Osmanlı Kahvecisi Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Osmanlı Kahvecisi çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

Osmanlı Kahvecisi Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

2009 yılında kurulan firma ilk olarak hizmetlerini 2011 yılında vermeye başlamıştır. Kahvecilik sektörüne yeni bir nefes getiren firma, müşterilerine sunduğu kahveleri kendi kavuruyor. 2013 yılında ise franchise hizmet vermeye başlayan firma günümüzde 73 şubeye ulaşmıştır. Türkiye’nin en büyük kahve zincirleri arasında bulunmaktadır.

osmanlı kahvecisi çalışma şartları

Osmanlı Kahvecisi Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Osmanlı Kahvecisi Personel Ücretleri

Elbette personel ücretleri de bu değişikliğe göre farklılaşacaktır. Kurum içerisinde ne kadar yükselirseniz, çalışan maaşları da o kadar artacaktır. Yani maaşını kendiniz belirleyeceksiniz. Personellerin hepsine sigorta yapılmaktadır. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. Firma aynı zamanda çalışanlara sosyal haklar konusunda eşit davranmaktadır.

Ayrıntılı bilgiye görüşme sırasında ulaşabilirsiniz. Haftalık izin 1 gündür. Mesai saatleri ise genellikle vardiyalı sistemdir. Bu şekilde çalışanların iş yükü hafifletilmektedir. Osmanlı Kahvecisi sadece müşteri memnuniyetine değil, çalışanların memnuniyetine de önem vermektedir.

Osmanlı Kahvecisi İş Koşulları

Osmanlı Kahvecisi çalışma şartları göreceli bir şekilde çoğu kişiye kolay gelmektedir. Ancak Osmanlı Kahvecisi çalışma koşulları size zor gelecekse, maaşın bu zorluğu telafi edebileceğini belirtmek istiyoruz. Firmanın çalışanlarından sürekli olarak güler yüz beklediğinin altını çizebiliriz.

Çalışma şartları genel olarak iş tanımına göre değişiyor. Çünkü pozisyonlar ve çalışma koşulları farklılık gösterebiliyor. İş koşulları size uygun geldiği sürece Osmanlı Kahvecisi firmasında çalışabilirsiniz. Esnek çalışma koşullarında temizlikten kasaya kadar her sana uyum sağlamalısınız.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Osmanlı Kahvecisi İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve Çalışma Şartları! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply