Flo Ayakkabı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı!

Flo Ayakkabı iş başvurusu formu
Flo Ayakkabı İş İlanları

Flo Ayakkabı iş ilanları yayınlanmaya devam ederken; iş arayan yüzlerce kasiyer, satış danışmanı ve depo personeli adayının iş başvuru formları, insan kaynakları tarafından incelenmeye devam ediyor. Flo iş ilanları ve Flo iş başvurusu formu doldurma ile ilgili bilgiler vereceğimiz yazımızda, personel ve eleman alımlarıyla ilgili birçok konuya açıklık getireceğiz.

Flo Ayakkabı İş İlanları ve Başvuru Formu 2020

1960 yılında Ahmet ZİYLAN‘ın küçük girişimi, bu günün Flo Markasının temellerini oluşturmuştur. Gelişimini yalnızca Türkiye ile sınırlandırmayan firma, yurt içi ve yurt dışında 400’ün üzerinde mağazasıyla, 30.000’e yakın kişiye iş olanakları sağlamaktadır.

Flo Ayakkabı iş başvurusu formu

Flo Ayakkabı İş İlanları

Sürekli kendini yenileyen ve mağaza ağına yenilerini eklemeye devam eden Flo Ayakkabı; İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere, personel alımı yapmaya devam ediyor.

Flo iş ilanlarını incelediğimizde; kasiyer, satış danışmanı, güvenlik görevlisi ve insan kaynakları gibi genel mağaza elemanı iş ilanlarının çoğunlukta olduğu görülmektedir.

Genel mağaza ilanlarının haricinde; bilgi işlem, satın alma, kalite kontrol, mağaza müdürü ve ayakkabı modelisti iş ilanları dönemsel olarak insan kaynakları tarafından yayınlanmaktadır. Bu pozisyonlar için yapılan eleman ve personel alımlarını, Flo insan kaynakları sayfasından takip edebilir, Flo iş başvurusu formu doldurarak, müracaatta bulunabilirsiniz.

Flo Ayakkabı İş Başvurusu Formu 2020

Peki, Flo Ayakkabı iş ilanları ve personel alımı ile ilgili duyurulara, iş başvurusu nasıl yapılır? Flo iş başvurusu formunu nerede bulabilirsiniz?

Flo Ayakkabıcılık, iş ilanlarını kurumsal sayfasından ve Kariyer.net gibi iş ilanları siteleri üzerinden yayınlamaktadır. İnsan kaynakları tarafından incelenen ön başvurular, daha sonra değerlendirmek üzere personel havuzlarında bekletilmektedir.

Flo Ayakkabı firmasına yapmış olduğunuz iş başvurunuz olumlu karşılandığı taktirde, insan kaynakları birimi sizinle irtibata geçmektedir. Ön başvuru sonrası sözlü ve yüz yüze yapılan mülakatlardan başarı ile ayrıldığınız takdir de, Flo çalışanları arasında yer almaya hak kazanmışsınız demektir.

Flo Ayakkabı iş ilanları sayfasında, eleman ve personel alımlarında dikkat edilen hususlar ve aranılan özellikler önemle belirtilmektedir. Flo insan kaynakları tarafından, personel adaylarında aranılan özellikler aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,
  • Özel bilgi, beceri, deneyim ve uzmanlık gerektiren pozisyonlar için işin gerektirdiği özelliklere göre sektörel deneyime sahip olmak,
  • Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl süreyle tecilli olmak

Flo Ayakkabı Kariyer.net İş İlanları

Bildiğiniz üzere, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte gündelik yaşantımızda ki bir çok işlemi elektronik ortamlarda gerçekleştirmekteyiz. Bu sebeple artık bir çok firma personel alımı ile ilgili duyurularını internet üzerinden yapmakta ve ihtiyaç duyduğu pozisyonlara eleman alımı yapmaktadır.

Firmaların internet üzerinden iş ilanı yayınladığı platformların başında da Kariyer.net gelmektedir. Binlerce firmanın aktif olarak kullandığı bu platform sayesinde iş arayan geniş bir kitleye erişilmek de olup, her gün binlerce işlem gerçekleştirilmektedir.

Flo Ayakkabı ilanları da Kariyer.net üzerinde aktif olarak güncellenmek dedir. Flo Ayakkabı iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenler, Kariyer.net üzerinden üyelik alarak iş başvurusu yapabilir, belki de Flo Ayakkabı bünyesinde çalışma şansı yakalayabilir.

Flo Açık İş Pozisyonları

Firma bünyesinde çalışabileceğiniz birçok iş pozisyonu bulunmaktadır. Bunlar içerisinde; kasiyer, satış danışmanı, depo personeli, temizlik işçisi ve güvenlik görevlisi pozisyonları başı çekmektedir. Genel mağaza çalışma alanlarının yanında; muhasebe, satın alma, bilgi işlem, insan kaynakları ve ürün tasarımı gibi ofis personeli kadrolarına da sıklıkla eleman alımı yapılmaktadır.

Tam zamanlı çalışma şeklinin yanı sıra, yarı zamanlı iş arayan, özellikle öğrenci veya ek iş arayanlar içinde part time çalışma olanakları tanıyan Flo, engelli personel alımları yaparak, özürlü vatandaşlarımıza da çalışma fırsatı tanımaktadır.

Yayınlanan Flo ayakkabı iş ilanları linkine sayfamızın devamında ulaşabilir, Flo iş başvurusu formu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonu ve Flo şubesinde çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Flo Ayakkabı İş İlanları ve Flo İş Başvurusu Formu

Leave a Reply