Rönesans Holding Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Rönesans çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Rönesans Holding Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Dünyanın 23 ülkesinde ana müteahhitlik ve yatırımcı olarak hizmet veren Rönesans Holding çalışma saatleri araştırılmaktadır. 1993 yılında St. Petersburg’da kurulan Rönesans Holding, inşaat, gayrimenkul geliştirme, sağlık ve enerji alanlarında faaliyet göstermektedir.

rönesans holding çalışma saatleri

Rönesans Holding sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, mesai süresi nedir, hafta sonu açık mı, kapalı mı, Milli ve Dini bayramlarda çalışıyor mu? Rönesans Holding açılış-kapanış saati hakkındaki tüm bu soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Rönesans Holding Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinin bulunduğu listede 36. Sırada yer alan Rönesans Holding ayrıca Avrupa’nın da 9. Büyük müteahhitlik şirketidir. Hafta içi her gün Pazartesiden Cumaya kadar sabah saat 08.00 ile akşam saat 18.00 arasında hizmet veren Rönesans Holding çalışma saatleri içerisinde öğlen saat 12.00’de öğle tatili molası nedeniyle çalışmaya ara verilir.

Bir saat süren yemek molasının ardından saat 13.00 itibariyle mesaiye devam edilir. Akşam saat 18.00 itibariyle mesai süresi dolar ve hizmete son verilir.

 

Rönesans Holding Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

 Rönesans Holding açılış-kapanış saati hafta sonlarında değişkenlik göstermektedir. Hafta sonu tatili olan Cumartesi ve Pazar günleri Rönesans Holding hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra;

  • 1 Ocak Yılbaşı,
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,
  • 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü,
  • 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı,
  • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü,
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı,
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Günlerinde resmi tatil olduğu için hizmet vermemektedir. Ayrıca, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde de hizmetlerine ara vermektedir. Yılbaşı ve Cumhuriyet Bayramı arifesi ile dini bayramların arifelerinde de Rönesans Holding hizmet vermemektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Rönesans Holding İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply