Çalışma Saatleri

Lc Waikiki Çalışma Saatleri ! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

LC Waikiki Çalışma Saatleri her geçen gün güncellenmeye devam ediyor. LC Waikiki hangi saatler arasında açık? LC Waikiki kaçta açılıyor 2023? LC Waikiki öğle arası ne zaman? LC Waikiki cumartesi günü açık mı? İşte tüm detaylar!

Lc Waikiki çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Lc Waikiki Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 01:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

LC Waikiki, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünleriyle müşterilerin dikkatini çeken bir markadır. Firma, 32 ülkede faaliyet göstermekte ve Türkiye’nin birçok şehrindeki mağazalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. LC Waikiki, hafta içi sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında açılış-kapanış yapmaktadır. Benzer şekilde, hafta sonları da aynı saatler arasında açıktır. 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde mağazalar açıktır ve normal çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Dini bayram tatillerinde de standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir.

Lc Waikiki çalışma saatleri

Biz de konuyu araştırdık ve LC Waikiki mesai saatleri hakkında derlediğimiz bilgileri yazımızın devamında sizinle paylaşacağız.

Lc Waikiki Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

1988 yılında Fransa’da kurulan ve 1997’de Taha Tekstil tarafından satın alınan LC Waikiki, Avrupa’da ilk mağazasını Romanya’da açmıştır. Şirket, 2011 yılından bu yana birçok mağaza açarak Avrupa’da hızla büyümüştür.

LC Waikiki’nin çalışma saatleri, alışveriş merkezleri içinde ve dışındaki mağazalar arasında farklılık göstermektedir. Alışveriş merkezleri içinde bulunan mağazalar sabah saat 10.00’da açılır ve akşam saat 22.00’de kapanırken, diğer mağazalar sabah saat 09.00’da açılır ve akşam saat 22.00’ye kadar hizmet verirler. Ayrıca, LC Waikiki’nin çalışma saatleri illere göre değişebilmektedir. Bayram tatillerinde ve resmi tatillerde, LC Waikiki mağazaları genellikle standart çalışma saatlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Lc Waikiki çalışma saatleri

Lc Waikiki Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

LC Waikiki, hafta sonu tatilinde de açık olan mağazalardandır ve Cumartesi ve Pazar günleri standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Dini bayramların arife günlerinde alışveriş merkezleri dışındaki mağazalar, sabah saat 09.00’da mesaiye başlar ve gece saat 01.00’e kadar hizmet verirler. Bu çalışma saatleri özellikle ana caddelerdeki mağazalar için geçerlidir. LC Waikiki, resmi tatillerde ve diğer özel günlerde de açık olabilir, ancak çalışma saatleri mağazanın konumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Alışveriş merkezlerinde bulunan mağazaların çalışma saatleri genellikle alışveriş merkezlerinin çalışma saatleri ile uyumludur ve sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır. Dini bayram tatili günleri gibi Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi özel günlerde mağazalar öğlen saat 13.00’te açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. Milli Bayramlar ve diğer resmi tatillerde ise mağazalar standart çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Lc Waikiki İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2023 ve LCWaikiki Satış Danışmanı İş İlanları! Çalışma Şartları ve Maaş Bilgileri başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

LC Waikiki Hakkında

LC Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş.çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.
“İyi giyinmek herkesin hakkı”felsefesi ile bugün 47 ülkede 1000’dan fazla mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.
LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile“2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’hedeflemektedir.

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. İSMIM; ATAKAN KAÇMAZ, KDZ EREĞLİDE IKAMET EDIYORUM , 26.06.1996’DA DOĞDUM YAŞIM 23 , LİSEYI KDZ EREĞLİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK’TEN MEZUNUM. ŞİMDİ İSE, ATATÜRK ÜNİVERSİTESİN’DE HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM UZERINE LİSANS YAPIYORUM. AÇIK ÖGRETİMDEN. ASKERLİĞIM 31 ARALIK 2023’E KADAR TECİLLİ. DAHA ÖNCE İŞ HAYATIMDA SERBEST MESLEK ADIN’DA SATIS DANIŞMANLIĞI YAPTIM.(AVON VE HERBALİFE) AYRICA İŞ HAYATIMDA, ÖZEL BİR FABRİKA’DA YARDIMCI POZİSYONUN’DA ÇALIŞTIM. EVLİYIM 1 SENEDİR ÇOCUĞUM YOK. ÇALIŞMA ŞARTLARNA HER TÜRLÜ UYACAĞIMA KANAAT GETIREBİLİRIM. VARDİYALI KALMA, MESAİLI KALMA KONUSUNDA SORUN YARATMAM. İŞİ COK ÇABUK ÖGRENİRİM DİKSİYONUM GAYET NORMAL İNSAN İLİŞKILERİM GAYET İYİDİR .

  İRTİBAT HATLARIM
  TELEFON NUMARALARIM:
  0536 938 0973
  0537 793 5431
  E POSTA ADRESLERIM
  [email protected]
  [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu