Protel Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Protel çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Protel Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

1989 yılında Berlin duvarının yıkılması ve dünyanın küreselleşmeye başlaması ile kurulan Protel, konuk ağırlama sektöründe, dünya teknoloji devlerinin ürettiği teknolojileri yurtiçinde kullanarak sektörün hizmetine sunmak üzere yola çıkmıştır.

Protel Çalışma saatleri
Protel Çalışma Saatleri – Protel Mesai Saatleri

Protel’in kurulduğu yıllarda konuk ağırlama sektöründe henüz internetten yararlanılmıyordu. Konuk ağırlama sektöründe, adisyon fişleri ve tükenmez kalemlerinin baskın olduğu bir dönemdi. Çıktığı yolda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Protel, çok kısa bir sürede Türkiye’de konuk ağırlama sektöründe vazgeçilmez markalardan biri olmuştur.

Protel, günümüzde kendi yazılımlarını üretebilen ve dünyaya açılmak üzere yola çıkmış olan bir firmadır. Durum böyle olunca da Protel açılış-kapanış saati merak edilen konulardan biri olmaktadır. Protel, yıllar içinde edindiği kendi bilgi ve deneyimi ile konuk ağırlama sektöründe dünya liderleriyle işbirliği içinde olmanın yanı sıra yıllar içinde edindiği deneyimle kendi ürettiği çözümleri de sektörün hizmetine sunmaktadır.

Protel Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Türkiye’de3 konuk ağırlama sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Protel çalışma saatleri sabah saat 08.00’de başlamaktadır. Saat 12.00’de öğle tatili için mesaiye ara verilir. Bir saatlik öğle tatili arasından sonra saat 13.00 itibariyle mesaiye tekrar başlanır. Akşam saat 18.00’de mesai sona erer.

Protel Çalışma Saatleri
Protel Çalışma Saatleri – Protel Öğle Arası

Protel çalışma saatleri dışında 7/24 destek veren destek ekibiyle, uzaktan erişim, telefonla destek veya yerinde destek hizmeti ile de kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Protel Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Protel açılış-kapanış saati hafta sonları değişmektedir. Cumartesi günleri saat 08.00 ile öğlen saat 13.00 arası hizmetlerine devam etmektedir. Pazar günü hizmet vermeyen Protel, resmi tatil günleri ile Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı tatillerinde hizmet vermemektedir. Ancak tatil günlerinde de 7/24 hizmet veren Protel destek ekibi ile kullanıcıların her türlü sorunlarını çözüme kavuşturmayı hedeflemektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Protel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply