Şok Market Kasiyer İlanları ve İş Başvurusu 2021

Şok Market İş Başvurusu

Şok Market kasiyer ilanları, firmanın kariyer sayfasında yayınlandı! Güncel Şok Market kasiyer ilanlarının yanında, Şok Market iş başvurusu formu, kasiyer alımı yapılan şok market şubeleri ve personel alımı yapılan diğer açık pozisyonlarla ilgili birçok şeyi sayfamızda bulabilir ve şok market iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Şok Market Kasiyer İlanları 2021

Şok Market Kasiyer İlanları
Şok Market Kasiyer İlanları ve İş Başvurusu

 

Perakende marketler zinciri denildiğinde, ülkemizde akla ilk gelen firmalar arasında yer alan şok market ,mevcut ve yeni açılacak şubelerinde görevlendirmek üzere kasiyer ilanları yayınlamaktadır. firma ilanlarını en fazla güncelleyen kuruluşlardan birisi olan şok Market, çok sayıda kasiyer alımı yapacaktır. Bu doğrultuda İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere, Türkiye’nin  dört bir yerinde Kasiyer alımı yapmaktadır.

Şok Market Kasiyer İlanlarında özellikle altı çizilen, Şok market iş başvurusu yapacaklarda aranılan nitelikler aşağıdaki gibidir. Kasiyer alımlarında son derece seçici davranan Şok Market İnsan kaynakları birimi, başvuru sahiplerine kısa sürede geri dönüş yapmaktadır.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonundave sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2021
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu

Şok Market Kasiyer Görev Tanımı

Mağaza yoğunluğunun en fazla hissedildiği pozisyonların başında kasiyerler yer almaktadır. Bu yüzden işlemlerini yaparken son derece pratik ve dikkatli olması gerekmektedir. Şok kasiyer ilanlarında görev tanımı aşağıda belirtildiği gibi olup, iş başvurusunda bulunanların hakim olması gereken konulardır.

Şok Market Kasiyer İlanları
Şok Market Kasiyer İlanları
 • Kasa Giriş çıkışlarının takibini yapmak ve olası iade ve satış faturası kesmek.
 • Şirket kurallarına uygun bir şekilde işlemleri gerçekleştirmek.
 • Yoğun iş temposunu kaldırabilecek ve güler yüzlü olmak.
 • Sorumluluk alanının ihtiyaçlarını takip etmek ve temizliğinden sorumlu olmak.
 • Ürünler hakkında bilgili olmak, indirim ve kampanyaları takip etmek.

Şok Market Kasiyer İş Başvurusu

Şok iş ilanları ve kasiyer alımları hakkında sunmuş olduğumuz bilgiler iş başvurusu yapmak için yeterli geldiyse eğer, müracaat yapmak için Şok Market kurumsal sayfasından veya interaktif ilan siteleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfamızda paylaştığımız şok market iş başvurusu formunu doldurduğunuz taktirde, Şok Market insan kaynaklarını birimine başvuru formunuzu göndermeniz yeterli olacaktır.

Şok Market iş başvurusu sonuçları olumlu sonuçlandığı taktirde, personel adaylarına en geç iki gün içerisinde geri dönüş yapılmaktadır.

İnteraktif kanalların haricinde cv ve iş başvuru formunu elden teslim etmek isteyenler, en yakın şok market mağazasına müracaatlarını gerçekleştirebilirler.

Hem Şok Market kasiyer ilanlarını hemde eleman alımı yapılan diğer açık pozisyonlardan haberdar olmak isterseniz eğer,  Şok Market İş İlanları ve Personel Alımları başlıklı sayfamızı takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Arama Süreciyle İlgili Tavsiyeler

Buraya kadar yazımızı takip ettiyseniz eğer Şok Market tarafından yayınlanan iş ilanlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşmış, hatta iş başvurusu yapmış bile olabilirsiniz. Firma hakkında çalışma şartları ve personel maaşlarıyla ilgili detaylı bir yazı hazırlamış olsak da, çalışma saatleri ve sosyal haklar bakımından bulunacağınız lokasyona göre değişkenler olabilmektedir.

Gerekli adımları takip ederek Şok Market’e müracaatınızı gerçekleştirdi iseniz, bu aşamadan sonra tabi ki firmadan geri dönüş beklemekten başka yapabileceğiniz fazla bir şey kalmamaktadır. Elbette bu bekleyiş çok fazla sürmeyecektir. En fazla 5 iş günü içerisinde yapılan iş başvurularına geri dönüş yapan Şok Market, yazılı başvuruların ardından personel alımı yaparken adayları mülakat için çağırmaktadır.

İşin birde olumsuz tarafı var tabi ki. Yapmış olduğunuz iş başvurusuna çeşitli sebepler yüzünden olumsuz sonuç alabilirsiniz. Bunun birçok sebebi olabilmesine rağmen, genel olarak Şok Market gibi firmalarda olumsuz cevapların nedeni başvuru yaptığınız iş pozisyonuyla ilgili eleman açığının dolmuş olmasıdır.

İşe alınmadık diye tabi ki hayata küsecek değiliz. Bu gibi firmaların iş anlamında bir avantajı ise mağaza sayısından ötürü yıl içerisinde çok fazla eleman alımı yapılmaktadır. Şok Market çalışma şartları size uygun geliyor ve firmada çalışmak için kararlıysanız eğer, sıklıkla güncellenerek yayınlanan iş ilanlarını takip ederek belirtilen iş pozisyonları için tekrar başvuru yapabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz ise marketçilik sektöründe deneyimli iseniz, bu iş kolundaki diğer firmalara yönelmeniz olacaktır. A101, Şok Market ve Bim Market gibi sektörün lider konumundaki firmaların yayınlamış olduğu iş ilanlarına Market İş İlanları sayfamızdan ulaşabilir, 2021 İş Başvuru Formu doldurarak çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Şok Market Kasiyer İlanları başlıklı ilanlarda belirtildiği üzere, iş başvurusunda istenilen belgeler, kayıtlarınızın yapılabilmesi için gerekli olmaktadır. Bu belgeler E-devlet sayfasından kolayca ulaşabileceğiniz evraklar olup, sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Kasiyer iş ilanları
İş Başvuru Belgeleri
 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Şok Market Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2021

Şok çalışma şartları, diğer firmalarla orantılı olarak aşağı yukarı aynı şartlardadır diyebiliriz. Şok çalışma saatleri 08:30 – 22:00 olduğu için vardiya sitemi bulunmaktadır. Günlük 8 saatlik çalışma süresinin yanı sıra, haftada 1 gün izin hakkınız vardır. Çalışma süresi 1 seneyi dolduranlar, 14 günlük yıllık izin kullanmaktadırlar.

Şok kasiyer maaşları asgari ücretle başlamaktadır . Yol ve yemek ücretlerini karşılayan firmada, prim sisteminin yanı sıra, gıda yardımı gibi sosyal haklarda bulunmaktadır.

Şok market çalışma şartları ve Kasiyer maaşlarının yer aldığı aşağıdaki tablomuzu yakından inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili  YUNUS Market İş İlanları ve İş Başvurusu 2021

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.