Fintek Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri 2021

Fintek çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Fintek Çalışma Saatleri ve Firma Detayları

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 10:00
Öğle Arası –
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar -14:00 – 22:00

Fintek Finansal Teknoloji hizmetleri A.Ş, Ziraat Bankası ve Halk Bankası’na bilgi teknolojileri hizmeti sunmak için 2001 yılında kurulmuş ve 2014 yılında da Ziraat Teknoloji A.Ş olarak ünvanı tescil edilmiştir.

fintek çalışma saatleri

Sermayesinin tamamı Ziraat Bankası’na aittir. Fintek çalışma saatleri araştırılan konulardan biridir. 800’e yakın çalışanı ile finans sektörüne hizmet sunan Fintek sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, hafta sonları çalışıyor mu, resmi tatillerde açık mı kapalı mı gibi soruları araştırdık ve Fintek açılış-kapanış saati ile ilgili detayları ve kafanızdaki tüm soruların cevaplarını yazımızın devamında bulacaksınız.

Fintek Mesai Saatleri! Açılış – Kapanış Saatleri

Türkiye’nin en büyük bilgi teknolojileri şirketlerinden biri olan Fintek, geliştirdiği bankacılık çözümleri ile ilklere imza atmaktadır. Müşterilerine sadece bilgi teknolojileri hizmeti vermekle kalmayıp aynı zamanda ürün geliştirme hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede kurumların rekabet güçlerinin armasına katkıda bulunmaktadır.

Fintek açılış-kapanış saati sabah saat 08.00 ile akşam saat 18.00 arsındadır. Hafta içi 5 gün boyunca standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Gün içerisinde öğlen 12.00 itibariyle öğle tatili molası veren Fintek, bir saatlik yemek molasının ardından saat 13.00 itibariyle mesaisine devam etmektedir.

Fintek Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Fintek çalışma saatleri hafta sonları ve bayramlarda farklılıklar göstermektedir. Hafta sonu Cumartesi günleri sabah saat 08.00 ile öğlen saat 13.00 arası yarım gün olarak hizmet vermektedir. Pazar günleri ise hafta sonu tatili nedeniyle hizmet vermemektedir.

Bayram arifelerinde saat 08.00 ile 13.00 saatleri arasında yarım gün olarak hizmet veren Fintek, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram tatili günlerinde ve 1 Mayıs, 1 Ocak, 30 Ağustos, 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Fintek İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2021  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.