Seyhanlar Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu!

Seyhanlar Market İlanları
Seyhanlar Market İş Başvurusu

Seyhanlar Market iş ilanları ve iş başvurusu formu insan kaynakları tarafından yayınlandı! Sayfamızda personel alımları ile Seyhanlar iş başvurusu formu başta olmak üzere, eleman alımı yapılan açık pozisyonlar, iş olanakları ile  personel adaylarında aranılan özellikler hakkında bilgi edinebilir, Seyhanlar Market iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Seyhanlar Market İş İlanları Yayınlandı

Kurulduğu güncen itibaren marka değerini yükseltmeye devam eden Seyhanlar Market, kariyer hedefi olan, firma ilkelerine uygun eleman ve personel alımları yapmaktadır. Genel mağaza personel ilanlarının haricinde stajyer, part time eleman ve engelli personel ilanları da yayınlayan firma, 2018 yılında da birçok kişiye iş olanakları sağlamaktadır.

Seyhanlar market iş ilanları

Seyhanlar Market Şubesi

Seyhanlar Market iş ilanlarında pek çok eğitim seviyesi ve özelliklere göre çalışabileceğiniz iş pozisyonları belirtilmiştir. Buna paralel olarak; bay – bayan eleman ilanlarından vasıflı – vasıfsız personel ilanlarına, ilköğretim mevzunu iş ilanlarından üniversite mezununa varana kadar pek çok kesime iş olanağı ve çalışma imkanı sağlayabilecek duyurular yayınlanmaktadır.

 •         Tecrübeli ya da Tecrübesiz
 •         İlk Öğretim (Mezun)
 •         Lise (Mezun)
 •         Ön Lisans (Mezun)
 •         Üniversite(Mezun)
 •         Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
 •         Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
 •         İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
 •         Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf

Seyhanlar Açık İş Pozisyonları

Seyhanlar Market iş ilanları ve personel alımı yapılan pozisyonlar içerisinde kasiyer, satış danışmanı, depo personeli, part time satış danışmanı ve temizlik işçisi yer almaktadır. Öğrenciyseniz veya ek iş arıyorsanız eğer, firma ilanları içerisinde stajyer ve part time çalışma imkanları da sunulmaktadır.

Bilindiği üzere kanunlar gereği engelli personel çalıştırma zorunlu hale getirilmiştir. Bu bağlamda  engelli personel ilanları yayınlayan firma, çok sayıda engelli eleman alımları da gerçekleştirmektedir.

Market sektöründeki diğer firmaların yayınladığı iş ilanlarını Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, gerekli değerlendirmeleri yaparak, tercih ettiğiniz firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Seyhanlar Market İş Başvurusu

Seyhanlar iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikle iş başvurusu formunu sitemiz üzerinden yada en yakın yetkili mağazadan sağlayabilirsiniz. Doldurduğunuz başvuru formunu firmanın insan kaynakları birimine mail atabilir, yetkili Seyhanlar mağazasına elden de teslim edebilirsiniz.

Seyhanlar Market İlanları

Seyhanlar Market İş Başvurusu

Elden başvurunun haricinde, Kariyer.net, Yenibiris.com gibi ilan sitelerinden de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Tüm bu anlatılanlar biraz uzun ve karışık geliyorsa eğer yazımızın altında paylaştığımız başvuru linkinden iş başvuru formunu doldurup, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Seyhanlar Market Kariyer.net İlanları

Seyhanlar Market iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz bir çok başvuru kanalı bulunduğundan bahsetmiştik. Kariyer.net’i de aktif olarak kullanan Seyhanlar Market insan kaynakları, personel alımı işlemlerini kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net üzerinden yayınlanan Seyhanlar Market ilanlarına başvuru yapmak isteyenler öncelikle siteye üye olmak zorundadır. Ücretsiz olarak oluşturulan üyeliğin ardından sitede yayınlanan personel alımı ilanlarına başvuru yapabilir, belkide Seyhanlar Market bünyesinde çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

Seyhanlar işe alım sürecinde personel kayıtlarınızın yapılabilmesi için çeşitli evraklar istenmektedir. Bu belgeler tüm firmaların eleman alımları sırasında kanunen temin edilmesi gereken belgeler olup,  çoğunu e-devlet sayfasından kolayca temin edebileceğiniz niteliktedir.

 •         Adli Sicil Kaydı
 •         Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 •         İkametgah Belgesi
 •         Askerlik Durum Belgesi
 •         Kimlik Fotokopisi
 •         SGK Hizmet Dökümü
 •         Öğrenim Durum Belgesi

E-Devlet Giriş Sayfası

Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Kurulduğu günden bu yana çalışanlarına her zaman pozitif yaklaşımda bulunan firma, bunun karşılığı olarak da sürekli büyümeye ve saygı duyulan bir marka değeri olmaya devam etmektedir.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Sağladığı çalışma şartları ve ekonomik imkanlarla kariyer hedefi olan birçok kişinin ilk tercihi durumundadır.

Seyhanlar çalışma şartları ve personel ücretlerini hazırladığımız aşağıdaki tabloda; vardiya saatlerinden Seyhanlar personel maaşlarına, sosyal hak ve yardımlardan fazla mesai ücretlerine kadar bilgi edinebilir ve Seyhanlar iş İlanlarına müracaatta bulunabilirsiniz.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız.

1 Yorum

murat kılıç

Şubat 3, 2020

iyi akşamlar A101 A.Ş 2 yıl çalıştım 16 ay magza sorumluluğu yaptım sizle de çalışmak istiyorum iş görüşmesi yapmak istiyorum 05365202836 numaram

Cevapla

Leave a Reply