Köfteci Ramiz Garson İş İlanları! Köfteci Ramiz Maaşları ve Başvuru Formu

Köfteci Ramiz Garson İş İlanları
Köfteci Ramiz Garson İş İlanları ve İş Başvurusu

Köfteci Ramiz Garson iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Köfteci Ramiz insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Köfteci Ramiz 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Köfteci Ramiz Garson İş İlanları

Garsonluk alanında iş başvurusu yapmayı düşünenler bu yazımızda Köfteci Ramiz hakkında bilgileri bulabilir. Garson iş ilanları ile çeşitli sitelerde eleman arayan Köfteci Ramiz firmasının şubeleri yılın her dönemi iş ilanlarını güncellemek dedir.

Köfteci Ramiz Garson İş İlanları

Köfteci Ramiz Garson İş İlanları – Köfteci Ramiz İş Başvurusu

Köfteci Ramiz 1928 senesinde küçük bir dükkanda açılmış olup dükkanın sahibi olan Ramiz Taşkınlar’ın oğulları tarafından bir marka haline getirilmiştir.

2000’li yıllardan itibaren franchise sistemiyle Türkiye’nin çeşitli yerlerinde farklı şubeleri açılan marka çalışanlarının memnuniyetinin müşteri memnuniyeti için çok önemli olduğuna vurgu yapan personellerine rahat bir ortam sunmak için çabalayan bir markadır.

Köfteci Ramiz İşe Başvuru Aşamaları

Merkezi Manisa’da Akhisar ilçesi olan markanın Türkiye’de çok farklı şehirlerde şubeleri vardır. Personel alımı için farklı kariyer portallarını kullanan şubelerde çalışmak için bu ilanlara başvurmanız gerekmektedir.

Köfteci Ramiz İş Başvurusu şartları

Köfteci Ramiz İş Başvurusu Şartları – Köfteci Ramiz Maaşları

Köfteci Ramiz’de garson olarak çalışmak isteyen üniversite öğrencileri part time garson ilanlarına da başvurabilmektedir. Garson alımı için başvuru şartları arasında şunları sayabiliriz:

-En azından lise mezuniyeti,

-Düzgün diksiyonlu ve prezantabl olunması,

-Ekip çalışmasında uyumlu olunması,

-Dış görünümünde titiz olunması,

-İletişimi kuvvetli olmasıi,

-Vardiyayla çalışma imkanı olması,

Başvurularda öncelikli olarak değerlendirilme sebebidir.

Köfteci Ramiz şubelerinde çalışabilmek için ayrıca eğitim programı uygulamaktadır. Bazı garson alımları için Akhisar’da merkez ofiste 2-3 haftalık bir eğitime alınan personelin konaklaması ve gıda giderleri de şirket tarafından karşılanır.

Köfteci Ramiz’de garson olarak çalışabilmek için genellikle deneyim de aranmamaktadır. Elemanlarını kendisi yetiştiren firma şubelere yakın bölgelerde oturanlar arasından esnek çalışmaya uyum gösterebilecek olan adayları  tercih etmektedir.

Köfteci Ramiz’de Çalışma Koşulları Neler?

Çalışma saatleri esnek olan şubelerinde garsonlar çoğunlukla vardiyalı olarak çalışmaktadır. Personel maaşları garsonlar için asgari ücret ya da deneyime göre daha üzerinde olabilen firmada tip (bahşiş) sistemi de uygulanmaktadır.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer Köfteci Ramiz İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply