Tab Gıda Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Tab Gıda Çalışma Saatleri
Tab Gıda Çalışma Saatleri - Tab Gıda Tatil Günleri

Tab Gıda çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Tab Gıda Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Gıda sektöründeki faaliyetlerine 1994 yılında başlayan TAB Gıda, 1995 yılında hızlı servis sektöründeki ilk faaliyetlerine Burger King’in franchise haklarını alarak başlamıştır. 2007’de İtalyan markası Sbarro, yine 2007’de Popeyes, 2010 yılında Arby’s gibi markaların franchise haklarını alarak hizmetlerine devam eden TAB Gıda, 2013 yılında Usta Dönerci markasını yaratmıştır.

Tab Gıda Çalışma Saatleri

Usta Dönerci markası bugün 150’ye yakın restoranıyla Türkiye dâhil 4 farklı ülkede hizmet vermektedir. 2018 yılında Döner Stop adlı restoran zincirini bünyesine katan TAB Gıda, hızlı servis restoran zinciri kategorisinde benzersiz bir gıda ekosistemi kurmuştur. TAB Gıda açılış-kapanış saati en çok merak edilen konular arasında gelmektedir.

Tab Gıda Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

TAB Gıda, restoranlarında kullandığı tüm ham maddeleri yurt içindeki, Unilever, Fritolay, Pepsi, Beypiliç, Exotic, Assan, Özgörkey, Atakey gibi dünyanın en güvenilir markalarından sağlamaktadır.

Tab Gıda Çalışma Saatleri

TAB Gıda çalışan sayısı, franchise işletmecileriyle beraber 20.000 kişidir. Sağladığı istihdam sayesinde ülke ekonomisine büyük katkısı olan TAB Gıda açılış-kapanış saati, hafta içi her gün sabah saat 08.00’de mesaiye başlar. Saat 12.00’de öğle tatili molası veren şirket, saat 13.00’de bir saatlik molanın ardından tekrar mesaiye başlar. Mesai akşam saat 18.00’de sona erer.

Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Hafta sonu tatili nedeniyle Cumartesi ve Pazar günü çalışmayan TAB Gıda çalışma saatleri dini bayram arifelerinde değişkenlik göstermektedir. Dini bayram tatili arifelerinde sabah saat 08.00’de başlayan mesai öğlen saat 13.00’de sona ermektedir. TAB Gıda resmi tatil günleri ile Dini Bayramlarda hizmet vermemektedir. TAB Gıda çalışma saatleri Genel Müdürlük bünyesinde çalışanlar için geçerli çalışma saatleridir. Bağlı restoranların çalışma saatleri bulundukları lokasyonlara ve AVM’lere göre değişkenlik gösterebilir. AVM’lerde yer alan restoranların çalışma saatleri AVM çalışma saatleriyle aynıdır.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Tab Gıda İş İlanları! Başvuru Formu ve Personel Alımları! başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

İletişim Adresleri

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Telefon (0212) 310 66 00
Faks (0212) 236 56 45

Leave a Reply