Nestle İş İlanları ve 2021 Nestle İş Başvurusu Formu

Nestle iş ilanları yayınlandı! Nestle İş Başvurusu Formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Nestle insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve 2021 Nestle İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Nestle iş ilanları
Nestle İş İlanları ve Personel Alımları

                            Facebook     Twitter     Nestle İnsan Kaynakları    www.nestle.com.tr    BAŞVUR 

Nestle İş İlanları ve İş Başvurusu

Nestle, 1927’de Türkiye’deki ilk çikolata fabrikası olarak kurulmuş ve üretime başlamıştır. Günümüzde 12 farklı kategoride 800’ün üzerinde ürünü ve 50’ye yakın markası ile faaliyet göstermektedir. Bünyesinde bulunan 3800 kişiye doğrudan istihdam sağlarken 7 binin üzerinde kişiye de dolaylı olarak istihdam sağlamaktadır.

Nestle, yapacağı personel alımını internet üzerinden yayınladığı iş ilanları ile duyurmaktadır. Nestle iş ilanları, şirket bünyesinde çalışmak isteyen tüm adayların başvurusuna açıktır.

Nestle Kariyer.net İş İlanları

Aradığınız iş Kariyer.net adresinde sizleri bekliyor. Yüzlerce iş veren ve iş arayan kişinin buluştuğu site Kariyer.net . Aradığınız iş için gerekli filtrelemeleri yapabilir ve size en uygun olanı gözünüz kapalı biçimde bulabilirsiniz.

Bu noktada aradığınız işi Kariyer.net adresinde Nestle şirketinin ilanında bulduysanız yapmanız gerekenler çok basit. Hemen Kariyer.net adresine üye olmalı ve Nestle iş başvuru sayfasına gitmelisiniz bu sayfada gerekli olan kriterleri sağlıyorsanız, eleman alımı için gerekli olan basamakları yerine getirebilirsiniz.

Nestle iş başvurusu için Cv’nizi ve başvuru formunuzu doldurun. Ardından başvurunuzu tamamlayın ve süreç hakkında bilgilendirilmeyi bekleyin. Süreç hakkında Kariyer.net tarafından bilgilendirileceksiniz. İş için uygun iseniz firma tarafından sizinle iletişime geçilir.

Nestle İşe Alım Süreci Hakkında

Nestle işe alım süreci, açık iş pozisyonlarının iş ilanları aracılığı ile duyurulmasıyla başlamaktadır. Şirket içinden ve şirket dışından yapılan iş başvurusu talepleri eş zamanlı olarak değerlendirilmektedir.

Şirket bünyesine yapılan tüm iş başvuruları insan kaynakları yetkililerine iletilmektedir. Başvurular arasından seçilen adayların ilk görüşmeleri insan kaynakları ile gerçekleştirilip bölüm yöneticisine aktarılmaktadır.

Açık iş pozisyonlarının tümünde çeşitli değerlendirme merkezi uygulamaları yürütülmektedir. Değerlendirme merkezi uygulamaları; sunum, vaka çalışması gibi faaliyetler içermektedir. Değerlendirme merkezi aşamasını başarı ile tamamlayan adaylar, bir sonraki ve son aşama olan Genel Müdür / Direktör ve İnsan Kaynakları İş Ortağı ile yapacağı mülakata davet edilmektedir.

Nestle iş ilanları
Nestle Fabrikası – Nestle İş İlanları

Yapılan mülakat sonrasında, adaylara İngilizce testi, kişilik envanteri, sayısal – sözel yetenek testi gibi uygulamalara tabi tutulmaktadır. Tüm uygulamalardan sonra olumlu bulunan adaylardan referans bildirmeleri talep edilmektedir. Referans kontrollerinden sonra iş teklifi aşamasına geçilmektedir. Teklifi kabul eden adayların çalışılacak pozisyona göre uygulanmakta olan Özgeçmiş Doğrulaması ve Sürüş Testinden sonra işe giriş işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nestle bünyesine iş başvurusu yapan adaylar, iki hafta içerisinde geri dönüş alabilmektedir.

Nestle, öğrenciler için staj imkanı yaratmaktadır. Stajyer alım süreci, hem merkez ofis hem de Karacabey Fabrikası için yıl boyunca açık olan staj ilanları üzerinden yürütülmektedir. Stajyer alımı için belli bir zaman aralığı bulunmamaktadır. İş birimlerinde doğan ihtiyaca göre alım zamanları belirlenmektedir. Staj başvurusu yapan adaylar arasından, firma kriterlerine uygun olan adaylar grup vaka çalışmalarına davet edilmektedir. Bu süreci olumlu olarak tamamlayan adaylar ilgili İş Birimi ile görüşerek sayısal – sözel testlerden geçmektedir.

Tüm testleri başarı ile geçen adaylar Nestle ailesine davet edilmektedir. Staj süreci 10 aylık bir süreyi kapsamaktadır. Stajyer olarak çalışan öğrenciler, bu süre zarfında haftanın 5 günü çalışmaktadır. Staj süresinin sonunda, stajyerlerin performansı değerlendirilerek şirket bünyesindeki açık iş pozisyonlarına yerleştirilebilmektedir.

Nestle İş İlanları Hakkında

Nestle; finans, hukuk, insan kaynakları, operasyon, pazarlama, satış, üretim ve AR-GE departmanlarına sahiptir. Eleman alımı, tüm departmanlar için geçerli olup iş ilanlarında farklı iş pozisyonlarını görmek mümkündür. Nestle iş ilanları, full time ya da part time iş ilanları içermektedir. Bu sayede çalışanlar, kendi programlarını hazırlayabilmektedir. Engelli personel alımı da yapan Nestle, yayınladığı iş ilanlarını herkesin başvurusuna açık hale getirmiştir.

Nestle iş ilanları
Nestle İş İlanları İş Başvurusu Formu

Nestle Medikal Delege İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bebek Beslenmesi İş Birimimiz bünyesine Ankara ilinde görev alacak  Medikal Delege olarak katılmak üzere takım arkadaşı arıyoruz. Bu görevde bebek beslenmesi alanında sağlık profesyonellerine ürün tanıtım faaliyetlerinden sorumlu olacaksınız.

Uygun adaylarımızın 4 yıllık üniversite mezunu (tercihen Fen, Biyoloji, Eczacılık, Kimya veya Sağlık bölümleri) ve en az 2 yıl deneyimli olmaları gerekmektedir. Pediyatri ürün tanıtımında tecrübeli olmaları tercih sebebidir. Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen adaylarımızın seyahat engelinin olmaması, erkek adayların da askerliğini yapmış yada muaf olmaları ve Ankara ilinde ikamet ediyor olmaları önemli kriterler olacaktır.

Aday Kriterleri
Tecrübe
2 – 10 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda, Bebek Besinleri, Bisküvi, Çikolata ve Şekerleme, Gıda Makine / Ekipmanları
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Ankara
İş Başvurusu

Nestle Saha Yöneticisi İş İlanı

Kırıkkale yerleşik görevlendirilmek üzere “Saha Yöneticisi” pozisyonumuza uygun adaylar arıyoruz.
Pozisyonun temel sorumluluk alanları; Satış Temsilcileri için etkili hedef planları organize etmek, sorumluluk bölgesi dahilindeki mağazaları ziyaret ederek promosyonların ve faaliyetlerin uygulanmasını destekleme ve denetlemek, hedef planı doğrultusunda müşterileri periyodik olarak ziyaret etmek, Satış Temsilcileri’nin günlük ve haftalık rut planlarını ve satış hedeflerini takip etmektir.

Adayların; Üniversite lisans derecesi, en az 2 yıl saha satış deneyimi ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması beklenmektedir. Kırıkkale’de ikamet eden / edebilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

Aday Kriterleri
Tecrübe
2 – 10 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi
Üniversite(Mezun)
Pozisyon Bilgileri
Firma Sektörü
Gıda, Bebek Besinleri, Bisküvi, Çikolata ve Şekerleme, Gıda Makine / Ekipmanları
Departman
Satış
Çalışma Şekli
Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi
Yeni Başlayan
Personel Sayısı
Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir
Ankara, Kırıkkale

Nestle Çalışan Adaylarında Aranan Özellikler

Nestle, bünyesine kazandıracağı yeni çalışanlarını bazı nitelikler doğrultusunda değerlendirmektedir. Adayların, başvurdukları pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiye ve eğitim düzeyine sahip olması gerekmektedir. Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına ayak uydurabilecek olan adaylar tercih edilecektir. Analitik düşünme yeteneğine sahip, müşteri odaklı ve yenilikçi adaylar, seçme ve değerlendirme sürecinde avantajlı olacaktır. Seyahat engeli bulunmayan adaylar tercih edilmektedir. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecil hakkı elde etmiş olması gerekmektedir.

Nestle iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, sahip oldukları niteliklerin işe alım için yeterli olup olmadığına dikkat etmelidir.

Nestle İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Nestle iş başvurularına ayırdığımız yazımızın yayınlandığı andan itibaren, firma ilanları ile ilgili çok fazla geri bildirimin tarafımıza iletildiğini belirtmek isteriz. Yazımızda detaylı bir şekilde ifade etmemize rağmen; Nestle İş Başvurusu Süreci ve iş ilanlarıyla ilgili insanların kafalarına takılan bir çok nokta olduğunu görmekteyiz.

Hem bu soruları aydınlatmak hemde başvuru aşamasında bulunanlara yardımcı olması açısından sizler tarafından yöneltilen bu sorular nelermiş hep birlikte bakalım.

Nestle İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Belki de Nestle iş başvurusu süreci ile ilgili en fazla yöneltilen soruların başında bu konu yer almaktadır. Nestle iş ilanlarına yapılan iş başvurularına en fazla 10 gün içerisinde geri dönüş yapmaktadır.

Firmaya ulaşan iş başvurusu formlarını büyük bir titizlikle inceleyen insan kaynakları birimi, başvurusu onaylanan personel adayları ile merkez ofislerinde görüşme yapmak üzere sizi çağıracaktır. Burada yapılan mülakatların ardından, kesin sonuç tarafınıza aynı gün içerisinde bildirilmektedir.

Nestle İş İlanlarına İşkur’dan Başvuru Yapabilir Miyim?

Tabi ki. İşkur üzerinden özellikle engelli personel ilanları yayınlayan Nestle, belirli periyotlar halinde tam zamanlı eleman alımı içinde iş ilanları yayınlamaktadır. 

Fakat hemen belirtmeliyiz ki, iskur.gov.tr adresinde yayınlanan Nestle ilanlarına başvuru yapabilmeniz için işkur kaydınızın yapılması gerekmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.