Şenpiliç İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve Çalışma Şartları Sayfamızda!

Şenpiliç iş ilanları yayınlandı! İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Şenpiliç insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman ve personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Şenpiliç İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Şenpiliç iş ilanları

Şenpiliç İş İlanları ve İş Başvurusu

Facebook Twitter İnsan Kaynakları İnternet Adresi BAŞVUR

Şenpiliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Şenpiliç, 1978 yılında Sakarya’da 110.000 m2 kapalı alan ile kurulmuştur. Kurulduğu dönemde; bir kuluçkahane, 6 damızlık çiftliği, yem fabrikası ve 2 kesimhanesi ile hizmet vermiştir.

Zaman içerisinde gelişimini sürdürmüş ve Türkiye’nin en modern ve sektörde bir tek Şenpiliç’te bulunan özel soğutmalı sistemli tesisleri ile faaliyet vermeye devam etmiştir. İnsan eli değmeden dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Şenpiliç, bünyesinde bulundurduğu 800 kişilik uzman kadrosu ve 450 adet fason broiler çiftliği ile hizmet vermektedir.

 Profesyonel kadrosu ile İstanbul’da yer alan merkez ofisinden yürüttüğü operasyonları ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Türkiye’nin çeşitli illerinde bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Yılların verdiği tecrübesi ve kurumsal başarısı nedeni ile Şenpiliç iş ilanları çok sayıda talep görmektedir.

 

Şenpiliç İş Başvurusu Süreci Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şenpiliç, gerçekleştireceği eleman alımlarını internette yer alan bazı kariyer portallarından güncel iş ilanları yayınlayarak duyurmaktadır. Yayınlanan Şenpiliç iş ilanları; açık iş pozisyonu, pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler ve çalışma şartları hakkında bilgi vermektedir. Adaylar, yayınlanan iş ilanları arasından kendilerine en uygun olan pozisyona Şenpiliç iş başvurusu talebinde bulunabilirler. Kariyer portllarında yer alan Şenpiliç başvuru formunu doldurarak sisteme yüklemeleri işe başvuru süreci için gerçekleştirilen ilk adım olacaktır.

Şenpiliç bünyesine yapılan iş başvurusu talepleri insan kaynakları yetkilileri tarafından değerlendirilmektedir. Pozisyon için uygun yetkinlikte olduğu düşünülen adaylar görüşmeye davet edilmektedir. Görüşme esnasında adayların hedeflerinin, kurum hedefleri ile örtüşüp örtüşmediğine dikkat edilir. Görüşme aşamasını olumlu olarak tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır.

Şenpiliç aynı zamanda; üniversite, yüksekokul, meslek lisesi ya da teknik liselerde eğitimi devam etmekte olan öğrencilere staj imkanı sunmaktadır. Zorunlu stajı olan öğrenciler, Şenpiliç bünyesinde stajyer olarak çalışabilirler. Bunun için firmanın insan kaynakları departmanına doğrudan başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Şenpiliç İş İlanları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şenpiliç iş ilanları

Şenpiliç İş İlanları ve İş Başvurusu

Şenpiliç iş ilanları güncel ve online olarak yayınlanmaktadır. İş ilanları genellikle; depo yöneticisi, teknik eleman, teknik müdür, satış elemanı, çevre mühendisi, elektrik mühendisi, veteriner hekim, kalite kontrol teknikeri, üretim yöneticisi, yem formulasyonu, depo sorumlusu gibi pozisyonları içermektedir. Ayrıca ful time ya da part time iş ilanları rastlamak da mümkündür.

 

Şenpiliç Çalışan Adaylarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Şenpiliç sık sık gerçekleştirdiği eleman alımlarında, adayların sahip olduğu özelliklere dikkat etmektedir. Öncelikle adayların, açık iş pozisyonun gerektirdiği 4 yıllık üniversite, yüksekokul, teknik lise ya da meslek lisesinden mezun olmaları gerekmektedir. Açık iş pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi ve yetkinliklere sahip olmaları oldukça önemlidir. Genel olarak araç kullanabilen adaylar tercih edilmektedir. Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmasına dikkat edilmektedir. Ayrıca, çalışılacak olan pozisyon gerektirdiği takdirde adayların; SAP bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmalarına uyum sağlayabilen, dikkatli ve dinamik kişiler olması oldukça önemlidir.

 

Şenpiliç’te İş Sağlığı ve Güvenliği

Şenpiliç, iş sağlığı ve güvenliği konusunda çok titiz davranmaktadır. Tüm çalışanlarının verimliliğini arttırmak için iş güvenliği konusunda çok geniş önlemler alınmaktadır. Çalışanlara iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verilmekte ve çalışma alanlarında olası kazalara karşı önlemler alınmaktadır. Bu anlamda sektörde öncü şirketlerden biri olmuş ve sektörde yer alan diğer şirketleri de teşvik etmiştir. Çalışanlarına karşı duyarlı ve sorumlu davranarak onları her türlü meslek hastalığından ve iş kazasından korumak için var gücü ile çalışmaktadır.

Leave a Reply