Belediye İş İlanları

Ankara Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı 2023! Yenimahalle İş Başvurusu ve İş İlanları

Yenimahalle Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Yenimahalle Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ankara Yenimahalle Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ankara Yenimahalle Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Ankara Yenimahalle Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Ankara Yenimahalle Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Ankara Yenimahalle Belediyesi personel alımları ve 2023 iş ilanları, aynı Türkiye’de bulunan birçok belediyenin bünyesinde olduğu gibi çeşitli işe alımlar ile yürütülmektedir. Bu işe alımlar yılın farklı dönemlerine denk gelebilir ve aynı şekilde her dönemde farklı iş gruplarına uygun başvurular beklenebilir. Bu durum ise belediye bünyesinde bulunan çeşitli işçi ve personel boşluklarının oluşması ile ilgili görülür.

Devlete bağlı olarak çalışmak size birçok avantaj ve hak sağlar. Bu sebeple de açılan bu iş alanlarına oldukça fazla başvuru alınmaktadır. Devlete bağlı olarak çalışmanın sunmuş olduğu fırsatlar içerisinde ilk olarak sabit bir gelir ve düzenli iş saatlerinden bahsetmemiz gerekir. Bunun yanında ise size tanınmakta olan farklı haklar şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • AGİ Hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • Kıdemli tazminat hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Sigortalı olarak çalışma hakkı

Ankara Yenimahalle Belediyesi Personel Alımı

Ankara Yenimahalle Belediyesi personel alımı için farklı meslek grupları için farklı şartlar belirlenmiştir. Eğitim isteyen meslek grupları için ilgili alanlardan kazanılmış diplomalar, sertifika veya belgeler istenirken, niteliksiz eleman alımı için yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydının bulunmaması, kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmama ve en az ilkokul mezunu olma yani okur yazar olma şartları aranır.

Zabıta ve bekçi gibi iş alanları için açılan boşluklar için özel olarak hazırlanmış sınavlardan geçerli not alan kişiler tercih edilirken, bazı meslek grupları için KPSS sınavından geçerli not istenebilir. KPSS sınavı, devlete işçi alma sınavı olarak bilinir ve 2 yılda bir düzenlenir.

Sözlü mülakatlar da bazı durumlarda talep edilebilir. Ankara Yenimahalle Belediyesi personel alımı için şartların farklılık gösterdiğini unutmayın. Başvurduğunuz pozisyonun gereksinimlerine göre hareket edin ve şartları dikkatlice okuyun.

Ankara Yenimahalle Belediyesi İş İlanları

Ankara Yenimahalle Belediyesi iş ilanları duyurulmuş ve buna hitaben işe alımlar yürütülürken her biri kadrolu olarak belirlenmiştir. Burada bilmeniz gereken en önemli durum işe alımların her meslek grubu için belirli bir sayıda olduğu ve bu anlamda başvuran adaylar arasından en nitelikli olanlarının seçileceğidir. Buna göre Ankara Yenimahalle Belediyesi personel alımı için 2023 yılında oluşturulmuş olan alanlar, şöyledir;

 • Zabıta
 • Bekçi
 • Büro Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Memur

Ankara Yenimahalle Belediyesi İşçi Alımı

Ankara Yenimahalle Belediyesi işçi alımı için başvuruların kabul edileceği iki platform belirlemiştir. Bu anlamda başvuru için öncelikle internetten veya Ankara Yenimahalle Belediyesi Binasına giderek dolduracağınız formdan yararlanabilirsiniz.

Başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması önemli bir durumdur. Ayrıca yanınızda bazı evraklar bulunması gerekir ve bu evraklar kimliğinizi ve yetkinliğinizi kanıtlama adına istenir.

Ankara Yenimahalle Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Ankara Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Yenimahalle Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Yenimahalle Belediyesi Başkanı Kim?
Yenimahalle Belediyesi Web Sayfası
https://www.yenimahalle.bel.tr/
Yenimahalle Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Yenimahalle Belediyesi Haberler
Yenimahalle Haberler
Yenimahalle Belediyesi İletişim
Yenimahalle Belediye Başkanlığı Gayret Mah. İvedik Caddesi No: 25 Yenimahalle / ANKARA

Ankara İlçe Belediyeleri İş  İlanları
Ankara Akyurt Belediyesi
Ankara Yenimahalle Belediyesi
Ankara Sincan Belediyesi
Ankara Şereflikoçhisar Belediyesi
Ankara Pursaklar Belediyesi
Ankara Polatlı Belediyesi
Ankara Nallıhan Belediyesi
Ankara Mamak Belediyesi
Ankara Kızılcahamam Belediyesi
Ankara Keçiören Belediyesi
Ankara Kalecik Belediyesi
Ankara Kahramankazan Belediyesi
Ankara Haymana Belediyesi
Ankara Güdül Belediyesi
Ankara Gölbaşı Belediyesi
Ankara Evren Belediyesi
Ankara Elmadağ Belediyesi
 Ankara Çubuk Belediyesi
 Ankara Altındağ Belediyesi
 Ankara Ayaş Belediyesi
Ankara Bala Belediyesi
 Ankara Beypazarı Belediyesi
 Ankara Çamlıdere Belediyesi
 Ankara Çankaya Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Lise mezunları için alımlar bittimi? Tekrar personel alımı nezaman? Cevap verirseniz çok sevinirim 🙋

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu