Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Antalya büyükşehir belediyesi personel alımı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı - İş Başvurusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Antalya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Antalya Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Antalya Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi iş ilanları 2021 için geniş alanlar ve kadrolar açmıştır. Bu anlamda bir belediyenin bünyesinde çalışmak, birçok kişi tarafından rahat ve sürekli bir iş olarak görüldüğü için açılan bu kadroların talipleri de oldukça fazladır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, farklı meslek adına oluşturmuş olduğu alanlardan birçok başvuru almaktadır. Başvuruların ise, belirli şartları bulunmaktadır. Bu şartlar arasında öncelikle daha yüksek eğitim gerektiren, belirli alanların gerekli belge ve diplomalarının kazanılmış olması gerekmektedir. Bunun yanında beden işçileri gibi iş alanları için öncelikle Türk vatandaşı olmak ve Antalya’da ikamet etmek gibi durumlar yer alacaktır.

Diğer Belediye İş İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021
Antalya büyükşehir belediyesi personel alımı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımları, pek çok farklı kolda devam etmektedir. Bu anlamda bu işlerin listesi içerisinde size uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir alana başvurmanız yeterliliklerinizin sağlanmasıyla birlikte mümkün ve oldukça kolay olacaktır. Antalya Belediyesi iş alımları içerisinde bulunan farklı dallar ise 2021 yılında şu şekilde sıralanabilmektedirler;

 • İtfaiye Eri
 • Büro Görevlisi
 • Temizlik İşçisi
 • Aşçı yardımcısı
 • Sosyal Hizmet Uzmanı
 • Yardım Dağıtım Elemanı
 • Çocuk Gelişimi ve Eğitmeni Elemanı
 • Öğretmen Yardımcısı

Bu işlerden bazıları için KPSS sınavından alınacak 55 puan şart koşulmaktadır. Diğerlerinde ise genel anlamda herhangi bir sabıka kaydının bulunmaması gibi öngörülebilir şartlar istenmektedir. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formunu rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları

Ankara Büyükşehir Belediyesi personel açısından alım yapan şehirlerden biridir. Bu anlamda büyük, kalabalık ve özellikle yaz aylarında nüfusu oldukça artan bir ilimiz olarak sürekli bir şekilde talep artmaktadır. Antalya Belediyesine bağlı olarak çalışmanın getirilerinden bahsetmemiz gerekirse ise öncelikle sürekli ve sabit bir işiniz olacağını söylemek gerekir. Belediye bünyesinde alım yapan işler, genel anlamda konforlu ve düzenli görüldüğünden dolayı başvuruların sayısı da oldukça fazladır.

Özellikle belirli yeterlilikler gerektirecek işlerde çalışmak için diğer adaylar arasından öne çıkmanız gerekecektir. Bu anlamda internette sunulan başvuru formu içerisinde bulunan çeşitli soruları da iyi cevaplamanız ve size uygun olup olmadığını kendinizce test etmeniz gerekebilir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Antalya Büyükşehir Belediyesi duyurular yaparak iş sahibi olmak isteyenlere çağrıda bulunmuştur. Bu anlamda elbette bir belediyede işe girebilmek adına sağlamanız gereken şartlar bulunacaktır. Bu şartlar arasında sunabileceklerimiz, şu şekilde listelenebilmektedir;

 • Türkiye vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Herhangi bir sabıka kaydının bulunmaması
 • Erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olması
 • Belirli kadrolar için gerekli eğitim ve belgelere sahip olmak
 • Belirli kadrolar için KPSS sınavından 55 üstü puan almış olmak
 • Göreve devamlılıkta sorun çıkarabilecek bedensel ve ruhsal hastalıkların bulunmaması
 • İtfaiye eri pozisyonu için C sürücü belgesinin bulunması

Bu şartları sağladığınız takdirde internet üzerinden veya Antalya Büyükşehir Belediyesi Binasına giderek kolayca başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.