Belediye İş İlanları

Çankırı Orta Belediyesi Personel Alımı 2024 ve Sözleşmeli Memur İşçi İlanı

Orta Belediyesi personel alımlarına 2024 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye İnsan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Çankırı Orta Belediyesi personel alımı 2024 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Çankırı Orta Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çankırı Orta Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Çankırı Orta Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Çankırı Orta Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Belediye Personel Alimi
Çankırı Orta Belediye Personel Alimi ve İş Başvurusu

Çankırı Orta Belediyesi personel alımı ve 2024 ilanları içerisinde de Türkiye’de bulunan birçok farklı belediyenin yararlandığı bir sistemden yararlanılır. Buna göre hem şehir hem de ilçe belediyeleri içerisinde bulunan personel açıklarını doldurmak için yılın belirli zamanlarında işe alımlar yürütüleceğini bilmelisiniz.

Bu işe alımların belirli meslek alanları döneme uygun olarak değişebilir. Bununla birlikte devlet bünyesinde çalışmak için başvuran kişilerin sayısı oldukça fazladır.

Calisma Sartlari
Çalışma Çartları

Adayların oldukça dikkatini çeken bu işe alımlar için devletin size sağladığı haklar arasında öncelikle sabit çalışma saatleri ve aynı şekilde devamlı ve düzenli maaşlar bulunacaktır. Bunların dışında ise özel sektörde sunulamayabilecek haklar vardır. Bu haklar ise şu şekildedir;

 • AGİ Hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • Kıdemli tazminat hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Sağlık hakları
 • Sigortalı olarak çalışma hakkı

Çankırı Orta Belediyesi Personel Alımı

Çankırı Orta Belediyesi personel alımları açılmıştır ve devamı süresince özellikle yetkinlik istenen meslek gruplar için ilgili alanlardan alınmış diploma veya gerekli kurslara katılarak elde edilmiş sertifika veya belgeler isteneceğini bilmeniz gerekir. Aynı şekilde sözlü mülakatlar da -talep edilebilir.

Bilmeniz gereken önemli olaylardan biri de zabıta ve bekçi gibi iş alanları için açılan boşlukların bu alanlar için özel olarak hazırlanmış sınavlara girerek geçerli not alan kişiler arasından seçilerek işe alım sağlanmaktadır. Bunun yanında KPSS sınavından da önemli bir araçtır. KPSS sınavı 2 yılda bir düzenlenmektedir ve 18 yaşını geçen her Türk vatandaşı başvuru sağlayarak sınava katılım sağlayabilir.

Bunların yanında ise niteliksiz eleman alımları için istenen şartlar oldukça basit görülürler. Bu şartlar ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, sabıka kaydının bulunmaması, en az ilkokul mezunu olma yani okur yazar konumunda olma ve kamu haklarından herhangi bir şekilde mahrum bırakılmamak şeklinde sıralanabilir.

Çankırı Orta Belediyesi İş İlanları

Çankırı Orta Belediyesi iş ilanları için açılan her alan kadroludur ve buna hitaben de belirlenen her türlü meslek alanı için belirli sayıda eleman alımı yapılacağını bilmeniz gerekir. Çankırı Orta Belediyesi 2024 yılı işe alımları için açılan alanlar şöyle listelenmektedir;

 • Zabıta
 • Bekçi
 • Büro Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Memur
 • İşçi

Bu alanlar içerisinden size uygun olduğunu düşündüğünüz alanlara veya aynı şekilde deneyiminiz bulunan alanlara başvuru yapmanız mümkün kılınmıştır.

Çankırı Orta Belediyesi İşçi Alımı

Çankırı Orta Belediyesi işçi alımı için farklı yöntemler sunuyor. İnternet üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, direkt olarak belediye binasını ziyaret ederek de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu doğru ve eksiksiz doldurduğunuzdan emin olmalı ve kimliğinizi ve yetkinliğinizi gösteren evraklarla birlikte başvurunuzu yapmalısınız.

Bu yazıda, Çankırı Orta Belediyesi personel alımıyla ilgili bilgilere yer verilmiştir. İş ilanlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlanmıştır. Ayrıca, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Orta Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Orta Belediyesi Hangi Partiden?
Milliyetçi Hareket Partisi – MHP
Orta Belediyesi Başkanı Kim?
Orta Belediyesi Web Sayfası
https://www.basmakci.bel.tr
Orta Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Orta Belediyesi Haberler
Başmakçı Haberler
Orta Belediyesi İletişim
 • Telefon : 90 (272) 411 20 47
 • Faks       :  90 (272) 411 20 03
 • Adres Bilgimiz :Orta Belediyesi Başkanlığı PK:03450 Başmakçı / AFYON

Çankırı İlçe Belediyeleri
Atkaracalar Belediyesi
Bayramören Belediyesi
Çerkeş Belediyesi
Eldivan Belediyesi
Ilgaz Belediyesi
Kızılırmak Belediyesi
Korgun Belediyesi
Kurşunlu Belediyesi
Orta Belediyesi
Şabanözü Belediyesi
Yapraklı Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu