Çalışma Saatleri

Lc Waikiki Çalışma Saatleri 2022! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Lc Waikiki çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Lc Waikiki Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 01:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Ekonomik ve kaliteli ürün gruplarıyla vatandaşların ilgisini çeken LC Waikiki açılış-kapanış saati merak edilmektedir. Türkiye dışında 32 ülkede faaliyet gösteren ve 22 binden fazla çalışanı olan LC Waikiki çalışma saatleri nedir, bayramlarda açık mı, resmi tatillerde çalışıyor mu, hafta sonları açık mı, gibi sorular vatandaşlar tarafından internetten sürekli araştırılmaktadır.

Lc Waikiki çalışma saatleri

Biz de konuyu araştırdık ve LC Waikiki mesai saatleri hakkında derlediğimiz bilgileri yazımızın devamında sizinle paylaşacağız.

Lc Waikiki Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

1988 yılında Fransa’da kurulan ve 1997 yılında Taha Tekstil tarafından alınan LC Waikiki, Avrupa’daki ilk mağazasını Romanya’da açmıştır.

2011 yılından itibaren Avrupa’da birçok mağaza açan LC Waikiki açılış kapanış saati alış veriş merkezleri dışındaki mağazalar sabah saat 09.00’da açılır ve akşam saat 22.00’ye kadar devam eder. Alışveriş merkezleri içinde olan mağazalar ise sabah saat 10.00’da açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. LC Waikiki çalışma saatleri illere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Lc Waikiki çalışma saatleri

Lc Waikiki Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

LC Waikiki mağazaları Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatili yapmayan mağazalardandır. Bu günlerde mağazalar standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Dini bayramların arife günlerinde alışveriş merkezleri dışında olan mağazalar sabah saat 09.00’da mesaiye başlar ve gece saat 01.00’e kadar mesaiye devam eder. Bu çalışma saatleri genellikle ana caddelerde bulunan mağazalar için geçerlidir.

Alışveriş merkezleri içinde bulunan mağazalar, alışveriş merkezlerinin çalışma saatleri ile uyumludur ve sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır. Ramazan bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde mağazalar öğlen saat 13.00’de açılır, akşam saat 22.00’de kapanır. Milli Bayramlar ve resmi tatil günlerinde mağazalar standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Lc Waikiki İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021 ve LCWaikiki Satış Danışmanı İş İlanları! Çalışma Şartları ve Maaş Bilgileri başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

LC Waikiki Hakkında

LC Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.
“İyi giyinmek herkesin hakkı”felsefesi ile bugün 47 ülkede 1000’dan fazla mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile“2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’hedeflemektedir.

İletişim Adresleri

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. İSMIM; ATAKAN KAÇMAZ, KDZ EREĞLİDE IKAMET EDIYORUM , 26.06.1996’DA DOĞDUM YAŞIM 23 , LİSEYI KDZ EREĞLİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK’TEN MEZUNUM. ŞİMDİ İSE, ATATÜRK ÜNİVERSİTESİN’DE HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM UZERINE LİSANS YAPIYORUM. AÇIK ÖGRETİMDEN. ASKERLİĞIM 31 ARALIK 2023’E KADAR TECİLLİ. DAHA ÖNCE İŞ HAYATIMDA SERBEST MESLEK ADIN’DA SATIS DANIŞMANLIĞI YAPTIM.(AVON VE HERBALİFE) AYRICA İŞ HAYATIMDA, ÖZEL BİR FABRİKA’DA YARDIMCI POZİSYONUN’DA ÇALIŞTIM. EVLİYIM 1 SENEDİR ÇOCUĞUM YOK. ÇALIŞMA ŞARTLARNA HER TÜRLÜ UYACAĞIMA KANAAT GETIREBİLİRIM. VARDİYALI KALMA, MESAİLI KALMA KONUSUNDA SORUN YARATMAM. İŞİ COK ÇABUK ÖGRENİRİM DİKSİYONUM GAYET NORMAL İNSAN İLİŞKILERİM GAYET İYİDİR .

  İRTİBAT HATLARIM
  TELEFON NUMARALARIM:
  0536 938 0973
  0537 793 5431
  E POSTA ADRESLERIM
  [email protected]
  [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu