Bimeks Çalışma Saatleri! Mesai Saatleri ve Tatil Günleri

Bimeks çalışma saatleri ve firmada ki işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden açılış – kapanış saatlerine, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından resmi ve dini bayram tatilleriyle ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Bimeks Çalışma Saatleri Nelerdir?

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve insanların da teknolojiye bağımlı hale gelmesi ile özellikle teknoloji meraklıları tarafından tercih edilen Bimeks çalışma saatleri sürekli araştırılmaktadır. Hafta sonu açık mı, resmi tatil günlerinde açık mı, mesai süresi ne kadar gibi sorular vatandaşlar tarafından merak edilmektedir.

Bimeks Çalışma saatleri

Bimeks, Türkiye’nin ilk teknoloji ürünleri perakende şirketidir. 1990 yılında İstanbul’da Kadıköy’de başlayan serüven 2018 yılı itibariyle Türkiye’nin 60 ilinde 150 mağaza ile devam etmektedir. Bimeks çalışma saatleri ile ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bimeks Açılış – Kapanış Saatleri

Teknolojik gelişimini sürdürerek beyaz eşya, küçük ev aletleri, tüketici elektroniği gibi ürünleri de satmaya başlayan Bimeks çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak edilen konulardan biridir.

Bimeks açılış – kapanış saati 7 gün boyunca haftanın her günü sabah saat 10.00’da açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. Bimeks mağazalarında öğle tatili gibi bir mola nedeniyle hizmete ara verilmemektedir. Mağazalar kesintisiz olarak sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ancak bazı lokasyonlar da ki mağazalarda açılış – kapanış saatleri değişkenlik göstermektedir. Bu konu ile ilgili kesin bilgi, şirketin resmi sayfası üzerinden alınabilir.

Bimeks Çalışma saatleri

Bimeks Hafta Sonu ve Resmi Tatiller

Hafta sonu tatili olan Cumartesi ve Pazar günleri Bimeks mağazaları aynen hafta içinde olduğu gibi sabah saat 10.00’da açılır ve akşam saat 22.00’de kapanır. Hafta sonları da hizmet veren Bimeks mağazaları milli ve dini bayram tatili günlerinde açık mı, kapalı mı, araştırıldığında,Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı’nda bayramın ilk iki günü mağazalar kapalıdır.

Daha sonraki günleri ise standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Temmuz, 29 Ekim, 19 Mayıs, 30 ağustos, 1 Mayıs gibi resmi tatil günlerinde ise mağazalar açıktır ve standart çalışma saatlerinde hizmet vermektedir.

Firmanın çalışma saatlerini ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Bimeks İş İlanları ve Personel – Eleman Alımları 2019 ve Bimeks Satış Danışmanı İş İlanları! Eleman – Personel Alımları! başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Enable Notifications.    Ok No thanks