Belediye İş İlanları

Ağrı Eleşkirt Belediyesi Personel Alımı 2023! Kpss’siz Memur, İşçi İlanları

Eleşkirt Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Eleşkirt Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ağrı Eleşkirt Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ağrı Eleşkirt Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ağrı Eleşkirt Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Ağrı Eleşkirt Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Ağrı Eleşkirt Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Ağrı Eleşkirt Belediyesi personel alımı ve 2023 iş ilanları ile birlikte halka duyurulmuş ve devam etmektedir. Tüm işe alımların ise İŞKUR’a bağlı olarak yürütüldüğünden bahsetmek doğru olacaktır.

Buna göre farklı belediyelerin de aynı uygulamayı izlediğini söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak da her farklı yıl ve dönem için ayrı meslek gruplarına işçi ve personel alımı yapılmaktadır. Bu işe alımların asıl nedeni ise ise belediyelerin bünyesinde oluşan pozisyon boşluklarının sürekli bir şekilde farklılık göstermesidir.

Devlet bünyesinde çalışmak için başvuru yapan adaylar oldukça fazladır. Bu durumun sebebi ise devlete bağlı olarak çalışmanın işçi ve personeller açısından sağlayacağı haklardır. Bu haklar arasında ilk olarak sabit çalışma saatleri ve aynı şekilde devamlı olarak yatan maaşlar öne çıkacaktır. Bunların dışında ise geri kalanlarının özel kuruluşlarda tanınmayabileceği de bilinir.. Bu haklar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • AGİ Hakkı
 • İhbarlı tazminat hakkı
 • Yıllık izin hakkı
 • Haftalık izin hakkı
 • Ücretli izin hakkı
 • Sağlık hakları
 • Sigortalı olarak çalışma hakkı

Ağrı Eleşkirt Belediyesi Personel Alımı

Eleşkirt Belediyesi, personel alımı sürecinde adaylardan belirli şartları yerine getirmelerini talep eder. Meslek gruplarına özgü olarak farklı şartlar aranabilir. Nitelikli eleman alımlarında, adayların belirli bölümlerden mezuniyet ya da çeşitli kurslardan başarıyla tamamlanan belge ve sertifikaları sunmaları istenebilir.

Zabıta gibi meslek grupları, günümüzde talep görmekte ve adayların odak noktası haline gelmiştir. Bu meslekler için özel olarak hazırlanmış sınavlardan geçerli not almanız gerekebilir. KPSS sınavından alınacak geçerli notlar da farklı meslekler için önemli bir kriterdir.

Niteliksiz elemanlar için istenen şartlar oldukça basit ve karşılanabilir niteliktedir. Bu alımlar için adayların aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekmektedir:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Sabıka kaydının bulunmaması
 • Okur yazar olmak, yani en az ilkokul mezunu olmak
 • Kamu haklarından herhangi bir şekilde mahrum bırakılmamak

Bu şartlar, Ağrı Eleşkirt Belediyesi personel alımı sürecinde adayların karşılaması gereken temel kriterlerdir.

Ağrı Eleşkirt Belediyesi İş İlanları

Ağrı Eleşkirt Belediyesi iş ilanları bünyesinde açılmış olan her alan kadroludur ve buna bağlı olarak bu kadroların içerisinde belirli kontenjanlar olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Başvuru formunuzu detaylı doldurarak diğer adaylar arasından öne çıkmak ise asıl amacınız olmalıdır. Ağrı Eleşkirt Belediyesi 2023 yılı işe alım için açılmış meslek grupları ise şu şekildedir;

 • Zabıta
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Bekçi
 • Büro Görevlisi
 • Memur
 • İşçi
 • Çaycı
 • Güvenlik Görevlisi

Ağrı Eleşkirt Belediyesi İşçi Alımı

Ağrı Eleşkirt Belediyesi işçi alımı için hem interneti hem de belediye binasını geçerli bir kaynak olarak görmekte ve başvuru formlarını kabul etmektedir. Bunun yanında gerekli evraklarınızı yanınızda bulundurmanız da oldukça önemlidir.

Ağrı Eleşkirt Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Ağrı Belediyesine  bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Eleşkirt Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Eleşkirt Belediyesi Hangi Partiden?
Saadet Partisi
Eleşkirt Belediyesi Başkanı Kim?
Ramazan Yakut
Eleşkirt Belediyesi Web Sayfası
https://www.eleskirt.bel.tr/
Eleşkirt Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Eleşkirt Belediyesi Haberler
Eleşkirt Haberler
Eleşkirt Belediyesi İletişim
Karşıyaka Mh. Cumhuriyet Cd. Pk:04600 Eleşkirt/ağrı, 04600
 

 

Ağrı İlçe Belediyeleri
Ağrı Doğubayazıt Belediyesi
Ağrı Eleşkirt Belediyesi
Ağrı Hamur Belediyesi
Ağrı Patnos Belediyesi
Ağrı Taşlıçay Belediyesi
Ağrı Tutak Belediyesi
Ağrı Diyadin Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu