KOMAGENE İş İlanları ve 2021 Eleman Alımı Yapılan Şubeler

komagene iş ilanları
Komagene İş İlanları ve İş Başvurusu

Komagene iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Komagene insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Komagene iş başvurusu formu sayfamızda!

komagene iş ilanları
Komagene İş İlanları ve İş Başvurusu

Facebook  Twitter  Komagene İnsan Kaynakları  www.komagene.com.tr  BAŞVUR

Komagene İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Komagene çiğ köfte markası, ismini günümüzden 4 bin yıl önce Adıyaman bölgesinde var olan Kommagene Uygarlığı’ndan almaktadır. Çiğ köftenin doğuşu ile ilgili hikayelerin hepsi Hz. İbrahim döneminde yaşanmıştır. Hz İbrahim, yine aynı bölgede günümüzde Peygamberler Şehri olarak adlandırılan Urfa yöresinde ateşe atılmıştır. Hz. İbrahim’in yakılması için Kommagene bölgesindeki bütün odunların toplandığı ve bir kadının yemek yapmak için odun bulamadığı rivayeti vardır. Odun bulamadığı için eti pişiremeyen kadın, ceylanın but kısmının etini ayırmış ve taşla ezerek kıyma kıvamına getirmiştir. Kıyma kıvamına gelen eti bulgur, bibr ve tuzla karıştırarak il çiğköfteyi yapmıştır. Tarihi mirasları korumak adına, Komagene ismi çiğ köfte markasına verilmiştir.

Komagene İş Başvurusu Hakkında

Komagene bünyesinde çalışmak için Komagene iş başvurusu yapabilirsiniz. Komagene iş ilanları genellikle paket servis elemanı ilanı yani motorlu kurye ilanı içermektedir.

Komagene iş başvurusu yapmak için, markanın kendi sitesinin insan kaynakları bölümünden CV’nizi sisteme yüklemeniz yeterli olacaktır. İnsan kaynakları ekibi başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Size uygun bir pozisyon bulunduğu zaman size geri dönüş yapacaklardır.

Yüz yüze başvuru yapmak isterseniz, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan 1000’den fazla şubeden birine giderek Komagene iş başvurusu formu talep edebilir ve CV’nizi bırakabilirsiniz. Böylece Komagene iş başvurusu süreciniz başlar.

Başvurunuz yetkililer tarafından incelenir. Olumlu bulunduğu takdirde işe alım sürecine başlanır. Komagene maaşları, profesyonel ekipler tarafından çalışılacak pozisyona göre belirlenmektedir.

Komagene İş Başvurusunda Aranan Özellikler

Komagene bünyesinde çalışacak adaylarda genellikle;

 • Güler yüzlü
 • Markayı temsil edebilen
 • Sorumluluk sahibi
 • Müşteri odaklı çalışan
 • Esnek çalışma saatlerine uyabilen

gibi özellikler aranmaktadır. Motorlu kurye ilanları için başvuran adaylarda A2 sınıfı ehliyet şartı bulunmaktadır.

Komagene Kariyer.net İş İlanları

Kariyer.net internet sitesi sayesinde, başvuruda bulunacağınız Komagene’nin eleman alımı sırasında beklediği kriterleri ve firmanın bilgilerine ulaşabilirsiniz. Personel alımı gerçekleşmesi için öncelikle Kariyer.net adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurunuzun ardından Kariyer.net tarafından süreç bilgilendirilmesi tarafınıza yapılır. Profilinizin incelemede olduğu vb. bilgilere erişirsiniz. Eleman alımı sırasında seçilip seçilmediğiniz ise şirket tarafından tarafınıza bildirilecektir.

Siz de aradığınız işi Kariyer.net te bulabilirsiniz. Bunun için siteye giriş yapıp istediğiniz özellikleri filtrelemeniz. Ardından önünüze çıkan onlarca ilana işe başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizinle gerektiği durumda bağlantılar kurulacaktır. Bu bağlantıların sorunsuz bir biçimde kurulabilmesi için lütfen başvuru formunda ve CV’nizde gerekli iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz biçimde veriniz.

Komagene İş İlanları Hakkında

Komagene iş ilanları hakkında araştırma yaptığınızda full time ve part time iş ilanları ile karşılaşırsınız. Komagene iş ilanlarına, internetteki çeşitli kariyer portallarından ulaşabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun pozisyona siz karar verirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden yapacağınız başvurular, genel başvuru niteliğindedir. Yetkililer tarafından size en uygun pozisyona karar verilir.

Komagene İş Başvurusu İçin Boş Cv Doldur

Yazımızı buraya kadar takip ettiyseniz eğer, Komagene ilanlarına iş başvurusu yapma konusunda kararlı olduğunuzu varsayabiliriz. Fakat Komagene insan kaynakları ile yüz yüze görüşecekseniz eğer, kendinizi iyi ifade eden bir cv hazırlamanız gerekmektedir.

Komagene insan kaynakları ile yapacağınız görüşme sırasında başvuru formunun yanında Cv teslim etmeniz, iyi bir intiba bırakacağını söyleyebiliriz. Bu aşamada tabi ki boş cv örneği temin etmeniz gerekmektedir.

Boş cv örneği arayışında iseniz, sitemizde yer alan Boş Cv Örnekleri sayfamızda yer alan Özgeçmiş örneklerini bilgisayarınıza indirerek doldurabilir, belki de Komagene bünyesinde çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Komagene Franchise İmkanı

Franchising, yatırımcıların Komagene markası altında yeni şubeler açarak sektöre katılmalarını sağlamak için uygulanan bir yöntemdir. Komagene çiğ köfte markası, genellikle bireysel çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sebeple, Franchise imkanı Komagene iş imkanları arasında yer alan ve en çok talep gören uygulamadır.  Siz de kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız ve düşük yatırım bütçesine sahipseniz Komagene franchise uygulamasını düşünebilirsiniz.

Franchise almanın avantajları nelerdir?

 • Kendi işinizin patronu olabilirsiniz.
 • Düşük bütçeyle yatırım yapabilirsiniz. Yatırım maaliyetlerimiz lüks konsept için 15.000 TL + KDV, delüks konsept için 25.000 TL + KDV’dir.
 • “Bu işi bilmiyorum” endişesi taşımanıza gerek kalmaz
 • Müşteri odaklı çalışabilirsiniz.
 • Tüm ihtiyaçlarınız şubenizin kapısına gelir.
 • Tedarik zinciri ve lojistik destek alabilirsiniz.
 • Reklam, pazarlama ve kampanya çalışmalarında ulusal destek alabilirsiniz.
 • Üretim ve Ar-Ge’yi geliştirirsiniz.

Eğer siz de franchise alarak Komagene markası ile bir şube açmak istiyorsanız, markanın resmi internet sitesinde bulunan franchise başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Franchise başvuru formu kişisel bilgilerini ve bulunduğunuz il / ilçe bilgilerini talep eden bir formdur. Başvurunuz onaylandığı takdirde Komagene şubeniz, marka tarafından hazırlanarak anahtar teslim olarak tamamlanmaktadır. Bütün ürünler Komagene merkezi tarafından sağlanarak haftada 2 ya da 3 kez teslimatta bulunulur.

Komagene ailesine katılmak için Komagene iş ilanlarına ya da franchise uygulamasına başvurabilirsiniz.

Genel Müdürlük

YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK

Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe /İstanbul

Telefon0216 367 97 00  Faks: 0216 417 38 80

Mail[email protected] 

ALO KOMAGENE 0850 377 0850

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.