Erikli İş İlanları! Erikli Su İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız!

Erikli iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Erikli insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Erikli İş Başvurusu Formu sayfamızda!

erikli iş ilanları

Erikli Su İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Erikli İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Erikli İş ilanları Türkiye’nin hemen hemen her ilinde açılmaktadır.Erikli İş Başvurusu duyuruları diğer kariyer sitelerinde yayımlanmaktadır.İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve İzmit bölge ofislerinin yanı sıra Bursa/ Kestel’de ki üretim ofisleri içinde eleman alımı yapılmaktadır.Ayrıca Erikli bayileri de eleman personel alımı yapmaktadır.Ayrıca büyük market zincirlerinde ürün tanıtımcısı olarak firma bünyesinde çalışabilirsiniz.


Erikli Bayii İş İlanları

Bayiler genel olarak işçi alımı yapmaktadır. Dağıtım personeli ve müşteri temsilcisi alımları için bayiler ehliyet sahibi ve düzgün iletişim kurabilen kişilerle ilgilenmektedir.


Büyük Market Zincirleri Erikli İş İlanları

Migros ve Altunbilekler tarzı büyük market zincirleri part time ve full time şekilde çalışacak marka satış yetkilileri ilanları vermektedir.Alınan bu personeller Erikli su stantlarından sorumlu olup, promosyon ve satış işleriyle ilgilenmektedir.


Erikli Açık İş Pozisyonları

erikli iş ilanları

Erikli İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Erikli firması bünyesinde çalışacak personelleri insan kaynakları departmanıyla yapılan görüşmeler sonucunda işe almaktadır. Engelli vatandaşlar için engelli personel alımı yapmakla beraber staj başvurusu yapacaklar için ara ara stajyer alımı ilanı vermektedir.Erikli firması merkez ve üretim kısımları ve bölge ofisler için verdiği ilanlarda;

  • En az lise mezunu olmak.
  • Sabah 08:00 – akşam 17:00 çalışma saatleri düzenine uyabilecek.
  • Başvuru yapacağı alanla ilgili en az 2 yıl deneyimli.
  • Erikli firmasına yakışır hareket edecek.
  • Ofis çalışma koşullarına uyabilecek.
  • Erikli personel maaşları başvuru yapılan pozisyona göre belirlenmektedir.

Başvuru şartları uyumlu personelleri almaktadır.


Erikli Personel Pozisyonları

Erikli firması genel olarak dağıtım elemanı ve müşteri temsilcisi ilanı vermektedir.Açık iş pozisyonları takibinden sonra verilecek ilanlar için Erikli başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Doldurulan evrak incelendikten sonra olumlu veya olumsuz dönüş yapılmaktadır.

Erikli İş Başvurusu yapmak için kariyer sitelerini takip etmeniz gerekmektedir.Firma genel olarak buradan verdiği Erikli İş ilanları sayesinde toplu personel alımı yapmaktadır. Genel merkezden yönetilen bu personel alımları sayesinde bölgelerde ki elaman eksikliği giderilmektedir.Yükselme opsiyonlu pozisyonlarla sizde Erikli firmasıyla kariyerinize ayrı bir yön verebilirsiniz.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

3 Comments

  1. özgür tuncel 19/05/2019
  2. Tugay yalçın 28/09/2019
  3. Tugay yalçın 18/10/2019

Leave a Reply