Popeyes Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Popeyes çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

Popoyes Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

Türkiye’nin en büyük hazır gıda markalarının başında gelen Popeyes, gençlere ve kariyer yapmak isteyen herkese fırsat sunuyor. TAB GIDA markası adı altında hizmet veren firma, he geçen gün eleman alımı yapmaya devam ediyor. Yiyecek sektörünün dev markası haline gelen firma, iş başvurularını genellikle çağrı merkezi üzerinden almaktadır.

popeyes çalışma şartları

Popeyes Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Popeyes Çalışma Şartları

Popeyes çalışma şartları çoğu kişiye uygun gelmektedir. Popeyes çalışma koşulları öğrencilere ve kariyer yapmak isteyen herkese hitap etmektedir. Popeyes çalışma şartları genel olarak motorlu dağıtım personeli ve kasa sorumlusu olmak isteyen kişileri kapsamaktadır. Bunun sebebi, firmanın bu alanlardan alım yapmasıdır.

Popeyes çalışma koşulları konusunda ayrıntıları kabul eden çalışanlar ilk olarak 15 günlük eğitimlerden geçmektedir. 15 günlük eğitim içerisinde çeşitli satış konuları ve müşteri ilişkileri ele alınmaktadır. Siparişlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde başarılı olarak aktarılması için genel olarak çağrı merkezi alımı da yapılmaktadır.

Popeyes Maaşları

Personel ücretleri konusunda başlangıç rakamı asgari ücrettir. Firmada 3 ayı doldurduktan sonra bir sınava girersiniz. Başarılı olursanız çalışan maaşları yüzde 5 zamlanmaktadır. 1 yıl sonra girdiğiniz sınavdan başarılı olursanız maaşınız yüzde 80 oranında artacaktır. Mesai saatleri de buna göre değişkenlik göstermektedir. Firma yapılan fazla mesai konusunda personellerine hak ettiklerini vermektedir. İş koşulları ve maaş konusu size uygun geldiyse Popeyes firmasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Popeyes İş İlanları! Popeyes İş Başvuruları Başladı! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply