Şok Depo İş İlanları Yayınlandı! Hemen İş Başvurusu Yap!

Şok iş ilanları
şok depo personeli iş ilanları

Şok depo iş ilanları ile birlikte; iş başvurusu formu, depo iş olanakları, Şok depo personel alımı yapılan şubeler, depo elemanlarında aranılan özellikler, iş başvurusunda istenilen belgeler ve depo eleman maaşları ve çalışma koşulları açıklandı.

Şok depo iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler için Şok Market iş başvurusu formu ve  diğer detaylar sayfamızın devamında!

Şok Depo İş İlanları Yayınlandı

Kurulduğu günden bu yana sağladığı istihdam ve iş gücü ile ülke ekonomisine katkılarını sürdüren Şok Market, 2018 ve 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılının geri kalanında da personel alımları yapmaya devam etmektedir. Yayınladığı iş ilanları ile personel alımı yapılan iş pozisyonlarını kurumsal ve kariyer sitelerinde yayınlayan firma, Şok depo iş ilanları ile personel alımı yapılan Şok Market şubelerini yayınlamaya devam ediyor.

Şok depo iş ilanları

Şok depo iş ilanları

Ülkemizin sayılı kurumları arasında yer alan firma, insan kaynaklarının yayınladığı Şok Market Depo İş İlanları ile personel alımı yapmaya ve bir çok kişiye depo personeli pozisyonunda iş olanakları sağlamaya devam ediyor.

Şok Market depo iş ilanlarına başvuruda bulunacaklarla ilgili kısa bir bilgilendirme yapılan firma ilanlarında, personel adaylarında aranılan niteliklerden şu şekilde bahsedilmiştir.

 • Aktif Çalışma Temposuna Uygun
 • Pozisyonunda ve sektöründe deneyimli,
 • Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, çalışkan ve azimli,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf

Şok Market Depo Elemanı Görev Tanımı

Şok depo iş ilanları

Şok Market Depo İş İlanları ve İş Başvurusu

Depo personeli iş ilanlarına başvuruda bulunacak olanlar şunu iyi bilmeliler ki, bu pozisyon için tecrübe sahibi olmak firmalar için tercih sebebi olmaktadır. Üretimden gelen veya tedarik edilen ürünlerin takibini yapmak, bu ürünleri uygun koşullarda muhafaza etmek, mal giriş çıkışlarının takibini yapmak depo elemanlarının sorumlulukları arasında yer almaktadır.

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00
 • Depomuza gelen ürünlerin araçlardan indirilerek belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesi
 • Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması
 • Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması
 • Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi

Şok Market Depo Elemanı İş Başvurusu

Şok market depo elemanı iş ilanlarına yoğun ilgi oluşmuş olsa da, göndermiş olduğunuz Şok iş başvurusu formlarına en geç iki gün içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. Personel alımlarında sadece depo elemanı ilanlarıyla sınırlı kalmayan Şok Market, aynı zamanda kasiyer, satış danışmanı, mağaza müdürü arayışlarını sürdürmektedir ve her pozisyon için ayrı olarak iş ilanları yayınlanmaktadır.

Hem Şok Depo iş ilanlarını hemde eleman alımı yapılan diğer açık pozisyonlardan haberdar olmak isterseniz eğer,  Şok Market İş İlanları ve Personel Alımları başlıklı sayfamızı takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Not: Market sektöründeki diğer depo elemanı iş ilanlarına göz atmak isterseniz eğer Market iş ilanları ve Depo Elemanı İş İlanları ve Personel Alımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İş Başvurusunda İstenilen Evraklar

Şok Market Depo İlanları başlıklı ilanlarda belirtildiği üzere, iş başvurusunda istenilen belgeler, kayıtlarınızın yapılabilmesi için gerekli olmaktadır. Bu belgeler E-devlet sayfasından kolayca ulaşabileceğiniz evraklar olup, sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Şok Depo Elemanı iş ilanları

İş Başvuru Belgeleri

 • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
 • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
 • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
 • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
 • Kimlik Fotokopisi
 • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
 • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Şok Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Şok çalışma şartları, diğer firmalarla orantılı olarak aşağı yukarı aynı şartlardadır diyebiliriz. Şok çalışma saatleri 08:30 – 22:00 olduğu için vardiya sitemi bulunmaktadır. Günlük 8 saatlik çalışma süresinin yanı sıra, haftada 1 gün izin hakkınız vardır. Çalışma süresi 1 seneyi dolduranlar, 14 günlük yıllık izin kullanmaktadırlar.

Şok Depo personeli maaşları asgari ücretle başlamaktadır . Yol ve yemek ücretlerini karşılayan firmada, prim sisteminin yanı sıra, gıda yardımı gibi sosyal haklarda bulunmaktadır.

Şok market çalışma şartları ve eleman maaşlarının yer aldığı aşağıdaki tablomuzu yakından inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply