Lc Waikiki Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Lc Waikiki çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Lc Waikiki Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 01:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Ekonomik ve kaliteli ürün gruplarıyla vatandaşların ilgisini çeken LC Waikiki açılış-kapanış saati merak edilmektedir. Türkiye dışında 32 ülkede faaliyet gösteren ve 22 binden fazla çalışanı olan LC Waikiki çalışma saatleri nedir, bayramlarda açık mı, resmi tatillerde çalışıyor mu, hafta sonları açık mı, gibi sorular vatandaşlar tarafından internetten sürekli araştırılmaktadır.

Lc Waikiki çalışma saatleri
Lc Waikiki Çalışma Saatleri – Lc Waikiki Mesai Saatleri

Biz de konuyu araştırdık ve LC Waikiki mesai saatleri hakkında derlediğimiz bilgileri yazımızın devamında sizinle paylaşacağız.

Lc Waikiki Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

1988 yılında Fransa’da kurulan ve 1997 yılında Taha Tekstil tarafından alınan LC Waikiki, Avrupa’daki ilk mağazasını Romanya’da açmıştır.

2011 yılından itibaren Avrupa’da birçok mağaza açan LC Waikiki açılış kapanış saati alış veriş merkezleri dışındaki mağazalar sabah saat 09.00’da açılır ve akşam saat 22.00’ye kadar devam eder. Alışveriş merkezleri içinde olan mağazalar ise sabah saat 10.00’da açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. LC Waikiki çalışma saatleri illere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Lc Waikiki çalışma saatleri

Lc Waikiki Çalışma Saatleri – Lc Waikiki Açılış Saatleri

Lc Waikiki Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

LC Waikiki mağazaları Cumartesi ve Pazar günleri hafta sonu tatili yapmayan mağazalardandır. Bu günlerde mağazalar standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Dini bayramların arife günlerinde alışveriş merkezleri dışında olan mağazalar sabah saat 09.00’da mesaiye başlar ve gece saat 01.00’e kadar mesaiye devam eder. Bu çalışma saatleri genellikle ana caddelerde bulunan mağazalar için geçerlidir.

Alışveriş merkezleri içinde bulunan mağazalar, alışveriş merkezlerinin çalışma saatleri ile uyumludur ve sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır. Ramazan bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde mağazalar öğlen saat 13.00’de açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. Milli Bayramlar ve resmi tatil günlerinde mağazalar standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Lc Waikiki İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2019 ve LCWaikiki Satış Danışmanı İş İlanları! Çalışma Şartları ve Maaş Bilgileri başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

One Response

  1. Atakan Kaçmaz 22/10/2019

Leave a Reply