Belediye İş İlanları

Ankara Çankaya Belediyesi Personel Alımı ve 2023 Kpss’siz Memur İşçi İlanları

Çankaya Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Çankaya Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Ankara Çankaya Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Ankara Çankaya İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Ankara Çankaya personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Ankara Çankaya iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Ankara Çankaya ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

"<yoastmark

Ankara Çankaya Belediyesi personel alımı ve 2023 iş ilanları, Türkiye’de bulunan hemen hemen her belediyenin bünyesinde yönetilen bir yaklaşım ile yürütülmektedir.

Buna göre Ankara Çankaya Belediyesi’nde de diğer belediyelerde de içlerinde oluşan işçi açıklarını kapatmak için belirli listeleri hazırlayarak bu listeleri halka sunmaktadır. Aynı zamanda devletin çalışanlarına sağlamış olduğu çeşitli fırsatlar ve haklardan hareketle her bir alana başvuru yapan aday sayısı oldukça fazladır.

Buna göre ilk olarak AGİ hakkı, sağlık hakları, sigortalı çalışma hakkı, kıdemli tazminat hakkı, ihbarlı tazminat hakkı, yıllık izin hakkı, haftalık izin hakkı ve ücretli izin hakkından söz edilebilir. Aynı şekilde bu sayılan hakların dışında ise devamlı maaş yatması ve sabit iş saatleri de devletin sağladığı belirli yararlar arasında verilmektedir.

Ankara Çankaya Belediyesi Personel Alımı

Ankara Çankaya Belediyesi personel alımı için her meslek grubuna özgü farklı şartlar belirlenir. Eğitim gerektiren alanlar için, ilgili bölümden mezuniyet ve ilgili kurslara katılım sonucu elde edilen belge ve sertifikalar talep edilir. Zabıta ve bekçi gibi iş alanları için ise özel sınavlar düzenlenir ve geçerli notlar alınması beklenir.

KPSS sınavı gibi devlet işe alımı için yapılan sınavlar, meslek grubuna değil doğrudan devlete işe alım yapacak kişiler için düzenlenir ve iki yılda bir yapılır. Niteliksiz personel alımlarında ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sabıka kaydı olmama, kamu hizmetlerinden men edilmeme ve en az ilkokul mezunu olma gibi basit şartlar aranır.

İlkokul mezunu olma şartı, okur-yazarlık seviyesini göstermek için istenir.

Ankara Çankaya Belediyesi İş İlanları

Ankara Çankaya Belediyesi iş ilanları yayınlandıktan sonra başlayan işe alım ve başvuru süreci sırasında aklınızda bulundurmanız gereken en önemli durum, her meslek grubu için sınırlı ve belirli kadrolar oluşturulduğudur. Bununla birlikte belirlenen bu kadrolar ise sınırlı kontenjanlar ile yürürler. Ankara Çankaya Belediyesi için 2023 yılında açılan işe alım alanları şu şekilde verilir;

 • Zabıta
 • Memur
 • Büro Görevlisi
 • Temizlik Elemanı
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Bekçi
 • İşçi
 • Arşivci

Ankara Çankaya Belediyesi İşçi Alımı

Ankara Çankaya Belediyesi işçi alımına başvuru yapmak için ise internetten alacağınız başvuru formunu doldurabilirsiniz ayrıca Ankara Çankaya Belediyesi Binasını da ziyaret edebilirsiniz. Bunların yanında ise yanınızda bulunması gereken bazı evraklardan bahsedilebilir;

 • T.C. kimlik kartı veya nüfus cüzdanı
 • Erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge
 • İkametgah Belgesi
 • Gerekli ise diploma
 • Gerekli ise uygun sınıfa ait sürücü belgesi

Ankara Çankaya Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Ankara Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Çankaya Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Çankaya Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Çankaya Belediyesi Başkanı Kim?
Alperen Taşdelen
Çankaya Belediyesi Web Sayfası
https://www.cankaya.bel.tr
Çankaya Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Çankaya Belediyesi Haberler
Çankaya Haberler

 

Ankara İlçe Belediyeleri İş  İlanları
Ankara Akyurt Belediyesi
Ankara Yenimahalle Belediyesi
Ankara Sincan Belediyesi
Ankara Şereflikoçhisar Belediyesi
Ankara Pursaklar Belediyesi
Ankara Polatlı Belediyesi
Ankara Nallıhan Belediyesi
Ankara Mamak Belediyesi
Ankara Kızılcahamam Belediyesi
Ankara Keçiören Belediyesi
Ankara Kalecik Belediyesi
Ankara Kahramankazan Belediyesi
Ankara Haymana Belediyesi
Ankara Güdül Belediyesi
Ankara Gölbaşı Belediyesi
Ankara Evren Belediyesi
Ankara Elmadağ Belediyesi
 Ankara Çubuk Belediyesi
 Ankara Altındağ Belediyesi
 Ankara Ayaş Belediyesi
Ankara Bala Belediyesi
 Ankara Beypazarı Belediyesi
 Ankara Çamlıdere Belediyesi
 Ankara Çankaya Belediyesi

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Cankaya belediyesi park bahçelerde sezonluk olarak çalıştım bahcivan belgem var acil ise ihtiyacım var 3 cocuk babasıyım yardımcı olur musunuz çok teşekkür ederim 0544 509 87 45

  1. Mithat Bey Merhaba. İş Başvurularınızı belediyeye bizzat müracaat ederek gerçekleştirebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 2. Herkes kendi tanıdığını aldırdığı bir dönemde biz nasıl iş bulacağız işe gerçekten ihtiyacımız var ama hiçbir yere alım yok bu adalet mi sözde herkes bu belediyelerden faydalanabiliyor ama bu laf

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu