Mağaza İş İlanları

Lc Waikiki İş İlanları ve 2022 LCW İş Başvurusu Formu Nasıl Doldurulur

LcWaikiki iş ilanları yayınlandı! 2022 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları LcWaikiki insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve LcWaikiki 2022 İş Başvurusu Formu Personealimi.web.tr‘de.

LcWaikiki iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve LcWaikiki personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

LCWaikiki iş ilanları
LcWaikiki Şubesi – LcWaikiki İş İlanları

LCWaikiki iş ilanları yayınlayarak personel, eleman ve işçi alımlarına 2022 yılında da devam etmektedir. LcWaikiki satış danışmanı alımı, reyon ve temizlik işçisi alımı, LcWaikiki kasiyer alımı ilanlarıyla ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

LcWaikiki iş ilanları ve personel alımlarıyla ilgili bilgilendirme yaptığımız yazımızda; LcWaikiki iş başvurusu formu, LcWaikiki iş başvurusu nasıl yapılır, LcWaikiki iş başvurularında istenilen evraklar nelerdir, LcWaikiki iş başvuru sayfası nerede,  LcWaikiki çalışma şartları nelerdir, LcWaikiki personel ücretleri ne kadar gibi birçok konuya sizler için açıklık getirdik. Yazımızda ele alacağımız alt başlıkların listesi şu şekildedir. 

 • LcWaikiki İş İlanları
 • LcWaikiki Açık İş Pozisyonları
 • LcWaikiki İş Başvurusu nasıl yapılır
 • LcWaikiki İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • LcWaikiki Çalışma Şartları
 • LcWaikiki Personel Maaşları
Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
LCW İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2022

LcWaikiki iş ilanları 2022

Ülkemizde sektörünün içerisindeki en büyük firmalardan birisi olan firma, yayınladığı LCWaikiki iş ilanları ile personel alımı için elverişli pozisyonları; insan kaynakları, kasiyer, satış danışmanı, müşteri hizmetleri, online satış personeli, şube müdürü, engelli personel, Lcw stajyer, depo elemanı, güvenlik görevlisi olarak sıralamıştır.

Bünyesinde bulunan; vasıfsız, ilköğretim mevzunu, lise mevzunu, vasıflı, üniversite mevzunu, bay – bayan, tecrübeli, tecrübesiz, engelli gibi birçok kesime hitap eden kontenjanlar içinde personel alımı gerçekleştirmektedir.

Her şeyden önce ekip çalışmasının gerekliliğine inanan firma, LCWaikiki iş başvurusu yapacak adayla da aranılan temel özellikleri şu şekilde sıralamıştır.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamışu

LcWaikiki açık iş pozisyonları

Ülke genelinde olmak üzere, çeşitli iş pozisyonlarında sürekli iyileştirmelere giden firma, LCWaikiki iş ilanları sayfasında personel ve eleman alımı yapacağı açık iş pozisyonlarının bazıları şu şekilde sıralamıştır.

Şehir                 Açık İş PozisyonuŞube adı
İstanbulErkek Reyon Satış Danışmanları Engelli PersonelLcWaikiki Bağcılar Şubesi LcWaikiki Esenler Şubesi LcWaikiki Bakırköy Şubesi LcWaikiki Kadıköy Şubesi  
AnkaraSatış Danışmanları Kategori YönetmeniMetromall LcWaikiki Mağazası Ankamal LcWaikiki Mağazası Panora LcWaikiki Mağazası  
İzmirSatış Danışmanları KasiyerBalçova LcWaikiki Mağazası Konak LcWaikiki Mağazası
Antalya Satış Danışmanları·         Depo Personeli  Alanya LcWaikiki Mağazası        

LcWaikiki İş Başvuru Formuna sayfanın devamında ulaşabilir ve iş başvurusu linkinden müracaatta bulunabilirsiniz.  

LcWaikiki iş başvurusu nasıl yapılır?

LCWaikiki iş başvurusu yapmak için yararlanabileceğiniz pek çok başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en yaygın olanı ise interaktif iş arama ve bulma platformları yer almaktadır. Günümüzde firmaların personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladığı pek çok internet sitesi yer almaktadır. Bunlar içerisinde en yaygın olarak kullanılan kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi saygınlık kazanmış iş arama ve ilan siteleri yer almaktadır.

Lcwaikiki insan kaynakları da bu tarz siteler üzerinden sıklıkla eleman ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Site üzerinden en güncel iş ilanları burada paylaşan Lcw, personel alımı yapacağı iş pozisyonları ile ilgili çalışma şartları ve aranılan özellikler konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Peki bu siteler üzerinden iş başvuru formu nasıl doldurulur? Öncelikle kullanmak istediğiniz iş arama sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız gerekecektir. Ücretsiz olarak üye olduktan sonra sistem sizi iş başvuru formu yerine geçecek olan Cv hazırlama ekranına yönlendirecektir. Karşınıza çıkan boş cv örneğinde istenilen bilgileri doldurduktan sonra yalnızca Lcwaikiki değil, site üzerinde yayınlanan binlerce firmanın iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

LcWaikiki İş Başvurusu 

LCW İş başvurusu için boş Cv doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

LcWaikiki iş başvurusunda istenilen belgeler nelerdir?

LcWaikiki iş ilanlarına başvuru yaptıysanız eğer elbetteki sonraki süreçte işe giriş evrakları hakkında kısa bir bilgi edinmenizde fayda var. Lcw iş başvurusu için gerekli evraklar birçok firmanın personel alımı yaparken çalışanlarından talep ettiği belgelerdir. Bu belgeler işe giriş sürecinin başlatılabilmesi için gerekli olan standart evraklardan oluşmaktadır. LcWaikiki iş başvurunuza olumlu geri dönüş aldıysanız eğer, firma sizden işe başlamadan önce kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı gibi bir takım belgeler istenecektir. Lc waikiki istenen belgeler listesinin tamamına aşağıdaki listeden ulaşabilir, E-devlet sistemi üzerinden gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

E-Devlet Giriş

LcWaikiki çalışma şartları ve çalışma saatleri

İş başvurusu yaparken aklınıza takılan en önemli soruların başında tabiki çalışma şartları ve personel maaşları gelecektir. Özellikle mağazacılık sektörünün çalışma saatleri hakkında internet  üzerinde birçok arama yapıldığı görülmektedir. Lcw mağazaları açılış ve kapanış saatleri 09:00 ile 22:00 olarak belirlenmiştir. Dolayısıyla LcWaikiki çalışanları vardiya sistemi ile hizmet vermektedir. Sabah saat 09:00’da iş başı yapan sabah vardiyasında bulunanlar akşam saat 17:00’da iş yerinden ayrılmaktadır. Akşam vardiyasında yer alan personeller ise 14:00’da iş başı yapıp akşam saat 22:00’da günü bitirmektedir.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Lcw çalışma şartlarından bahsederken incelememiz gereken konulardan birisi ise sosyal haklar konusu. Sektördeki diğer firmalarla kıyasladığımızda belli başlı konularda Lcw çalışanlarının belli ayrıcalıklara sahip olduğunu görebilmekteyiz. Haftada 1 gün izin kullanan Lcwaikiki personelleri 1 sene çalışma sürelerini tamamladığında 2 haftalık senelik izin kullanmaktadır. Doğum izni ve zorunlu istirahat konularında çalışan dostu bir tutum sergileyen firma, 3 ayda bir erzak ve kıyafet yardımında bulunmaktadır.

LcWaikiki Personel Maaşları

LcWaikiki iş ilanlarını inceliyor isek eğer elbetteki bahsetmemiz gereken konulardan biriside Lc Waikiki personel maaşları. Özellikle satış danışmanı maaşlarıyla ilgili doğru olmayan pek çok bilgi bulunmaktadır. Lcw çalışan maaşları ile ilgili en sağlıklı bilgiyi Lcwaikiki şubeleri verecektir.

Lc Waikiki maaşları hakkında çalışan yorumlarına baktığımızda en azından genel rakamlar verilebileceğini görmekteyiz. Lcw maaşları çalışılan şube ve iş pozisyonuna göre değişmektedir. Yeni işe başlayanlar için personel maaşları asgari ücretten başlarken, asgari ücrete yapılan değişiklikler personel maaşlarına yansıtılmaktadır. LcWaikiki mağazalarında prim sistemi bulunmaktadır. Belirli bir seviyenin üzerinde yapılan satışlardan prim kazanan mağaza çalışanları, aylık şube hedeflerine ulaşılması durumunda ay sonunda personel maaşlarına iyileştirilmeler de bulunulmaktadır.

Lcw maaşlarında bahsetmemiz gereken bir diğer konuda part time çalışan maaşları. LcW part time personel maaşları çalışılan saate göre hesaplanmaktadır. Ay olarak belirtmek gerekirse part time maaşları asgari ücretin 4/1’ine denk gelmektedir.

LCW İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

LCW iş ilanları ve iş başvurusu sürecine ayırdığımız yazımızda, iş arayanlara kolaylık sağlaması açısından bilgiler sunmaya çalıştık. Her ne kadar yeterli bir kılavuz hazırladığımızı düşünsek de, sizler tarafından yapılan geri dönüşlerde bazı konuların anlaşılır olmadığını gördük. Bu sebepler sizlerin bize iletmiş olduğu soruları alt alta sıralayarak, kısa ve öz cevaplar sunmaya çalıştık.

İşkur Üzerinden LCW İş Başvurusu Yapılabilir Mi?

Bir çok platformda olduğu gibi LCW ilanları da işkur.gov.tr üzerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Yayınlanan LCW iş ilanlarına erişebilmeniz için işkur kaydınızın olması gerekmektedir.

LCW İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Bu konu iş başvurusu yapmış olduğunuz platforma göre değişkenlik gösterse de, LCW iş başvuruları genel olarak 1 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Kendilerine ulaşan iş başvurusu formlarını büyük bir titizlikle inceleyen LCW, acil personel ihtiyacı duyduğu iş pozisyonları için günü birlik geri dönüşler sağlayabilmektedir.

Lc Waikiki Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIBolu Merkez mağazalarımızda çalışmak üzere;
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • Bolu'da ikamet eden
Satış Danışmanları arıyoruz.
İŞ TANIMI
 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 •  Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
Aday Kriterleri
Tecrübe
1 - 2 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun),Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Mağazacılık / Tekstil
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Eleman
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Bolu

Lcw Lojistik Depo Operatörü İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az İlköğretim ya da Lise mezunu,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da min 2 yıl tecilli,
 • Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Tekirdağ'ın Çerkezköy, Kapaklı ilçelerinde ikamet eden,
İŞ TANIMISilivri'de bulunan lokasyonumuzda Yurtiçi Lojistik Merkezi süreçlerimizin operasyon alanında görevlendirilecek Lojistik Depo Operatörü arıyoruz.
Aday Kriterleri
Aday Kriterleri
Tecrübe
1 - 2 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise (Mezun),Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Mağazacılık / Tekstil
Departman
Lojistik
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Eleman
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMINİĞDE Mağazamızda çalışmak üzere;
 • En az lise mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • NİĞDE' de ikamet eden
 Satış Danışmanları arıyoruz.
İŞ TANIMI
 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
Aday Kriterleri
Tecrübe Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü Mağazacılık (Tekstil)
Departman Satış
Çalışma Şekli Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi Yeni Başlayan
Personel Sayısı Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir Niğde
LCW İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise mezunu,
 • Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi,
 • Perakende ürün ve dinamikleri konusunda bilgili,
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
 • Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesini sunabilecek,
 • İletişim becerisi gelişmiş, çözüm odaklı,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
“Satış Danışmanı” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. İŞ TANIMI
 • Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak,
 • Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak,
 • Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak.
Aday Kriterleri
Tecrübe Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü Mağazacılık (Tekstil)
Departman Satış
Çalışma Şekli Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi Yeni Başlayan
Personel Sayısı Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir İstanbul
LCW İş Başvurusu

Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdürü" adayları aramaktayız.
 • Mağazanın ticari anlamda başarıya ulaşması için tüm sorumluluğu üstlenmek
 • Mağaza satış performansında ve karlılığında sürekli gelişim göstermek
 • Var olan tüm yönetmelik ve süreçler doğrultusunda tüm mağaza operasyonlarını sistematik ve etkili bir biçimde yönetmek
 • Mağaza içi tüm resmi, finansal ve standart evrakların tamamlanmasından ve takibinden sorumlu olmak
 • Var olan süreçler gereğince mağaza içerisinde markanın ve ürünlerin doğru sergilenmesini sağlamak
 • Ürün teslimat işlemlerinin ürün geldiği gün tamamlandığından ve mağaza içerisinde sergilenen tüm ürünlerin stoklarının bulunduğundan ve müşteriler tarafından kolaylıkla erişilebilir olduğundan emin olmak
 • Mağaza ekiplerinin müşterilere adidas Group satış ve servis standartları doğrultusunda hizmet sunmasını sağlamak ve gerekli durumlarda ekipleri bu konu ile ilgili geliştirmek
 • Mağaza ekiplerinin işe alım, eğitim ve diğer tüm İK süreçlerini takip etmek ve aktif görevler almak

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Perakende sektöründe ekip yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi
 • Perakende operasyonları, stok, bütçeleme, planlama, müşteri, satış ve insan yönetiminde deneyimli
 • Temel perakende hedefleri üzerinden çalışma deneyimine sahip
 • Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş
 • Tercihen üniversite mezunu
 • MS Office (öncelikle Excel, Word, PowerPoint ve Outlook) uygulamalarına hakim
 • Spora ilgi duyan ve güncel spor olaylarını takip eden
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Giyim
Departman: Yönetici
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Mağazalarımız da için değerlendirilmek üzere Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı pozisyonu için takım arkadaşı aramaktayız;

Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,

 • Sistem ve network konusunda, özellikle çok şubeli firmalarda dağıtık yapıların yönetiminde tecrübeli,
 • Ekip yönetimi ve koordinasyon yeteneği olan,
 • Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
 • Çözüm odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan,
 • Bilgi işlem alanında minimum 5 yıl iş tecrübesi olan,
 • İyi seviyede İngilizce bilen,
 • Teknolojik gelişmeleri takip edip hızla uyum sağlayabilen.

İŞ TANIMI

 • Bilgi işlem altyapısını oluşturan tüm sistemlerin kesintisiz olarak çalışması için gerekli işlemlerin yapılması ve takibi,
 • Microsoft server ürün ailesi kurulumu, konfigürasyonu ve sorun çözüm sürecinin yönetilmesi,
 • Bilgi işlem departmanını doğrudan ilgilendiren hizmet ve ürün alımları ile ilgili sektörün ve gelişmelerin takip edilmesi, tedarik süreçlerinin yönetilmesi,
 • Güvenlik altyapı sistemlerinin sağlanması,
 • IT destek süreçlerinin standartlara uygun yönetilmesi ve raporlanması,
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Bilişim, Perakende
Departman: Bilgi İşlem
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Orta düzey yönetici
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin, tercihen Mühendislik, Ekonomi, İşletme vb. birimlerinden mezun,
 • Planlama ve organizasyon becerisi,
 • İş takibi ve zaman yönetimi yetkinliği,
 • Ekip çalışmasına yatkınlık,
 • Analitik düşünme becerisi,
 • Yazılı ve sözlü iletişim kanallarını etkin şekilde kullanabilmek,
 • MS Office programlarına hakimiyet
 • İyi derecede İngilizce bilgisi

Temel Fonksiyonlar

 • Mağazalar ve genel operasyonel süreçlerde yapılacak projeleri belirlemek,
 • Test ve yaygınlaştırma süreçleri ile birlikte takip süreçlerini yürüterek projenin verimlilik analizlerini yapmak,
 • Yürütülen projelerde mağazaların yaşayabileceği veya yaşadığı sorunları tespit ederek çözüme kavuşturmak.
 • Uygulamada olan projelerin fatura takibini gerçekleştirerek gerekli veri girişlerini sağlamak
Aday Kriterleri
Tecrübe: En az 2 - 10 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf
Eğitim Seviyesi: Üniversite
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü: Tekstil, Giyim, Hazır Giyim, Moda Tasarım, Perakende
Departman: Dijital Pazarlama
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Ülke/Şehir: İstanbul
İş Başvurusu

LcWaikiki İnsan Kaynakları ve İletişim Adresleri

İnsan kaynakları Birimi Lc Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri Lc Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir. “İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 38 ülkede 839 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır. Lc Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

İLETİŞİM ADRESLERİ

Adres: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE Telefon: +90 212 657 55 55 E-Posta: [email protected]

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Mağaza müdürlüğü yapıyorum LCW de çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Öncelikle sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Lcw iş ilanları ülke çapında yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam etmektedir. Sitemizde yer alan başvuru formu ile müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 2. İzmir Buca’da oturuyorum 12 yıl otomotiv sektöründe ilk 6 yıl üretim operatörü son 6 yıl yönetici pozisyonunda çalıştım iki çocuğum var part time çalışmayı istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu