler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra hemen harekete geçebilirsiniz.

İş Başvurusu

İletişim

ASLI BÖREK ATILIM UNLU MAMÜLLER SAN.VE TİC.A.Ş.
 • Merkez: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:4 Y.Dudullu-Ümraniye/İSTANBUL
 • (0216) 418 25 72 – 73 – 75
 • (0850) 321 41 41
 • (0530) 520 88 28 (Whatsapp)
 • info@asliborek.com.tr

Leave a Reply