Belediye İş İlanları

Artvin Borçka Belediyesi Personel Alımı ve 2023 KPSS’siz Memur İşçi İlanları

Borçka Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Borçka Belediyesi, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Artvin Borçka Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Artvin Borçka Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Artvin Borçka Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Artvin Borçka Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Artvin Borçka Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Artvin Borçka Belediyesi Personel Alımı
Artvin Borçka Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu Formu

Artvin Borçka Belediyesi eleman alımı ve 2023 iş ilanları, farklı işe alım alanları ile beraber açılmıştır. Bununla beraber Borçka Belediyesi’nin de, pek çok farklı belediye ile aynı şekilde kendi içerisinde oluşan personel boşluklarını kapamak adına işe alımlar yürüttüğünden bahsedebiliriz.

Belediye içerisinde çalışmak, devlete bağlı şekilde çalışmak olacaktır. Bu nedenle de bazı hak ve faydaları sizlere sunar. Bu duruma hitaben de devlet içerisinde çalışmanın size katacağı genel haklar, şu biçimde verilebilir;

 • AGİ hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Haftalık İzin Hakkı
 • Ücretli İzin Hakkı
 • Sağlık Hakları
 • Sigortalı Olarak Çalışma Hakkı
 • Kıdemli Tazminat Hakkı
 • İhbarlı Tazminat Hakkı

Artvin Borçka Belediyesi Personel Alımı 2023

Artvin Borçka Belediyesi, 2023 yılında gerçekleştireceği personel alımı için belirlenmiş olan iş ilanlarına başvurabilmek için adaylardan bazı koşulları karşılamalarını talep etmektedir. Bu koşullar, iş gruplarına ve pozisyonlara bağlı olarak değişebilmektedir. Örneğin, eğitim gerektiren pozisyonlar için ilgili bölümlerden mezuniyet belgesi ya da sertifikalar talep edilebilir.

Aynı şekilde zabıta ve bekçi pozisyonları için de, bu alanlara özel olarak oluşturulan sınavlardan geçerli bir not almanız gerekebilir. KPSS, devlete personel sağlama sınavı olarak bilinmektedir ve iki yılda bir düzenlenmektedir.

Niteliksiz eleman alımları için ise en az ilkokul mezunu olmanız, yani okur yazar düzeyinde olmanız gerekmektedir. Ayrıca Türk vatandaşı olmanız, sabıka kaydınızın bulunmaması ve kamu haklarından mahrumiyetinizin olmaması da önemli şartlardır.

Artvin Borçka Belediyesi İş İlanları 2023

Artvin Borçka Belediyesi iş ilanları yayınlanırken, her alan için belirli bir kontenjan bulunduğunu ve bu kontenjanları doldurmak için müracaat yapan adaylar arasından en iyi ve deneyimli ya da kalifiye görülen adayların seçileceğini söyleyebiliriz. Buna göre Artvin Borçka Belediyesi’nde işe alım için açılmış ve boş olan alanlar şöyle sıralanabilmektedir;

 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • Çaycı
 • Şoför
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi

Artvin Borçka Belediyesi İşçi Alımı 2023

Artvin Borçka Belediyesi işçi alımı için ilk olarak müracaat etmeniz gerekecektir. Buna göre bilmeniz gerekli olan en önemli durum, web üzerinden alacağınız müracaat için verilen formu doldurarak ya da Artvin Borçka Belediye Binasını ziyaret ederek kolayca müracaatlarınızı yapmanız mümkündür.
Başvurularınız sırasında müracaat formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduğundan emin olmalı ve ayrıca müracaat sırasında isteyebilecekleri belgeleri de getirmelisiniz.

Artvin Borçka Belediyesi Memur Alımı

Artvin Borçka Belediyesi memur alımı asıl olarak bir hayli basit bir alan olarak evvela KPSS koşulu arayacaktır. Bunun yanında kamu personeli gibi alanlar için bazı zamanlarda sözlü mülakatlara girmeniz istenebilir. Sözlü mülakatlar, direkt olarak doğruya alan için ne kadar uyumlu olacağınızı ölçmektedir.

Artvin Borçka Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Artvin Borçka Belediyesi temizlik personeli alımı kolaylıkla yürütülmektedir. Niteliksiz işçi sınıfına giren bu alan, adaylardan sağlanması gerekli olan fazla şart beklemez. Temizlik ve düzen sağlama konusunda, bu işleri yerine getiremeyeceğiniz bir fiziksel sorun olmadığı müddetçe bu alana alınmanız sağlanabilir durumdadır.

Artvin Borçka Belediyesi Çaycı Alımı

Artvin Borçka Belediyesi çaycı alımı, da aynı temizlik personeli gibi niteliksiz işçi olarak görülür. Çaycılardan beklenen ise genel anlamda hızlı ve güler yüzlü bir şekilde isteklerin yerine getirilmesi ve eksiksiz olunmasıdır.

Artvin Borçka Belediyesi  personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Artvin Belediyesine bağlı diğer ilçe belediyelerine ait iş ilanlarına aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilir, tercih ettiğiniz belediye ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Borçka Belediyesi Sıkça Sorulanlar

Borçka Belediyesi Hangi Partiden?
Cumhuriyet Halk Partisi – CHP
Borçka Belediyesi Başkanı Kim?
Borçka Belediyesi Web Sayfası
https://www.borcka.bel.tr
Borçka Belediyesi Duyurular
Duyurular Sayfası
Borçka Belediyesi Haberler
Borçka Haberler
Borçka Belediyesi İletişim
 • Merkez Mahallesi Çoruh Caddesi No: 46 Borçka / Artvin
 • E-posta: [email protected]
 • Telefon: 0 466 415 10 33

Artvin İlçe Belediyeleri İş İlanları 
Artvin Ardanuç Belediyesi 
Artvin Arhavi Belediyesi
Artvin Borçka Belediyesi
Artvin Hopa Belediyesi
Artvin Kemalpaşa Belediyesi
Artvin Murgul Belediyesi
Artvin Şavşat Belediyesi
Artvin Yusufeli Belediyesi

 

 

 

alpdulger

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu