Belediye İş İlanları

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023! İşçi İlanı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan belediye insan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Erzurum Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Erzurum Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Erzurum Büyükşehir iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Erzurum Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Erzurum büyükşehir belediyesi personel alımı
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, belirli zamanlarda işçi ve personel eksikliklerini kapatmak için işe alım süreçleri yürütmektedir. Belediye, farklı meslek alanlarına başvuruları değerlendirmek ve kabul etmek için basın yoluyla duyurular yapmaktadır.

2023 yılında Erzurum Büyükşehir Belediyesi iş ilanları geniş bir alana yayılmıştır ve farklı meslek alanlarından adaylara şans sunmaktadır. Belediye çalışanı olmanın avantajları arasında stabil bir iş ortamı ve düzenli gelir sağlamak yer almaktadır.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Erzurum Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kamu personel alımı gözlenmektedir. Buna göre alınacak personeller, belirlenmiş iş alanlarına uygun olarak başvuru yapabilir ve başvuruların değerlendirme süreçleri, her alan için oluşturulmuş kesin şartlara uygun olarak yapılır. Buna göre Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin 2023 yılı için yaptığı meslek alımları şu şekilde listelenebilmektedir;

 • Zabıta
 • Memur
 • İşçi
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik Görevlisi
 • Sözleşmeli Er
 • Antrenör ve Spor Uzmanı
 • Polis
 • Bekçi
 • Çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni

Bununla birlikte bahsetmemiz gereken bir diğer önemli mevzu ise, belirli alanların işe alımı için sözlü mülakatlar ve devlet tarafından özel olarak oluşturulmuş sınavlar olacağıdır. Bunun dışında zaman zaman bazı mesleklerin personel alımı için herkesin girebildiği ve 2 yılda bir olacak şekilde düzenlenen KPSS sınavından geçerli not alma şartı da sunulabilecektir.

Erzurum Belediyesi Personel Alım İlanları

Erzurum Büyükşehir Belediyesi içerisinde yapılan işe alımlar, farklı şartları beraberinde getirir. Bu anlamda başvurunun sağlanması için yetkinlik gerektirebilecek meslek gruplarında belirli eğitim ve diploma ya da sertifika gibi belgelere sahip olmak, belediyenin düzenlediği sınavlara girmek ya da KPSS sınavından 55- 70 düzeyinde not almak gerekebilecektir.

Diğer iş alanları için belirlenmiş şartlar ise Türkiye vatandaşı olmak, sabıka kaydının bulunmaması, kamu hizmeti mahrumiyetinin bulunmaması ve erkekler için askerlik görevinin yerine getirilmiş olması gerekecektir. Bunun yanında gerekli olabilecek şoför gibi mesleklerde belirlenmiş tiplerde sürücü belgesi gerekecektir.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Erzurum KYK personel alımı ve Erzurum zabıta alımı gibi konuların yanında, farklı alanları da baş göstermiştir. Çoğu işsiz veya iş değiştirme olanağı arayan kişinin aklındaki soru ise, başvuruların nasıl yapıldığıdır.

Buna göre Erzurum Büyükşehir Belediyesi personel ve işçi alımı için her türlü başvuruyu internet üzerinden yapabilir veya gerekli belgelerinizi tamamlayarak Erzurum Büyükşehir Belediyesi Binasına giderek de yapabilirsiniz. Gerekli belgeler ise, T.C kimlik kartı, sürücü belgesi, 2 adet biyometrik fotoğraf ve sağlık belgesi olarak sıralanabilecektir.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Belediye İlanları
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Hatay Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi
 Malatya Büyükşehir Belediyesi
 Manisa Büyükşehir Belediyesi
 mardin Büyükşehir Belediyesi
 Mersin Büyükşehir Belediyesi
 Muğla Büyükşehir Belediyesi
 Ordu Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
 Samsun Büyükşehir Belediyesi
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu