Çalışma Saatleri

İş Yatırım Çalışma Saatleri 2022! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

İş Yatırım çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

İş Yatırım Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Türkiye İş Bankası A.Ş tarafından 1996 yılında kurulan İş Yatırım, bireysel ve kurumsal yerli ve yabancı yatırımcılara, klasik alım-satım aracılığı yapmaktadır. Bununla birlikte yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi, piyasa yapıcılığı, kurumsal finansman ve likidite sağlayıcılığı hizmetleri sunmaktadır.

İş Yatırım Çalışma saatleri

Yatırım alanında İş Yatırım’dan yararlanmak isteyenler İş Yatırım açılış-kapanış saati hakkında internet üzerinde araştırma yapmaktadırlar. İş Yatırım’ın merkezi Londra’da olan ve sermayesinin tümüne sahip olduğu bir de aracı kurum iştiraki bulunmaktadır. İş Yatırım’ın Türkiye genelinde 7’si İstanbul olmak üzere, 3’ ü Ankara, 2’si İzmir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri ve Adana olmak üzere 18 şubesi ve bir de Diyarbakır’da irtibat bürosu vardır. İş yatırım çalışma saatleri hakkında detaylı araştırmamızın sonucunu aşağıda sizinle paylaşıyor olacağız.

İş Yatırım Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

İş Bankası’na bağlı olarak kurulan İş Yatırım çalışma saatleri hafta içi her gün Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sabah saat 08.00’de başlar. Saat 12.00’de öğle tatili molası veren şubeler, saat 13.00 itibariyle tekrar mesaiye başlar. Öğle yemeği molasının ardından saat 18.00’e kadar süren mesai, 18.00’de sona erer.

İş yatırım açılış-kapanış saati dışında günlük piyasa işlemleri ile ilgili bilgi alabilmek için web sitesini takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

İş Yatırım şubeleri hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. İş Yatırım’da işi olan vatandaşlar, hafta başı Pazartesi gününü beklemek zorundadırlar. Resmi tatil ve Dini Bayram tatilleri günlerinde İş Yatırım çalışma saatleriaynen hafta sonunda olduğu gibidir. İş Yatırım şubeleri, bu günlerde hizmet vermediklerinden bayram tatillerinden önce yatırımlarınızla alakalı bilgi alabilir ya da bayram ertesini beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait İş Yatırım İş İlanları! Başvuru Formu ve Personel Alımları! başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürlük

 

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu