Market İş İlanları

Koçtaş Engelli Personel İlanları! 2022 Başvuru Formu ve Çalışma Şartları

Koçtaş Engelli İş İlanları 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Koçtaş Engelli İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Koçtaş Engelli iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Koçtaş Engelli iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Koçtaş Engelli iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

koçtaş engelli iş ilanları
Koçtaş Engelli İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Koçtaş Engelli İş İlanları İş Başvuru Şartları

1995 yılında kurulan ve inşaat yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet vermekte olan Koçtaş, perakende satışlarına 24 Mayıs 1996’da İzmir’de açtığı ilk mağazası ile başlamıştır. Günümüzde Türkiye’de 19 farklı ilde toplam 41 mağazası ile uygun fiyat ve kolay ödeme imkanları olan bir perakendecilik hizmeti vermektedir.

Koçtaş, sürekli olarak eleman alımı yapmakta ve bu eleman alımlarında engelli personellere de yer vermektedir. Koçtaş iş ilanları, engelli personel kontenjanı bulundurmaktadır. Koçtaş engelli personel alımı sürekli olarak gerçekleştirilmektedir.

Koçtaş iş başvurusu yapmak isteyen engelli personel adayları, internette yayınlanmakta olan Koçtaş iş ilanlarına direkt olarak başvuru yapabilmektedir. Online olarak yayınlanmakta olan başvuru formunu insan kaynakları yetkililerine teslim etmeleri gerekmektedir. İnsan kaynakları yetkilileri, başvuru talebi olumlu bulunan adaylara geri dönüş yapmaktadır.

Koçtaş, engelli personellerine Özel Sağlık Sigortası, yemekhane, yakacak yardımı ve bayram yardımı gibi imkanlar sunmaktadır. Çalışma saatleri 08.00 – 22.00 arasında olup vardiyalı sistem kullanılmaktadır. Engelli personeller için part time ya da ful time çalışma imkanı da bulunmaktadır.

Koçtaş Ocak 2022 İş İlanları

2021 yılında olduğu gibi 2022 yılının başlarında da Koçtaş iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Ocak 2022 Koçtaş ilanlarına başvuru yapabilmek için sitemizde yer alan Koçtaş Başvuru Formunu kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Koçtaş İlanları içerisinde ilk dikkati çeken iş pozisyonu Şoför ilanlarıdır. Firmalar bu dönemde gerek sevkiyat gerekse kargo işlemleri için şoför alımlarına gitmektedir.

Bunun haricinde mağaza görevlisi, kasiyer, depo elemanı ve muhasebe pozisyonları içinde iş ilanları bulunmaktadır.

KoçTaş Kariyer.net İş İlanları

KoçTaş firmasıyla birlikte sektörde yerinizi almak ve personel alımı başvurusu yapmak istiyorsanız Kariyer.net adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde birçok iş ilanına erişebileceğiniz gibi KoçTaş iş ilanına da ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanıyla bünyesinde çalışmak istediğiniz KoçTaş hakkında bilgi edinebilir, çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve en önemlisi şirketin eleman alımı sırasında beklediği kriterleri de bu sayede öğrenirsiniz.

CV ve başvuru formlarını hazırlamanız halinde Kariyer.net adresine kayıt olup iş ilanları kısmından KoçTaş iş ilanında başvuru formunu doldurup CV’nizi bırakabilirsiniz. Eleman alımı aşaması sırasında KoçTaş tarafından kabul edilmeniz halinde şirket sizinle iletişime geçecektir. Beklemede kalmanız gerekmektedir.
Eğer aradığınız size en uygun işi KoçTaş şirketinde bulduysanız Kariyer.net adresinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusunu yerine getirebilmek için öncelikle Kariyer.net adresine üye olmalı ve ardından CV’niz yoksa bir adet CV oluşturmalısınız.

Bunun ardından Kariyer.net adresinde bulunan KoçTaş iş ilanından başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz tamamlanmış olur. Başvuru tamamlandıktan sonra süreçte Kariyer.net adresi tarafından bilgilendirilirsiniz. Eleman alımı için uygun görülürseniz şirket sizinle iletişime geçecektir.

Koçtaş Engelli Personel Alımı Açıklaması

Koçtaş, 4857/30 no’lu yasa gereği, tüm mağazaları için engelli personel alımı yapmaktadır. Koçtaş engelli personel alımı, hemen hemen tüm açık iş pozisyonları için geçerlidir. Adayların sahip oldukları engel o işi yapmaları konusunda sorun teşkil etmediği takdirde, engelli adaylar istedikleri pozisyonda çalışabilirler.

Koçtaş Engelli Personel İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMIMağazalarımızda  görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ' Engelli KASİYER' arıyor.İŞ TANIMIEn az lise mezunu,
 • Tercihen Kasiyerlik tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
Aday Kriterleri
Tecrübe
Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman
Hizmet
Çalışma Şekli
Dönemsel / Proje bazlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise mezunu
 • Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olması
 • Satış ve/veya kasa konusunda deneyimli
 • Yoğun iş temposunda çalışabilecek olması
 • Takım çalışmasına yatkın
 • İletişim yeteneği kuvvetli
 • Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan
 • ADAYLARIN SAĞLIK KURULU RAPORLARINDA YAZILI OLAN İŞGÜCÜ KAYBI YÜZDESİNİ VE ENGELLERİNİ AÇIK OLARAK ÖN YAZIDA BELİRTMELERİ GEREKMEKTEDİR.
 İŞ TANIMIKoçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş, 4857/30 no'lu yasa gereği İzmir Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere , satış alanında veya kasada görev alabilecek, vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek " Engelli Personel " aranmaktadır.
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman
Hizmet
Çalışma Şekli
Dönemsel / Proje bazlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İzmir
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olunması
 • En az lise mezunu
 • Yoğun iş temposunda çalışabilecek olması
 • Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan
 • Takım çalışmasına yatkın
 • İletişim yeteneği kuvvetli
 • İş disiplini yüksek ve sorumluluk sahibi
 • Adayların Sağlık Kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini ve engellerini açık olarak ön yazıda belirtmeleri gerekmektedir.
 İŞ TANIMIKoçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş, İstanbul Mağazalarında Kasa / Satış / Mal Kabul  Departmanlarımızda  görevlendirilmek üzere  "Engelli Personel" aranmaktadır.
Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda Hizmetleri, Mağazacılık (Ticaret), Hızlı Tüketim Malları, Perakende
Departman
Hizmet
Çalışma Şekli
Dönemsel / Proje bazlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
İstanbul
İş Başvurusu

Engelli Personel Alımlarında Aranılan Özellikler

koçtaş iş başvurusu şartları
Koçtaş İş Başvurusu ve Aranılan Özellikler

Koçtaş engelli personel alımı, belirlenmiş yasalar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Engelli adayların sağlık kurulu raporları işe alım sürecinde oldukça önemlidir. Adayların raporlarında yazılı olan iş gücü kaybı yüzdesi açıkça belirtilmelidir. Adayların sahip oldukları engeller açık bir şekilde ön yazıda belirtilmelidir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer KOÇTAŞ İş İlanları İçin Tıklayınız.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Boş Cv Örneği Doldur

KoçTaş iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Çalışan Yorumları

Staj yaptığım süre boyunca hiç sıkılmadan gittiğim yerdir. Disiplinli, üretken ve eğlenceli bir iş ortamı vardır. İş yeri kültürü son derece mükemmeldir. Sabırla ve büyük titizlikle çalışılan bir ortamı vardır.
İş arkadaşlarım çok samimi olduğu gibi aradaki mesafeyi koruyarak işindeki deneyimini gösteriyorlardı. Bende onlardan çok şey öğrendim. İşimin pek zor yanı yoktu aslında.
ileriye dönük bir firma olması neticesinde çalışma yönünden herkesin baş vurduğu çalışmak istediği bir firma idi.
çalışmak isteyen herkes çalışamaz çünkü ne kadar tecrübeli olsan 'da hemen iş başı yapın demezler incelemeleri devam eder ve onlara iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip olduğunu anladıkları zaman iş başına başlanır.
Çalışma arkadaşlarım uyumlu kişilerdi. İşimin en eğlenceli yanı tempolu çalıştığım zamanlarda vaktimin çabuk geçmesiydi. Zor yanı yorucu olmasıydı. Yönetim konusuna gelince ise son derece örgütlenmiş, bilinçli ve disiplinli bir yönetim tarzı vardı.

Personel Alımı Yapılan Koçtaş Şubeleri

Koçtaş Adana – M1 AVM
M1 Merkez Adana AVM Yeni mahalle Öğretmenler Bulvarı 15-84 A Blok no:1 Seyhan – Adana
Koçtaş Adana Çukurova Fix
Yurt mahallesi Barış Manço BulvarI No:49 Çukurova/Adana
Koçtaş Adana Yüreğir Fix
Serinevler Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı NO: 109/2 Yüreğir / Adana
Koçtaş Adana Kozan Fix
Turgut Özal Bulvarı 150A Kozan/Adana
Koçtaş Afyon Triovista Fix
Cumhuriyet Mahallesi Bahçeşehir Caddesi No: 2 Erkmen/ Afyonkarahisar

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu