loader image

Coca Cola Part Time İş İlanları! Eleman – Personel Alımları Devam Ediyor!

Coca Cola Part Time iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Coca  Cola insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Coca Cola Part Time İş Başvurusu Formu sayfamızda!


Coca Cola Part Time İş İlanları ve İş Başvurusu


Coca Cola Part time İş İlanları

Coca Cola Part time İş İlanları -Coca Cola İş Başvurusu

Coca Cola Amerika menşeli olan bir firma olup şirketin markalarına ait gazlı ve gazsız içecekleri üretmenin yanında satışını ve dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir. Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetlerinde 9000’den fazla çalışanıyla hizmet yürütmektedir.


Coca Cola Personel Alımları


Ülkemizde de faaliyet yürüten Coca Cola iş ilanları aracılığıyla işe girmek isteyen gençlere ve deneyimli çalışanlara imkanlar sunmaktadır. İş başvurusu için boş olan pozisyonlara üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun ya da öğrenci, gerekli şartları sağlayan gençlere fırsatlar sunan şirket yılın hemen hemen her dönemi part time işler için de personel alımı yapmaktadır.

 


Coca Cola Şirketinde Ne Çeşit Pozisyonlarda Personel Aranıyor


Coca Cola şirketi part-time iş imkanları da sunmaktadır. Üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun ya da en azından 3. Sınıf öğrencisi gençlere part-time staj imkanı sunan firma yılın çeşitli dönemleri özellikle yaz dönemi  aşağıdaki bölümlerden eleman arayabiliyor:

-Çevre Mühendisliği

-Makine Mühendisliği

-Elektrik & Elektronik Mühendisliği

-Mekatronik Mühendisliği

-İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Endüstri Mühendisliği, İnsan Kaynakları.


Coca Cola’da Part-Time İşlere Girebilmek İçin Aşamalar ve Çalışma Şartları


Coca Cola şirketine işe alım aşamaları pozisyonların internet üzerindeki ilanlarına başvurmakla başlamaktadır. İş ilanlarına bir CV hazırlayarak başvurabileceğiniz gibi kariyer sitelerindeki başvuru formunu da doldurmak gerekebilmektedir. Ardından gelen cevaba göre iş görüşmesine katılmanız mümkün olabilmektedir. Genellikle firmanın İnsan Kaynakları Departmanında insan kaynakları başvuru formu doldurulması gerekebilir ve sonrasında çoğunlukla mülakat yapılır.

Coca Cola İş Başvurusu Şartları

Coca Cola İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Şirketin part-time elemanlarına sunduğu işler hakkında  maaş bilgileri ile ilgili bilgi vermek gerekirse tabii ki en düşük olarak asgari ücretten başlamakta iş pozisyonuna göre biraz daha yüksek olabilmektedir. Çalışma şartları  açısından ise üniversite öğrencilerinden genellikle haftanın 3 günü işte olma koşulu isteyen firma çok büyük fırsatlar sunmaktadır. İleride çok yüksek maaşlarda kariyerli bir işte çalışma fırsatı sunan firmaya giriş için part-time staj ile başlamak geleceğiniz için büyük bir adım olabilir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer COCA COLA İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply