Çalışma Saatleri

Komagene Çalışma Şartları ve 2022 Açılış – Kapanış Saatleri

KOMAGENE çalışma saatleri ve KOMAGENE şubelerindeki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden şube açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KOMAGENE Çalışma Saatleri ve Firma Hakkında

Son yıllarda ülkemizde favori meslek gruplarından biri olan çiğ köfte işi, fast food alanında yeni bir lezzet olarak hayatımıza girmiş durumdadır. Metropollerde hareketli caddelerin hemen her köşesinde bir çiğ köfteci dükkânı görmek mümkün hale geldi. Çiğ köftenin insanlar tarafından sevilmesi ve çok tüketilmesi sonrasında özellikle bazı markalar kurumsallaşma yoluna gitmişlerdir. Bu markalardan biri olan Komagene, marka ismini Kommagene Uygarlığından almıştır.

komagene iş ilanları

2004 yılında İstanbul’da ilk şubesini açan firma, çiğ köftecilik alanında markalaşmış ve sektörün lideri konumuna gelmiştir. Dolayısı ile Komagene çalışma saatleri de çiğ köfte düşkünleri tarafından merak konusu olmuştur.  Yörpaş Yöresel Yiyecekler A.Ş’nin bir iştiraki olarak hizmet veren Komagene, çiğ köftenin yanı sıra farklı ürünler ile de hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok şubesi olan Komagene’nin 6900 metrekare kapalı üretim tesisi bulunmaktadır. Komagene açılış-kapanış saati hakkında tüm bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Popüler İş İlanları
A101 İş İlanları 2022
Ülker İş İlanları 2022
Bim Market İş Başvurusu 2022
Şok Market İş İlanları 2022
CarrefourSA İş Başvurusu

KOMAGENE Mesai Saatleri! Komagene Kaçta Açılıyor

Kahvaltı haricinde günün her öğününde tüketilen çiğ köfte genellikle akşam ve gece saatlerinde tüketilmektedir. Bu nedenle Komagene çalışma saatleri de gece geç saatlere kadar sürmektedir. Komagene açılış-kapanış saati sabah 09.30 ile akşam 00.30 saatleri arasındadır. Özel bir şirket olmasından dolayı Komagene çiğ köfte dükkânları öğle tatili yapmamaktadır.

KOMAGENE Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Sektörün öncüsü konumunda olan Komagene çiğ köfte dükkânları genellikle bayilik üzerine çalışan özel firmalar olduğu için hafta sonu tatili yapmamaktadırlar. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri Komagene çiğ köfte dükkânları açık olup, çalışma saatlerinde de herhangi bir değişiklik yoktur. Resmi ve dini bayramlarda da açık olan Komagene şubeleri, özellikle dini bayram tatili olan günlerde çalışma saatlerinde küçük değişikliklere gitmektedirler. Bazı alışveriş merkezlerinde olan Komagene şubeleri, alışveriş merkezinin çalışma saatleri dahilinde hizmet vermektedir.

Komagene çalışma saatleriyle ilgili yazımızın sonuna gelirken, Komagene çiğ köfteyle ilgili ilginizi çekebilecek Komagene İş ilanları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Genel Müdürlük

YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK

 

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu