Lc Waikiki İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

LcWaikiki iş ilanları 2021

Ülkemizde sektörünün içerisindeki en büyük firmalardan birisi olan firma, yayınladığı LCWaikiki iş ilanları ile personel alımı için elverişli pozisyonları; insan kaynakları, kasiyer, satış danışmanı, müşteri hizmetleri, online satış personeli, şube müdürü, engelli personel, Lcw stajyer, depo elemanı, güvenlik görevlisi olarak sıralamıştır.

Bünyesinde bulunan; vasıfsız, ilköğretim mevzunu, lise mevzunu, vasıflı, üniversite mevzunu, bay – bayan, tecrübeli, tecrübesiz, engelli gibi birçok kesime hitap eden kontenjanlar içinde personel alımı gerçekleştirmektedir.

Her şeyden önce ekip çalışmasının gerekliliğine inanan firma, LCWaikiki iş başvurusu yapacak adayla da aranılan temel özellikleri şu şekilde sıralamıştır.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

LcWaikiki açık iş pozisyonları

Ülke genelinde olmak üzere, çeşitli iş pozisyonlarında sürekli iyileştirmelere giden firma, LCWaikiki iş ilanları sayfasında personel ve eleman alımı yapacağı açık iş pozisyonlarının bazıları şu şekilde sıralamıştır.

Şehir                 Açık İş PozisyonuŞube adı
İstanbulErkek Reyon Satış Danışmanları Engelli PersonelLcWaikiki Bağcılar Şubesi LcWaikiki Esenler Şubesi LcWaikiki Bakırköy Şubesi LcWaikiki Kadıköy Şubesi  
AnkaraSatış Danışmanları Kategori YönetmeniMetromall LcWaikiki Mağazası Ankamal LcWaikiki Mağazası Panora LcWaikiki Mağazası  
İzmirSatış Danışmanları KasiyerBalçova LcWaikiki Mağazası Konak LcWaikiki Mağazası
Antalya Satış Danışmanları·         Depo Personeli  Alanya LcWaikiki Mağazası

LcWaikiki İş Başvuru Formuna sayfanın devamında ulaşabilir ve iş başvurusu linkinden müracaatta bulunabilirsiniz.  

LcWaikiki iş başvurusu nasıl yapılır?

LCWaikiki iş başvurusu yapmak için yararlanabileceğiniz pek çok başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en yaygın olanı ise interaktif iş arama ve bulma platformları yer almaktadır. Günümüzde firmaların personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladığı pek çok internet sitesi yer almaktadır. Bunlar içerisinde en yaygın olarak kullanılan kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi saygınlık kazanmış iş arama ve ilan siteleri yer almaktadır.

Lcwaikiki insan kaynakları da bu tarz siteler üzerinden sıklıkla eleman ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Site üzerinden en güncel iş ilanları burada paylaşan Lcw, personel alımı yapacağı iş pozisyonları ile ilgili çalışma şartları ve aranılan özellikler konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Peki bu siteler üzerinden iş başvuru formu nasıl doldurulur? Öncelikle kullanmak istediğiniz iş arama sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız gerekecektir. Ücretsiz olarak üye olduktan sonra sistem sizi iş başvuru formu yerine geçecek olan Cv hazırlama ekranına yönlendirecektir. Karşınıza çıkan boş cv örneğinde istenilen bilgileri doldurduktan sonra yalnızca Lcwaikiki değil, site üzerinde yayınlanan binlerce firmanın iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

LcWaikiki İş Başvurusu 

İş başvurusu için boş Cv doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

LcWaikiki iş başvurusunda istenilen belgeler nelerdir?

LcWaikiki iş ilanlarına başvuru yaptıysanız eğer elbetteki sonraki süreçte işe giriş evrakları hakkında kısa bir bilgi edinmenizde fayda var. Lcw iş başvurusu için gerekli evraklar birçok firmanın personel alımı yaparken çalışanlarından talep ettiği belgelerdir. Bu belgeler işe giriş sürecinin başlatılabilmesi için gerekli olan standart evraklardan oluşmaktadır. LcWaikiki iş başvurunuza olumlu geri dönüş aldıysanız eğer, firma sizden işe başlamadan önce kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı gibi bir takım belgeler istenecektir. Lc waikiki istenen belgeler listesinin tamamına aşağıdaki listeden ulaşabilir, E-devlet sistemi üzerinden gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

E-Devlet Giriş

LcWaikiki çalışma şartları ve çalışma saatleri

İş başvurusu yaparken aklınıza takılan en önemli soruların başında tabiki çalışma şartları ve personel maaşları gelecektir. Özellikle mağazacılık sektörünün çalışma saatleri hakkında internet  üzerinde birçok arama yapıldığı görülmektedir. Lcw mağazaları açılış ve kapanış saatleri 09:00 ile 22:00 olarak belirlenmiştir. Dolayısıyla LcWaikiki çalışanları vardiya sistemi ile hizmet vermektedir. Sabah saat 09:00’da iş başı yapan sabah vardiyasında bulunanlar akşam saat 17:00’da iş yerinden ayrılmaktadır. Akşam vardiyasında yer alan personeller ise 14:00’da iş başı yapıp akşam saat 22:00’da günü bitirmektedir.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Lcw çalışma şartlarından bahsederken incelememiz gereken konulardan birisi ise sosyal haklar konusu. Sektördeki diğer firmalarla kıyasladığımızda belli başlı konularda Lcw çalışanlarının belli ayrıcalıklara sahip olduğunu görebilmekteyiz. Haftada 1 gün izin kullanan Lcwaikiki personelleri 1 sene çalışma sürelerini tamamladığında 2 haftalık senelik izin kullanmaktadır. Doğum izni ve zorunlu istirahat konularında çalışan dostu bir tutum sergileyen firma, 3 ayda bir erzak ve kıyafet yardımında bulunmaktadır.

LcWaikiki Personel Maaşları

LcWaikiki iş ilanlarını inceliyor isek eğer elbetteki bahsetmemiz gereken konulardan biriside Lc Waikiki personel maaşları. Özellikle satış danışmanı maaşlarıyla ilgili doğru olmayan pek çok bilgi bulunmaktadır. Lcw çalışan maaşları ile ilgili en sağlıklı bilgiyi Lcwaikiki şubeleri verecektir.

Lc Waikiki maaşları hakkında çalışan yorumlarına baktığımızda en azından genel rakamlar verilebileceğini görmekteyiz. Lcw maaşları çalışılan şube ve iş pozisyonuna göre değişmektedir. Yeni işe başlayanlar için personel maaşları asgari ücretten başlarken, asgari ücrete yapılan değişiklikler personel maaşlarına yansıtılmaktadır. LcWaikiki mağazalarında prim sistemi bulunmaktadır. Belirli bir seviyenin üzerinde yapılan satışlardan prim kazanan mağaza çalışanları, aylık şube hedeflerine ulaşılması durumunda ay sonunda personel maaşlarına iyileştirilmeler de bulunulmaktadır.

Lcw maaşlarında bahsetmemiz gereken bir diğer konuda part time çalışan maaşları. LcW part time personel maaşları çalışılan saate göre hesaplanmaktadır. Ay olarak belirtmek gerekirse part time maaşları asgari ücretin 4/1’ine denk gelmektedir.

LcWaikiki İnsan Kaynakları ve İletişim Adresleri

İnsan kaynakları Birimi Lc Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri Lc Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir. “İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 38 ülkede 839 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır. Lc Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

İLETİŞİM ADRESLERİ

Adres: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE Telefon: +90 212 657 55 55 E-Posta: [email protected]

LcWaikiki iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları LcWaikiki insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve LcWaikiki 2021 İş Başvurusu Formu Personealimi.web.tr‘de.

LcWaikiki iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve LcWaikiki personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

LCWaikiki iş ilanları
LcWaikiki Şubesi – LcWaikiki İş İlanları

LCWaikiki iş ilanları yayınlayarak personel, eleman ve işçi alımlarına 2021 yılında da devam etmektedir. LcWaikiki satış danışmanı alımı, reyon ve temizlik işçisi alımı, LcWaikiki kasiyer alımı ilanlarıyla ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

LcWaikiki iş ilanları ve personel alımlarıyla ilgili bilgilendirme yaptığımız yazımızda; LcWaikiki iş başvurusu formu, LcWaikiki iş başvurusu nasıl yapılır, LcWaikiki iş başvurularında istenilen evraklar nelerdir, LcWaikiki iş başvuru sayfası nerede,  LcWaikiki çalışma şartları nelerdir, LcWaikiki personel ücretleri ne kadar gibi birçok konuya sizler için açıklık getirdik. Yazımızda ele alacağımız alt başlıkların listesi şu şekildedir. 

 • LcWaikiki İş İlanları
 • LcWaikiki Açık İş Pozisyonları
 • LcWaikiki İş Başvurusu nasıl yapılır
 • LcWaikiki İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • LcWaikiki Çalışma Şartları
 • LcWaikiki Personel Maaşları

[wptb id=9198]

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

LcWaikiki iş ilanları 2021

Ülkemizde sektörünün içerisindeki en büyük firmalardan birisi olan firma, yayınladığı LCWaikiki iş ilanları ile personel alımı için elverişli pozisyonları; insan kaynakları, kasiyer, satış danışmanı, müşteri hizmetleri, online satış personeli, şube müdürü, engelli personel, Lcw stajyer, depo elemanı, güvenlik görevlisi olarak sıralamıştır.

Bünyesinde bulunan; vasıfsız, ilköğretim mevzunu, lise mevzunu, vasıflı, üniversite mevzunu, bay – bayan, tecrübeli, tecrübesiz, engelli gibi birçok kesime hitap eden kontenjanlar içinde personel alımı gerçekleştirmektedir.

Her şeyden önce ekip çalışmasının gerekliliğine inanan firma, LCWaikiki iş başvurusu yapacak adayla da aranılan temel özellikleri şu şekilde sıralamıştır.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

LcWaikiki açık iş pozisyonları

Ülke genelinde olmak üzere, çeşitli iş pozisyonlarında sürekli iyileştirmelere giden firma, LCWaikiki iş ilanları sayfasında personel ve eleman alımı yapacağı açık iş pozisyonlarının bazıları şu şekilde sıralamıştır.

Şehir                 Açık İş PozisyonuŞube adı
İstanbulErkek Reyon Satış Danışmanları Engelli PersonelLcWaikiki Bağcılar Şubesi LcWaikiki Esenler Şubesi LcWaikiki Bakırköy Şubesi LcWaikiki Kadıköy Şubesi  
AnkaraSatış Danışmanları Kategori YönetmeniMetromall LcWaikiki Mağazası Ankamal LcWaikiki Mağazası Panora LcWaikiki Mağazası  
İzmirSatış Danışmanları KasiyerBalçova LcWaikiki Mağazası Konak LcWaikiki Mağazası
Antalya Satış Danışmanları·         Depo Personeli  Alanya LcWaikiki Mağazası

LcWaikiki İş Başvuru Formuna sayfanın devamında ulaşabilir ve iş başvurusu linkinden müracaatta bulunabilirsiniz.  

LcWaikiki iş başvurusu nasıl yapılır?

LCWaikiki iş başvurusu yapmak için yararlanabileceğiniz pek çok başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en yaygın olanı ise interaktif iş arama ve bulma platformları yer almaktadır. Günümüzde firmaların personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladığı pek çok internet sitesi yer almaktadır. Bunlar içerisinde en yaygın olarak kullanılan kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi saygınlık kazanmış iş arama ve ilan siteleri yer almaktadır.

Lcwaikiki insan kaynakları da bu tarz siteler üzerinden sıklıkla eleman ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Site üzerinden en güncel iş ilanları burada paylaşan Lcw, personel alımı yapacağı iş pozisyonları ile ilgili çalışma şartları ve aranılan özellikler konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Peki bu siteler üzerinden iş başvuru formu nasıl doldurulur? Öncelikle kullanmak istediğiniz iş arama sitesi üzerinden üyelik oluşturmanız gerekecektir. Ücretsiz olarak üye olduktan sonra sistem sizi iş başvuru formu yerine geçecek olan Cv hazırlama ekranına yönlendirecektir. Karşınıza çıkan boş cv örneğinde istenilen bilgileri doldurduktan sonra yalnızca Lcwaikiki değil, site üzerinde yayınlanan binlerce firmanın iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

LcWaikiki İş Başvurusu 

İş başvurusu için boş Cv doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş cv örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır.

Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz. Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

LcWaikiki iş başvurusunda istenilen belgeler nelerdir?

LcWaikiki iş ilanlarına başvuru yaptıysanız eğer elbetteki sonraki süreçte işe giriş evrakları hakkında kısa bir bilgi edinmenizde fayda var. Lcw iş başvurusu için gerekli evraklar birçok firmanın personel alımı yaparken çalışanlarından talep ettiği belgelerdir. Bu belgeler işe giriş sürecinin başlatılabilmesi için gerekli olan standart evraklardan oluşmaktadır. LcWaikiki iş başvurunuza olumlu geri dönüş aldıysanız eğer, firma sizden işe başlamadan önce kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı gibi bir takım belgeler istenecektir. Lc waikiki istenen belgeler listesinin tamamına aşağıdaki listeden ulaşabilir, E-devlet sistemi üzerinden gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

E-Devlet Giriş

LcWaikiki çalışma şartları ve çalışma saatleri

İş başvurusu yaparken aklınıza takılan en önemli soruların başında tabiki çalışma şartları ve personel maaşları gelecektir. Özellikle mağazacılık sektörünün çalışma saatleri hakkında internet  üzerinde birçok arama yapıldığı görülmektedir. Lcw mağazaları açılış ve kapanış saatleri 09:00 ile 22:00 olarak belirlenmiştir. Dolayısıyla LcWaikiki çalışanları vardiya sistemi ile hizmet vermektedir. Sabah saat 09:00’da iş başı yapan sabah vardiyasında bulunanlar akşam saat 17:00’da iş yerinden ayrılmaktadır. Akşam vardiyasında yer alan personeller ise 14:00’da iş başı yapıp akşam saat 22:00’da günü bitirmektedir.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Lcw çalışma şartlarından bahsederken incelememiz gereken konulardan birisi ise sosyal haklar konusu. Sektördeki diğer firmalarla kıyasladığımızda belli başlı konularda Lcw çalışanlarının belli ayrıcalıklara sahip olduğunu görebilmekteyiz. Haftada 1 gün izin kullanan Lcwaikiki personelleri 1 sene çalışma sürelerini tamamladığında 2 haftalık senelik izin kullanmaktadır. Doğum izni ve zorunlu istirahat konularında çalışan dostu bir tutum sergileyen firma, 3 ayda bir erzak ve kıyafet yardımında bulunmaktadır.

LcWaikiki Personel Maaşları

LcWaikiki iş ilanlarını inceliyor isek eğer elbetteki bahsetmemiz gereken konulardan biriside Lc Waikiki personel maaşları. Özellikle satış danışmanı maaşlarıyla ilgili doğru olmayan pek çok bilgi bulunmaktadır. Lcw çalışan maaşları ile ilgili en sağlıklı bilgiyi Lcwaikiki şubeleri verecektir.

Lc Waikiki maaşları hakkında çalışan yorumlarına baktığımızda en azından genel rakamlar verilebileceğini görmekteyiz. Lcw maaşları çalışılan şube ve iş pozisyonuna göre değişmektedir. Yeni işe başlayanlar için personel maaşları asgari ücretten başlarken, asgari ücrete yapılan değişiklikler personel maaşlarına yansıtılmaktadır. LcWaikiki mağazalarında prim sistemi bulunmaktadır. Belirli bir seviyenin üzerinde yapılan satışlardan prim kazanan mağaza çalışanları, aylık şube hedeflerine ulaşılması durumunda ay sonunda personel maaşlarına iyileştirilmeler de bulunulmaktadır.

Lcw maaşlarında bahsetmemiz gereken bir diğer konuda part time çalışan maaşları. LcW part time personel maaşları çalışılan saate göre hesaplanmaktadır. Ay olarak belirtmek gerekirse part time maaşları asgari ücretin 4/1’ine denk gelmektedir.

LcWaikiki İnsan Kaynakları ve İletişim Adresleri

İnsan kaynakları Birimi Lc Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri Lc Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir. “İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 38 ülkede 839 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır. Lc Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

İLETİŞİM ADRESLERİ

Adres: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE Telefon: +90 212 657 55 55 E-Posta: [email protected]

6 yorum

 1. İzmir Buca’da oturuyorum 12 yıl otomotiv sektöründe ilk 6 yıl üretim operatörü son 6 yıl yönetici pozisyonunda çalıştım iki çocuğum var part time çalışmayı istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparmısınız

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.