Özsüt Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Özsüt çalışma şartları ve firma da ki  işleyişi incelediğimiz yazımızda; mesai saatlerinden çalışma koşullarına, sosyal hak ve olanaklardan personel maaşlarıyla ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şartları
Mesai Süresi / 8.50 Saat
Özel Sağlık Sigortası
Doğum İzni
Haftalık İzin / 2 Gün
Yıllık İzin / 15 Gün
Resmi ve Dini Bayram İzni / 1 – 4 Gün
Prim ve İkramiye Sistemi / Senede 4 Defa

1938 yılında İzmir’de kurulan Özsüt o dönemde sadece kaymak ve yoğurt satışı yapıyordu. Ancak menüsünü tatlı ile çoğaltan firma 1980 yılında gelişmeye başladı. Günümüzde 170’ten fazla şubesiyle 3000’den fazla eleman çalıştırmaktadır. Belirli dönemlerde eleman alımları yapan firmanın dönem dönem personel ihtiyacı olmaktadır.

özsüt çalışma şartları

Özsüt Çalışma Şartları ve Çalışan Koşulları

Özsüt Çalışma Şartları ve Çalışan Maaşları

ÖZSÜT çalışma şartları genel olarak çoğu kişi tarafından kolay olarak yorumlanmaktadır. Mesai süreleri 08.00 ila 18.00 arasında olması, çalışanları memnun etmektedir. ÖZSÜT çalışma koşulları sadece garsonları değil, aynı zamanda da üretim kısmında olanları da kapsamaktadır. Bu çalışanlar genellikle vardiyalı sistem ile çalışmaktadır.

Personel ücretleri genel olarak asgari ücret seviyesindedir. Buna ek olarak çalışanlara prim ve bahşiş uygulaması da yapılmaktadır. Bu şekilde personellerin alacağı maaşlarda da artışlar gözlemlenebilir. Çalışanların pozisyonları ve iş tanımları genellikle farkında olmaktadır. Ancak şirket, bütün çalışanlarına sigorta yaptığı gibi sosyal haklar konusundan da yararlanmalarını sağlamaktadır. Firmanın çalışanlara koyduğu kurlardan bir tanesi kıyafettir. Günlük kıyafetlerde çalışılması yasaktır. Özel personel kıyafetleri ile çalışmalara başlatılmalıdır. Servis deneyimi genel olarak tercihe göredir. Deneyiminiz olsun, olmasın başvuruda bulunabilirsiniz.

Özsüt’ de Çalışmak

ÖZSÜT çalışma şartları ve ÖZSÜT çalışma koşulları hakkında merak edilen bütün her şeyi sizler için belirttik. Şartlar, maaşlar ve çalışma koşulları size uygun geldiyse bir an önce çalışmaya başlayabilirsiniz.

Firmanın çalışma şartlarını ele aldığımız yazımızın sonuna gelirken, firmaya ait Özsüt İş İlanları! İş Başvurusu Formu ve İlan Detayları! başlıklı yazımızı inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply