Koçtaş Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri 2021

Koçtaş çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Koçtaş Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Koçtaş açılış-kapanış saati, mesai süreleri, çalışma saatleri, sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, hafta sonu açık mı, bayramlarda açık mı gibi sorular vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında gelmektedir.

koçtaş çalışma saatleri

1955 yılında Koç grubu tarafından kurulan Koçtaş, alanında en büyük mağazalardan biridir. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan Koçtaş mağazalarından alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Koçtaş çalıma saatleri konusunda araştırma yapmaktadırlar. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Koçtaş mesai saatlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Koçtaş Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Dekoratif ürünlerden, mobilyaya, ev tekstilinden, mutfak ve banyo dekorasyonuna kadar on binlerce ürünün satıldığı Koçtaş açılış kapanış saati şubelere göre farklılıklar göstermektedir. Bazı alışveriş merkezleri içinde bulunan mağazaları alışveriş merkezi açılış-kapanış saati ile paralel olarak sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00 arasındadır.

 Bazı mağazaları sabah saat 08.00’de mesaiye başlar ve kapanış saati olan akşam saat 20.00’ye kadar hizmet verirken bazı mağazaları ise sabah saat 09.00’da açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. Koçtaş çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu her gün aynı saatler arasındadır. Mağazalarda öğle tatili molası verilmemektedir.

Koçtaş Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Koçtaş mağazaları hafta içi olduğu gibi hafta sonu tatili olan Cumartesi ve Pazar günleri de aynı saatler arasında hizmet vermektedir. Koçtaş mağazaları, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatillerinde ve resmi tatil olan 1 Ocak, 29 Ekim, 19 Mayıs, 23 Nisan, 15 Temmuz, 1 Mayıs ve 30 Ağustos tatillerinde kesintisiz olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Ancak, dini bayram tatilleri birinci günlerinde mağazalar bulundukları lokasyona göre öğlen saat 13.00 ya da 14.00’de açılmaktadır. Bayramın diğer günleri standart mesai saatlerinde hizmet vermektedir. 

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Koçtaş İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2021 ve Koçtaş Satış Danışmanı İş İlanları! İş Başvuru Formu ve İlan Detayları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş. Hakkında

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri

1955 yılından itibaren büyük inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancısı olarak hizmet veren Koçtaş Ticaret A.Ş., perakende satışlarına 24 Mayıs 1996 tarihinde İzmir-Bornova’da açtığı ilk mağazasıyla başladı. Temmuz 1998’de Antalya Topçular ve Aralık 1998’de İzmir Balçova’da açtığı mağazalarla perakende sektöründe faaliyet göstermeye devam etti.

Koçtaş, sektöründe lider olmak, dünyadaki yenilikleri know-how transferiyle elde etmek ve böylelikle uluslararası bir satınalma gücü yaratarak rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için, 2000 yılında ev geliştirme sektörünün dünya çapındaki en büyük üç şirketinden biri olan, Kingfisher grubuna bağlı B&Q firması ile ortaklık anlaşması imzaladı. Şubat 2000’de başlayan ortaklıkla; şirketin %50 hissesi Koç Grubu’na, %50 hissesi de B&Q’nun bağlı olduğu Kingfisher Grubu’na verilirken ve şirketin resmi adı da Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş. oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.