Personel Alımı

Sentim Bilişim İş İlanları! Sentim Bilişim İş Başvurusu Formu Doldur

Sentim Bilişim iş ilanları 2023 yılında da yayınlanmaya devam ediyor! Sentim Bilişim iş başvurusu formu ve eleman – personel alımı yapılan iş pozisyonlarıyla ilgili tüm detaylara yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sentim Bilişim İş İlanları 2023 yılının geri kalanında da yayınlanmaya devam ediyor. Eleman ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş Başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Sentim Bilişim İş başvurusu formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Sentim Bilişim iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Sentim Bilişim iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Sentim Bilişim iş ilanları ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

sentim bilişim iş ilanları
Sentim İş İlanları ve iş Başvurusu

Sentim Bilişim İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

25 yılı aşkın bir zamandır bilişim sektöründe hizmet sunan Sentim, mevcut tecrübesi, istikrarlı yapısı ve devamlılık içinde bulunan başarıları ile Türkiye’nin Bilişim gücü haline gelmiştir. Microsoft ile olan anlaşması sayesinde Microsoft’un Türkiye’deki kurumsal işlerini yapmaktadır.

Sentim bilişim iş ilanları ile sizde bu ailenin içinde kariyer planlaması yapabilirsiniz. Sentim bilişim iş başvurusu yaparak bu ailenin bir ferdi olabilir ve gelişiminizi Bilişim sektöründe tamamlayabilirsiniz.

Boş Cv Örneği Doldur

Sentim iş ilanlarına başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer, ilk adım olarak iyi bir Cv hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple sizler için hazırlamış olduğumuz Cv Örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Boş CvÖrneği
Boş Cv Örneği Doldur – Özgeçmiş Örnekleri

Sentim Bilişim Açık İş Pozisyonları

Sentim Bilişim başvuru formu alarak doldurabileceğiniz ve personel alımı için başvuru yapabileceğiniz açık iş pozisyonları şunlardır. Bu pozisyonlar ara ara açılıp kapanabilir ama firmanın en çok tercih ettiği pozisyonlar bunlardır.

 • Arıza Kabul ve Kayıt Personeli
 • Sekreter
 • Stajyer

Firmanın ilanları için farklı yardımcı portalları tercih edebileceğiniz gibi isterseniz firmanın kendi sitesinde bulunan insan kaynakları kısmından mail atabilirsiniz.

Tam zamanlı ve ara sırada part time iş ilanları yanı sıra istihdama verdiği destekle bilinen firma engelli personel alımı da yapmaktadır. Staj başvurusu yapan adayların alımı dönemsel olarak yapılmaktadır. Düzenli olarak işçi alımı yapan firma büyümeye devam etmektedir.

Sentim Kariyer.net İş İlanları

Sentim, Türkiye’de binlerce kişiye hizmet sunan köklü bir firmadır. Sentim bünyesinde kariyer yapmak isteyenler veya devam etmek isteyenler, personel alımı için iş başvurusunda bulunmak için Kariyer.net adresini kullanabilirler.

Kariyer.net internet sitesinde iş alanlarına erişmek ve iş başvurusunda bulunmak için öncelikle siteye üye olmanız ve ardından bir CV oluşturmanız gerekmektedir. Başvuruda bulunduğunuz firmalar, size personel alımı ile ilgili bilgilendirme yapmak için yine Kariyer.net üzerinden iletişime geçecektir. Bu nedenle verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir.

Kariyer.net, iş arama sürecinizi kolaylaştıran bir platformdur. Yüksek LSI uyumu ile hazırlanmış bu yazıyı okuyarak, Sentim gibi önde gelen firmaların personel alımı ile ilgili güncel bilgilerine erişebilirsiniz.

Sentim Bilişim Başvuru Şartları Nelerdir?

sentim bilişim iş ilanları
Sentim Bilişim İş İlanları Başvuru Şartları

Sentim Bilişim’in açık pozisyonlara yapacağı eleman alımı için belirlediği genel başvuru şartları şunlardır. Bu başvuru şartlarının karşılanması durumunda açılan pozisyona göre değişen diğer şartlar bildirilmektedir.

 • Seçilen pozisyonla ilgili en az 3 yıl tecrübe,
 • Erkek adaylar için askerlik sorunu olmaması,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
 • Başarı odaklı,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Düzgün diksiyon,
 • Gelişime açık ve kendini yenileyebilen adaylar aranmaktadır.

Sentim Bilişim personel maaşları tercih edilen pozisyona göre değişmektedir. Servis imkânı bulunmakta olan firmanın çalışma saatleri 10 saattir. Özel sağlık sigortası ve yemek kartı verilmektedir.

Sentim Bilişim iş ilanları konusunda bilmeniz gerekenlerin anlatıldığı bu yazımızı dikkatle inceledikten sonra Sentim Bilişim iş başvurusu sürecini başlatabilirsiniz. Aldığınız bilgiler doğrultusunda seçeceğiniz pozisyona yapacağınız başvuru sayesinde kariyeriniz konusunda en iyi adımlardan birini atmış olacaksınız.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Mezuniyet Belgesi
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Aile Durum Bildirim Formu
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi
 • SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

Sentim Bilişim Sıkça Sorulan Sorular

Sentim Bilişim iş ilanlarının yayınlanmasından bu yana, en fazla ilgi gören yazılarımızın başında yer almaktadır. Hal böyle olunca da, Sentim Bilişim iş ilanları hakkında sıkça soru almaktayız. “Sentim Bilişim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?” gibi Sentim Bilişim başvuru süreci çokça sorulmakta olup, yazımızın sonlarına doğru gelirken bu sorulara kısaca cevap vermeye çalışacağız.

Sentim Bilişim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sentim Bilişim iş ilanları birçok iş arama platformlarında yer aldığından bahsetmiştik. Yazımızın içerisinde de bahsettiğimiz üzere bunlar içerisinde en popüleri Kariyer.net’dir. Tıpkı kariyer.net gibi Yenibiris.com ve Secretcv.com üzerindende iş ilanı yayınlayan Sentim Bilişim, bu platformda iş başvurusu formu yayınlamaktadır.

İş başvurusu yapmak için kullanmış olduğunuz platforma üye olmanız yeterlidir. Kısa üyelik işleminin ardından profil oluşturarak tercih ettiğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu