BURGAN BANK İş İlanlarına İş Başvuruları Devam Ediyor!

Burgan Bank iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Burgan Bank insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Firma ilanlarını takip edenler için hazırladığımız yazımızda; personel ve eleman alımı yapılan pozisyonlar, çalışma şartları, personel maaşları ve tabi ki Burgan Bank iş başvurusu formuna sitemiz üzerinden indirip, iş başvurusu yapabilirsiniz.

Burgan Bank iş ilanları
Burgan Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Burgan Bank Pendik Şube Ticari Portföy Yöneticisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

“Güçlü bir bölgesel marka olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren önemli bankacılık gruplarından biri olup, her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, ticari, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermektedir. Yatırım yaptığı beşinci ülke  olan Türkiye’de de Burgan Bank markası ile hizmet verirken, müşterilerinin hedeflerini kendi merkezine koyarak ‘size  odaklı bankacılık anlayışı’ ile  hareket etmekte, bankacılık sektörüne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.

Pendik Şube ‘Ticari Bankacılık’ alanında görevlendirilmek üzere  Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi aranmaktadır.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Bankaların Kurumsal /Ticari Satış bölümlerinde en az 5 yıl tecrübeli,
 • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü,
 • Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi,
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip,
 • MS Office paket programlarına hakim,
 • Sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahip,
 • İlgili hinterlandda deneyim sahibi,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

İŞ TANIMI

 • Bankamız Ticari Bankacılık tanımına giren yeni müşteri kazanımı ve mevcut müşteri ürün portföyünün arttırılmasını sağlamak,
 • Ürün satışını, karlılığı ve penetrasyonu arttırmak,
 • Müşteri ziyareti, yeni müşteri kazanımı, mevcut ve yeni müşterilere proaktif ürün satışı, portföy hacim ve kar hedeflerini gerçekleştirme, kredi teklifi hazırlama, istihbarat, teminatlandırma, kredi kullandırımı, kredi risk izleme, müşteri memnuniyetinin sağlama süreçlerinde rol almak,
 • Pazar ve müşteri verilerinin toplanması, analiz edilmesi ve buna bağlı uygun pazarlama-satış stratejilerini geliştirmek.
Aday Kriterleri

Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar

Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf

Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Bankacılık

Departman: Pazarlama

Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Uzman

Personel Sayısı: Belirtilmemiştir

Ülke/Şehir: İstanbul(Asya)

İş Başvurusu

Burgan bank Müşteri Danışmanı İş İlanı

Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı İş İlanları – İstanbul

 • İletişim Merkezimizde görevlendirilmek üzere,
 • Müşterilerden gelen bireysel emeklilik, hayat sigortası ve işsizlik sigortası ile ilgili çağrıları cevaplayacak,
 • Müşterilerin talepleri doğrultusunda gerekli işlemleri gerçekleştirecek,
 • Ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi paylaşacak ‘İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi’ arayışındayız.

Bu ekibe nasıl birini arıyoruz?

 • Üniversitelerin Ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İletişim yeteneği kuvvetli,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Takım çalışmasına yatkın.

Dijitalleşen dünyada daha ön plana çıkan bu görev tanımı ilginizi çekiyor ve yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Garanti BBVA Emeklilik ailesinin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Aday Kriterleri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bankacılık
Departman: Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Burgan Bank İş İlanları ve Personel Alımları

Kuveyt merkezli olan ve Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde hizmet veren Burgan Bank Grubu’nın bir parçası olan Burgan Bank, Türkiye’nin en önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmış ve kambiyo yetkisine sahip 48 şubesi ile faaliyet göstermektedir.

İstikrar ve kaliteyi ön planda tutan bir anlayışa sahip olan Burgan Bank, doğruluk ve güvenilirlik gibi etik bankacılık ilkelerine bağlı olarak hizmet vermektedir. İnsan kaynakları yetkilileri, 2021 Burgan Bank eleman alımı sürecini titizlikle sürdürerek banka bünyesine doğru çalışanları kazandırmayı amaçlamaktadır. Burgan Bank bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, Burgan Bank iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Burgan Bank İşe Alım Süreci Hakkında

Burgan Bank işe alım süreci, insan kaynakları yetkilileri tarafından yönetilmektedir. Personel alımı sürecinde banka bünyesine; eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, banka değerlerini benimseyecek adayların kazandırılması amaçlanmaktadır.

Burgan Bank iş başvurusu talebinde bulunmak isteyen adaylar, bankanın resmi internet sitesinde ya da çeşitli kariyer portallarında yer alan Burgan Bank iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

İnternet sitesinde ve kariyer portallarında yer alan iş başvurusu formunu doldurarak teslim eden adaylar, başvuru sürecini tamamlamış olurlar. Burgan Bank bünyesine yapılan tüm iş başvuruları, profesyonellerden oluşan insan kaynakları ekibi tarafından değerlendirilmektedir. İş başvurusu olumlu görülen adaylar, bir sonraki aşama olan sözlü mülakata davet edilmektedir.

Burgan Bank iş başvurusu yapan adaylar, sözlü mülakat haricinde genel yetenek sınavı ve İngilizce sınavlarına da tabi tutulmaktadır. Tüm aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar, Burgan Bank bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar. Böylece işe alım süreci tamamlanmış olur.

İnsan kaynakları yetkilileri personel alımı sürecinde yaptıkları seçimlerde, gelişim potansiyeli olan, Banka yetkinlik düzeyi yüksek olan, başvuru yapılan pozisyonun gerektirdiği niteliklere ve tecrübeye sahip olan adaylara öncelik vermektedir. Ayrıca sektörel koşullar da göz önünde bulundurulmaktadır.

Burgan Bank Kariyer.net İş İlanları

Kariyer.net iş arayanların başvurduğu bir numaralı sitedir. İş başvurusu yapmak için Kariyer.net adresine kayıt yapıp bir CV oluşturmanız gerekmektedir. Ardından iş başvurusunda bulunmak istediğiniz şirketin Kariyer.net adresindeki ilanına giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Burgan Bank bünyesinde çalışmak için iş başvurusunda bulunmak isteyenler başvuru formunu doldurup Kariyer.net adresinden başvurularını tamamlayabilirler. Kariyer.net adresinden Burgan Bank hakkında bilgi edinebilir, personel alımı hakkında merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

Eleman alımı için uygun görülmeniz halinde Kariyer.net tarafından bilgilendirilirsiniz. Ardından başvuru formunda ve CV’nizde vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizle Burgan Bank insan kaynakları sizinle iletişime geçer ve gerekli görüşmeler yapılır. Uygun görülmeniz halinde işe alımınız gerçekleşir.

Burgan Bank İş İlanları Hakkında

Burgan Bank iş ilanları, kariyer.net sitesinde güncel ve sürekli olarak yayınlanmaktadır. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, Burgan Bank iş ilanlarını düzenli olarak takip ederek  açık iş pozisyonları hakkında bilgi sahibi olabilirler. Burgan Bank iş ilanları genellikle; gişe yetkilisi, bireysel bankacılık uzmanı, ticari bankacılık portföy yöneticisi, dış ticaret satış yetkilisi, risk uzmanı, avukat, güvenlik görevlisi vb. açık iş pozisyonlarına yer vermektedir.

Burgan Bank Kariyer ve Eğitim Yönetimi

Burgan Bank kariyer ve eğitim yönetimi; performans değerlendirme, kariyer gelişimi ve eğitim süreçlerinden oluşmaktadır. Performans değerlendirme süreci, banka çalışanlarının bireysel performansını yöneterek hem çalışan hem de banka için daha iyi sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Kariyer gelişimi süreci, banka bünyesinde bulunan tüm çalışanlar için uygulanmaktadır. Çalışanların kendi kariyerlerini planlamalarına yardım etmeyi amaçlayan bir süreçtir. Eğitim süreci ise, çalışanların kendilerini geliştirmek için ihtiyaç duydukları eğitimi sunmaya yöneliktir. Böylece Burgan Bank çalışanları, banka bünyesinde çalıştıkları süre içerisinde kariyerlerini diledikleri gibi planlayabilir ve kariyerlerinde yükselmek için gerekli olan eğitimler konusunda destek alabilirler.

Burgan Bank Çalışma Şartları 2021

Burgan Bank personel maaşları; başarılı performansı ödüllendiren, çalışılan pozisyonun sorumluluk seviyesine cevap verebilen, piyasa ve ekonomik koşullara uyan bir ücretlendirme sistemi ile belirlenmektedir. Böylece bankada bulunan tüm çalışanlar, adil bir maaş alabilirler.

Çalışanlar, adil bir maaş alabilmenin yanı sıra, birçok maddi ve sosyal olanağa sahiptir. Tüm çalışanların ve ailelerinin sağlık sigortası bulunmaktadır. Hayat ve kaza sigortası imkanı, çalışanları hayati kaza, risk ve kritik hastalık gibi durumlar için garanti altına almaktadır. Tüm banka çalışanları, ücretsiz yemek fişi ve servis imkanından yararlanabilmektedir.

Burgan Bank çalışma saatleri 09.00 – 18.00’dır. Çalışanların yıllık izin hakları bulunmaktadır.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

Tel: (90) 212 371 37 37
Faks: (90) 212 371 42 42 – (90) 212 357 08 08
Müşteri Hizmetleri: 0 850 222 8 222
Kayıtlı E-Posta adresi: [email protected]
Swift Kodu: TEKFTRISXXX
Dealing Kodu: TKFB
Telex Kodu: 39511XPRS TR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.