Pegasus Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Pegasus çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Pegasus Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Pegasus Hava Yolları bir ortaklık girişimi olarak 1990 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2005 yılından itibaren ESAS Holding tarafından satın alınmış ve aynı yıl düşük maliyetli havayolu taşıyıcısı olarak iç hat seferlerine başlamıştır.

pegasus çalışma saatleri

Türkiye’nin 4. tarifeli havayolu şirketi olmuştur. Düşük maliyetli iç hatlar seferleriyle birçok insanın uçak yolculuğu yapmasını sağlayan Pegasus çalıma saatleri vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, öğle tatili var mı, hafta sonu ve resmi tatillerde çalışıyor mu gibi konulara vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer almaktadır. Pagasus açılış-kapanış saati hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulacaksınız.

Pegasus Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Herkesin havayolu yolculuğu yapmasının hakkı olduğunu savunan Pegasus çalışma saatleri, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Pegasus çağrı merkezi de 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun çağrı merkezi üzerinden seyahatiniz ile ilgili her türlü işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Pegasus resmi web sitesi üzerinden de yine her türlü rezervasyon ve bilet işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Pegasus açılış-kapanış saati olmayan haftanın her günü hizmet veren bir havayolu şirketidir.

 

Pegasus Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Pegasus Havayolları, 20 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en köklü havayolu şirketlerinden biridir. Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile hizmet veren Pegasus hafta sonu tatili yapmayan bir firmadır. Bunun yanı sıra Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günleri en yoğun olarak geçen günleri olduğundan bu günlerde de 7/24 müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Resmi tatil olan 30 Ağustos, 29 Ekim, 1 Mayıs, 1 Ocak, 19 Mayıs, 23 Nisan ve 15 Temmuz gibi günler yine yoğun geçtiğinden dolayı havayolu şirketi tatil yapmamaktadır.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Pegasus İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply