Ikea İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu Yayınlandı

IKEA iş başvurusu

Ikea iş ilanları yayınlandı! 2021 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Ikea insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Ikea 2021 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Ikea iş ilanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Peki nedir bu sorular? İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Ikea personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz.

ikea iş ilanları
IKEA Mağazası – IKEA İş İlanları

Ikea personel, eleman ve işçi alımlarına 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da devam etmektedir. Ikea Satış danışmanı alımı, Reyon ve temizlik işçisi alımı, Ikea kasiyer alımı ilanlarıyla ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz Ikea iş ilanları ve personel alımlarıyla ilgili detaylı bilgi sunduğumuz bu yazımızda; Ikea iş başvurusu formu, iş başvurusu nasıl yapılır, iş başvurularında istenilen evraklar nelerdir, Ikea iş başvuru sayfası nerede, çalışma şartları nelerdir, Ikea personel ücretleri ne kadar gibi birçok konuya sizler için açıklık getirdik. Yazımızda ele alacağımız alt başlıkların listesi şu şekildedir.

 • Ikea İş İlanları
 • Ikea Açık İş Pozisyonları
 • Ikea İş Başvurusu nasıl yapılır
 • Ikea İş Başvurusunda İstenilen Evraklar
 • Ikea Çalışma Şartları
 • Ikea Personel Maaşları

IKEA İş İlanları ve 2021 İş Başvurusu Formu Yayınlandı

Kalite ve çeşitlilik denildiğinde sektörünün sayılı kurumlarından olan Ikea, çeşitli yayın organlarında yayınladığı iş ilanlarında;

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

Niteliklerde çeşitli açık pozisyonlar için eleman alımı yapacağını açıklamıştır. Ikea iş pozisyonu açısından son derece geniş fırsatları barındıran bir firmadır. Eğer sizde Ikea Yapı Market‘in bünyesinde bulunan iş pozisyonlarından herhangi birine iş başvurusu yapmak istiyorsanız eğer, sayfamızın sonunda bulunan Ikea iş başvuru formunu doldurup, tercih ettiğiniz şehir ve iş pozisyonunda Ikea çalışanı olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bu İş İlanları da İlginizi Çekebilir
Ülker İş İlanları 2021
Bim Market İş Başvurusu 2021
Şok Market İş İlanları 2021
CarrefourSA İş Başvurusu
A101 İş İlanları 2021

IKEA Açık İş Pozisyonları

Bünyesinde Birçok iş imkanı barındıran Ikea, Reyon sorumlusundan satış danışmanına, kasiyerden depo personeline, engelli personelden yönetici adayına kadar birçok iş alanında istihdam yaratmaya devam etmektedir. Türkiye’nin birçok yerinde şubeleri bulunan firma, mevcut personel kadrolarını güncellemek ve yeni açılan mağazalarında değerlendirmek üzere personel ve eleman alımları yapmaya devam etmektedir. Güncel Ikea iş ilanlarında, personel alımı yapılacağını açıkladığı açık iş pozisyonlarından bazıları şunlardır.

 • Satış Danışmanı
 • Kasiyer
 • Depo Personeli
 • Bilgi İşlem
 • Reyon Sorumlusu

IKEA İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belirttiğimiz üzere Ikea iş ilanları içerisinde personel alımı yapılan pek çok iş pozisyonu bulunmaktadır. Sizde firma bünyesine dahil olmak istiyorsanız eğer, iş başvurusu yapabileceğiniz internet üzerinde pek çok iş arama sitesi bulunmaktadır. Özellikle 2021 Ikea iş başvuru formu, firmanın resmi internet sitesinde yayınlanmakta olup, çeşitli iş bulma sitelerindeki iş ilanlarının düzenli olarak güncellendiğini görebilirsiniz.

Kariyer.net, yenibiris.com ve secretcv.com gibi iş arama sitelerini personel alımları için sıklıkla kullanan firma, kendilerine ulaşan iş başvurularına bu kanallar üzerinden geri dönüş yapmaktadır. Ikea insan kaynakları sayfası üzerinden başvuru yapan eleman adaylarına başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarası üzerinden geri dönüş yapılırken, kariyer.net gibi siteler üzerinden iş başvurusu oluşturduysanız eğer yapılan geri dönüşler site üzerinden yapılmaktadır.

Ikea’in personel ve işçi alımları için yayınladığı iş ilanlarına, sayfamızın altında yayınladığımız Ikea iş başvuru formu ve iş başvurusu linkinden kolayca ulaşabilir ve belki de Ikea çalışanları arasında sizde yer alabilirsiniz.

Ikea İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu İçin Tıklayınız.

İş başvurusu için boş Cv doldur

İş arıyor ve çeşitli firma ve pozisyonlara daha önceden iş başvurusu yaptıysanız eğer, sizden öncelikle Cv talebinde bulunduklarına birebir şahit olmuşsunuzdur. Uzun süredir iş arıyorsanız eğer bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu tahmin etmek çokta zor değil aslında. Fakat iş ararken veya iş başvurusu yapmadan önce boş örneği arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan, sizler için hazırlamış olduğumuz boş cv örneklerinden bir tanesini bilgisayarınıza indirerek, hemen özgeçmiş hazırlayabilirsiniz.

Cv doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında düzenli ve iş başvurularını inceleyenlere net ve güncel bilgilerinizi anlatan bir cv göndermenizdir. Zira ilk intiba açısından karşı tarafa sunmuş olduğunuz öz geçmiş sizin tercih edilmenizi sağlayabilecek en önemli dökümandır.

Cv İndir

IKEA İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Ikea iş ilanlarına başvuruda bulunduysanız eğer, kısa bir bekleme süreniz elbette olacaktır. Bu süre firmaya ulaştırmış olduğunuz iş başvuru formunun incelenmesi ve sizinle beraber başvuru yapanlar arasından tercih yapılması için gereklidir. Ikea iş ilanlarına yapılan iş başvurularına en geç 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu yanıt aldıysanız eğer, işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için iş başvurusu sırasında istenilen belgeler olacaktır. Bu belgeler eleman ve personel alımı yapan firmaların işe giriş işlemlerinin yapılabilmesi istediği standart evraklar dır. Genel olarak istenilen evrakların bazıları şunlardır.

Ikea Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 2021

Ikea çalışma şartları 2018 ve 2019 yılından itibaren iyileştirmelere gitmiştir. Bu personel dostu yaklaşımını 2021 yılında da sürdüren firma, bu sayede çalışma koşulları konusunda ülkemizdeki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Özellikle çalışma saatleri ve personel maaşlarında yapılan önemli düzenlemeler Ikea çalışanları tarafından memnuniyetle karşılanmakta ve taktir edilmektedir. Bunun yanında prim, izin ve diğer sosyal hakların yanı sıra sendikal haklar konusunda da çalışanlarına yardımda bulunan Ikea, bu tutumunu planlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Ikea Çalışma Saatleri

Aslında Ikea çalışma saatleri hakkında IKEA Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri başlıklı yazımızda detaylıca inceledik ancak kısa bir bilgi vermekte fayda var. Ikea çalışanları mağazalarda molalarla birlikte toplam 9 saat mesai harcamaktadır. Sabah ve akşam vardiyası bulunan firmada dönüşümlü olarak vardiya değiştirilmektedir. Haftada 1 gün izin kullanan Ikea personelleri çalışma sürelerinin bir seneyi doldurması durumunda 14 gün yıllık izin kullanmaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

IKEA Personel Maaşları 2021

Daha önce bahsettiğimiz üzere 2018 ve 2019 yılından itibaren Ikea personel maaşları 2021 yılında da iyileştirmelere gidilmiştir. Özellikle mağazalardaki prim ve belirli aralıklarla verilen ikramiyeler Ikea personel maaşlarını dolgun bir seviyeye çekmektedir. İş başvurusu yapmak isteyenler için eleman ücretlerinden bahsedersek eğer, yeni iş başı yapan Ikea eleman ücretleri asgari ücretten başlamaktadır. Çalışılan şubeye göre değişebilen bu miktar asgari ücretin %10 veya %15 üzerinde olabilmektedir.

Mağazada prim sisteminin bulunduğundan bahsetmiştik. Bu sebeple performansınıza göre arttırılabilen Ikea personel maaşları, ay sonunda sizi fazlasıyla tatmin edecek seviyelere ulaşabilir. Son olarak Ikea eleman ücretlerinin çalışacağınız pozisyona ve süreye göre değişeceğinden bahsetmekte fayda var. Özellikle yönetici kadrosu asgari ücretin 3 katına kadar maaş alabilirken, kıdem satış danışmanı ve diğer mağaza çalışanlarının asgari ücretin 2 katına kadar maaş aldıklarını söyleyebiliriz.

IKEA İletişim Adresleri

Adres Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:62 Tepeüstü Ümraniye / İstanbul
Telefon Numarası 0216 528 05 55E-posta [email protected]
Mersis No 8167219199777734Kep Adres [email protected]

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.