Belediye İş İlanları

Ankara Keçiören Belediyesi Personel Alımı 2023! Keçiören belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Keçiören Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Keçiören Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ankara Keçiören Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ankara Keçiören Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ankara Keçiören Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Ankara Keçiören Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Ankara Keçiören Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Ankara Keçiören Belediyesi personel alımları ve 2023 iş ilanları içerisinde verilmiş olan farklı iş alanları ile birlikte devam etmektedir. Bu anlamda bilmeniz gereken önemli durumlar arasında ilk olarak Türkiye içerisinde neredeyse her belediyenin yıl içerisinde farklı dönemlere denk gelecek şekilde kendi içerisinde bulunan personel açıklarını doldurmak adına belirli işe alımlar sürdürdüğüdür. Bununla beraber bu iş alanlarına başvuruların da oldukça fazla olduğunu söylemek önemlidir.

Başvuruların fazla olmasının nedeni devlete bağlı çalışmanın vereceği avantajlardır. Bu avantajlar, genel olarak sabit çalışma saatleri ya da aylık olarak yatan düzenli maaşlar olarak sayılabilir ancak bunların dışında kalan ve aynı zamanda bazen özel sektörde görülemeyebilecek olan haklar da bulunacaktır.

Bu haklar ise ücretli izin hakkı, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı, kıdemli tazminat hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, sağlık hakları ve sigortalı olarak çalışma hakkı olarak verilebilir.

Ankara Keçiören Belediyesi Personel Alımı

Ankara Keçiören Belediyesi personel alımı, farklı işe alım kadroları ve meslek grupları için farklı şartları içermektedir. Öncelikle, belirli meslek grupları için ilgili bölümlerden mezun olma veya ilgili sertifikalara sahip olma gibi eğitim ve nitelik koşulları gerekebilir.

Ayrıca KPSS sınavından en az 55-70 arasında bir puan almak veya belediyenin düzenlediği meslek grubuna özel sınavdan geçerli bir puan elde etmek bazı meslek grupları için zorunlu olabilir.

Diğer meslek alanları için ise genel standart şartlar aranmaktadır. Bunlar arasında en az ilkokul mezunu olma, sabıka kaydının bulunmaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma ve kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmamış olma gibi şartlar yer almaktadır.

Ankara Keçiören Belediyesi İş İlanları

Ankara Keçiören Belediyesi iş ilanları içerisinde sunulan her türlü meslek grubuna farklı kadrolar ve işe alınacak belirli sayıda eleman belirlemiştir. Bu anlamda başvuru yapan adaylar arasından niteliklere sahip olanlar işe alımlardan yararlanacaktır. Ankara Keçiören için açılan meslek alanları şöyle görünür;

 • Güvenlik Görevlisi
 • Bekçi
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Çaycı
 • Temizlik Görevlisi
 • Memur
 • Şoför
 • Zabıta
 • Büro Elemanı
 • İşçi

Ankara Keçiören Belediyesi İşçi Alımı

Ankara Keçiören Belediyesi işçi alımı için iki farklı yol belirlemiştir. Buna göre başvuru yapmak için interneti kullanabilirsiniz. Bu anlamda başvuru formunu doldurarak ilgili adrese yollamanız gerekir.

Bunun dışında ise Ankara Keçiören Belediye Binasını da ziyaret ederek size verilecek başvuru formunu doldurabilir ve aynı şekilde gerekli görülen evraklarınızı teslim edebilirsiniz.

Başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru biçimde doldurulmak da önemlidir.Ayrıca belirli alanlar için yetkinlik ve deneyimlerinizden bahsetmeniz de sizin için yararlı olacaktır.

Ankara Keçiören Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Ankara Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Keçiören Belediyesi Hangi Partiden?
Adalet ve Kalkınma Partisi – AKP
Keçiören Belediyesi Başkanı Kim?
Keçiören Belediyesi Web Sayfası
https://www.kecioren.bel.tr/
Keçiören Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Keçiören Belediyesi Haberler
Keçiören Haberler
Keçiören Belediyesi İletişim

Adres

 • Cumhuriyet Cad. No:1 Kalaba Kent Meydanı
  Keçiören ANKARA

Telefon

 • Çağrı Merkezi: 444 52 76
 • Telefon: +90 312 361 10 65
 • Bip : +90 530 917 52 76

Mail Adresimiz

Ankara İlçe Belediyeleri İş  İlanları
Ankara Akyurt Belediyesi
Ankara Yenimahalle Belediyesi
Ankara Sincan Belediyesi
Ankara Şereflikoçhisar Belediyesi
Ankara Pursaklar Belediyesi
Ankara Polatlı Belediyesi
Ankara Nallıhan Belediyesi
Ankara Mamak Belediyesi
Ankara Kızılcahamam Belediyesi
Ankara Keçiören Belediyesi
Ankara Kalecik Belediyesi
Ankara Kahramankazan Belediyesi
Ankara Haymana Belediyesi
Ankara Güdül Belediyesi
Ankara Gölbaşı Belediyesi
Ankara Evren Belediyesi
Ankara Elmadağ Belediyesi
 Ankara Çubuk Belediyesi
 Ankara Altındağ Belediyesi
 Ankara Ayaş Belediyesi
Ankara Bala Belediyesi
 Ankara Beypazarı Belediyesi
 Ankara Çamlıdere Belediyesi
 Ankara Çankaya Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu