Belediye İş İlanları

Çanakkale Yenice Belediyesi’nde Yeni Bir Başlangıç: 2024 Personel Alım İlanları

Yenice Belediyesi personel alımlarına 2024 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Çanakkale Yenice Belediyesi personel alımı 2024 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çanakkale Yenice Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çanakkale Yenice Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Çanakkale Yenice Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çanakkale Yenice Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çanakkale Yenice Belediyesi personel alımı ve 2024 iş ilanları içerisinde farklı işe alım alanları açılmıştır. Bununla birlikte birçok farklı belediye gibi kendi içerisinde oluşan personel boşluklarını kapatmak adına işe alımlar yürütmektedir.

Bu işe alımlar, hem şehir belediyelerinde hem de ilçe belediyelerinde aynı şekilde devam ettirilmektedir. Bununla birlikte neredeyse her belediye, yılın farklı dönemlerine denk gelecek şekilde boş olan pozisyonların bir listesini yayınlamaktadır ve aynı şekilde bu pozisyonlar için başvuru kabul ettiğini halka bildirmektedir.

Calisma Sartlari
Çalışma Çartları

Belediye içerisinde çalışmak, doğrudan doğruya devlete bağlı olarak çalışmak anlamına gelecektir. Bundan dolayı da bazı hak ve yararları sizlere sunar ve adaylar bu sebeple fazladır. Bu duruma hitaben de devlet bünyesinde çalışmanın size sunacağı haklar, şu şekilde sunulabilecektir;

 • AGİ hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Haftalık İzin Hakkı
 • Ücretli İzin Hakkı
 • Sağlık Hakları
 • Sigortalı Olarak Çalışma Hakkı
 • Kıdemli Tazminat Hakkı
 • İhbarlı Tazminat Hakkı

Bu haklar sebebiyle birçok adayın hem Çanakkale Yenice Belediyesi için hem de farklı belediyeler için iş başvurusunda bulunduğu bilinmektedir.

Çanakkale Yenice Belediyesi Personel Alımı

Çanakkale Yenice Belediyesi personel alımları için 2024 yılında belirlenmiş olan iş ilanlarına başvuru yapabilmek adına, belirlenmiş olan meslek alanları için gerekecek olan şartları sağlıyor olmanız gerekecektir.

Bu anlamda şu an için eğitim veya yeterlilik gerektiren bir alanda boşluk yoktur ancak her yılın farklı dönemlerinde açılan bu alanlara girebilmek için ilgili bölümlerden mezuniyet belgesi yani diploma veya sertifikalar ve belgeler istenebilecektir.

Aynı şekilde özellikle zabıta ve bekçi pozisyonları için bu iş alanlarına özel olarak oluşturulmuş olan sınavlardan geçerli not almanız istenmektedir. Bu sınavların yanında 2 yılda bir yapılan devlete personel sağlama sınavı olan KPSS de geçerli bir tür olarak bilinmektedir.

Bunların dışında ise niteliksiz eleman alım yapan pozisyonlar için ise öncelikle en az ilkokul mezunu olmanız beklenecektir buna hitaben okur yazar olmanız beklenir. Bunun yanında ise Türk vatandaşı olmanız, sabıka kaydınızın bulunmaması ve kamu haklarından herhangi bir mahrumiyetinizin bulunmaması da önemli hususlar arasındadır.

Çanakkale Yenice Belediyesi İş İlanları

Çanakkale Yenice Belediyesi iş ilanları yayınlanırken boşluklar bulunan alanlar yayınlanmıştır. Her alan için belirli bir kontenjan bulunduğunu ve bu kontenjanları doldurmak için başvuru yapan adaylar arasından en iyi görülen veya deneyimi olan adaylar seçilecektir. Aynı şekilde belirli sözlü mülakatlar istenebileceğini de bilmeniz gerekir. Buna göre Çanakkale Yenice Belediyesi’nde 2024 işe alımları için boş olan alanlar şöyle listelenmektedir;

 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • Çaycı
 • Şoför
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi

Çanakkale Yenice Belediyesi İşçi Alımı

Çanakkale Yenice Belediyesi işçi alımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, öncelikle başvuru sürecini tamamlamanız gerekmektedir. Bu süreçte, internet üzerinden alacağınız başvuru formunu doldurabileceğiniz gibi, Çanakkale Yenice Belediye Binası’nı ziyaret ederek de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru işlemleri sırasında yanınızda T.C. kimlik kartınız, fotoğrafınız, sabıka kaydı, diploma gibi belgelerin yanı sıra gerekli durumlarda sürücü belgesi ve askerlik durumunu gösteren belge gibi evrakları da bulundurmanız gerekebilir.

Çanakkale Yenice Belediyesi personel alımı hakkında detaylı bilgi almak için, memur alımlarından işçi ilanlarına kadar pek çok konuda kapsamlı bir rehber hazırladık. Ayrıca, Çanakkale Belediyesi’ne bağlı diğer ilçe belediyelerinin iş ilanlarına da ulaşabileceğiniz tablomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Çanakkale İlçe Belediyeleri
Ayvacık Belediyesi
Bayramiç Belediyesi
Biga Belediyesi
Bozcaada Belediyesi
Çan Belediyesi
Eceabat Belediyesi
Ezine Belediyesi
Gelibolu Belediyesi
Gökçeada Belediyesi
Lapseki Belediyesi
Yenice Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu